כאשר התלמידים ניסו לאסור על הילדים לבוא אל ישוע, ישו היה מוטרד מאוד. הוא אמר את תלמידיו שלא לאסור על הילדים לבוא אליו, אבל זה מלכות אלוהים נוצר כמו הילדים האלה. וגם כי אנחנו צריכים להיות כמו ילדים כדי להיכנס למלכות האלוהים. זה אומר פשוט: אם אתה לא רוצה ילד, אתה לא להיכנס למלכות. השאלה היא: האם אתה כמו ילד עכשיו? האם אתה באמת חי כמו ילד? אתה כיף? האם אתה לץ? האם אתה תמים? האם אתה משוחרר ואת מזדמנים? אתה תמיד מסתכל כדי לשעשע אחרים עבור השמחה שלהם? אתה בטוח שאתה לא מרגיש בושה לרקוד עם הילד שלך, אם יש צורך, מול הקונים אחרים בקניון, כמו האמריקנית מטורף יעשה? לחלופין, ללבוש תחפושות גורילה למסיבה שלך החברה מסכות, גם אם אתה הנשיא של החברה, כמו אמריקני מטורף יעשה? לחלופין, אתה קשה עורף, משפטית ויהיר?

זה לא אומר לך לוותר על הבגרות שלך. לא, ליתר דיוק, יותר בוגרת לך להיות כמו נוצרי, קרוב שתגיע אלוהים, ילדותי יותר אתה צריך להיות אתה יכול להיות לוחם אמיתי, ולא להיות מוכנים להילחם ולהרוג במידת הצורך, כדי להגן על תמימים וחופש. עם זאת, בבית, אתה יכול להיות סוס, כך הבת שלך יכול לרכוב על גבי לך כמו שהיא משחקת. כן, אלוהים הוא אלוהים של זעם, וזה דבר נורא בפני זעמו של פסק הדין; אם אתה רשע תינוקות להקריב לפסל את התופת של מולך כמו הכנענים. עם זאת, הוא מלא חמלה, נדיבות, סלחנות, הומוריסטי לאלה שאוהבים אותו ולפעול למען האמת שלו. אתה רואה שתי דמויות שונות של אלוהים: אחד כלפי רוע אחד כלפי צדיקים. אז כן, אנחנו צריכים להיות.

אם זה לא היה כך, היה אדוננו צריך ללכת דרך הקיר כדי להפתיע את תלמידיו לאחר תחייתו? לא, הוא היה נכנס בדלת, באמצעות רק ארבע מידות הפיזי הזה, העולם המלאכותי (אורך, רוחב, גובה וזמן). למה הוא השתמש מידות 11 או כך בכוונה ללכת מהתחום הרוחני דרך הקיר? (מדענים יודעים כי 90% מן היקום מורכב מחומר אפל ואנרגיה כהה כי לא ניתן לראות.) אתם רואים, לעתים קרובות אנו שוכחים ואפילו להתעלם אלו קטעים כאילו היינו עיוורים, הפרושים דתית; המודאגים רק על תקנות , טקסים, משמעת, קפדנות אומללה. אלה הם דתיים, נוצרים שאינם שנולדו מחדש. אבל אתה, אחינו היקר, לא נקראו להיות דתי. במקום זאת, אתה נקראו מתוך החשיכה להיות partakers של אור, להיות התהילה מאוד אופיו של אלוהים. אם אני הייתי במצב הזה, הייתי כנראה בא מן המקרר; במקום דרך הקיר, רק כדי להפתיע את תלמידיו כאשר הם פתחו את המקרר. אבל ישו הוא “מלך המלכים ואדון האדונים”, וכן הוא אציל מאוד, שלא כמו בני תמותה בלבד כמוני. אנו צריכים להבין מהכתובים דרך רוח הקודש של אלוהים; ולא ללמוד את זה כמו דת, אקדמית תיאולוגית כמו משפטית, צבוע כמרים הפרוש לא.

אם כך, ואם להודות באמת עם הלב שלך, כי אלוהים הוא אבא של הומור, אז לחיות את זה! אל תהיה כמו מנהיגים דתיים אשר מתנהגים כמו אנשים טאואיסט-הקונפוציאני של השטן: מי פגע ראשי שחקני בייסבול “שלהם בקצה המחבט המאמן שלהם ידיות, בכל פעם שהם עושים גם טעות קלה; או לבעוט את הנעליים של העובדים שלהם, או לצעוק על המקהלה בכנסייה שלהם יש “kiai” אדם, יהיה כוח “seishinryoku” כוח רגשי. (זה יותר כמו ארגון הנוער של היטלר, במקום כנסייה של ישו. הנוצרים אלה אינם מאמינים בחסדו של אלוהים, אהבה התלות אלוהים לישועה, אבל הם מאמינים בכוחה קונפוציאני טהור נפש אובדנית.) לכן עשרות אלפי אנשים מתים במדינות אלו מתוך karoushi “” עבודת פרך (שהם עובדים את עצמם למוות בגלל הבוסים טאואיסט-הקונפוציאני לצעוק ולבעוט בהם). זה לא כיף חיים, ואתם מתים בשיעור גבוה של מתח כיבים בקיבה ובבטן סרטן, כמו היפנים והקוריאנים (אומות ביותר: יפן # 1, # 2 דרום קוריאה, צפון קוריאה # 3, רוסיה # 4 ). (יפן, קוריאה האנשים הסלאביים את שיעורי ההתאבדות הגבוהים ביותר בעולם, יותר מדי. אני מאמין גם, כי חייתי ביניהם ורצה לברוח, יותר מדי.) לא, ולא, חי חיים ראויים לקרוא את ישו. (למרות, שאנחנו צריכים משמעת, מחויבות, כושר ההמצאה והאמינות של הגרמני אנשים טאואיסט-הקונפוציאני, מדי.)

בעתיד, אם אתה מלך מי כללים אחד גויי הארץ ב ממלכת אלף השנים של ישו: לא להתנהג כמו מלכי העולם הזה, נוכח הרשע, שטוענים סמכות על אנשים שלהם. אדרבה, ללכת דרך הקיר לפעמים, כדי לא להבהיל וסאלים שלכם הגברים. להיות שובבה יותר כמו ישו. אל תשתמש את הדלת ארבעה פיזית ממדית. אתה יודע יותר טוב מזה! גם בני האדם יכולים להשתמש את הדלת רגיל! אבל הם לא יכולים להשתמש הקיר ללכת הלוך ושוב. יהיה כיף יותר עם הגברים שלך, ולהיות כמו המשיח הוא איתנו. אם כבר הלך עם אלוהים, ואם אתה מכיר את ישו שלנו, לחיות אז כמו ישו; לך יש טעם לו שהוא טוב, ואתה יודע הוא מנגן כל מיני מעשים הומוריסטי עלינו. אחר כך, להיות כמו אבא שלך בכל דרכיו, אחינו היקר. שוטפים את הרגליים של האנשים האלה נמצאים תחת לך, בדיוק כמו ישוע רחץ את רגלי תלמידיו “שלו והגישה אותם. לא להיות כמו הנוצרים הדתיים אשר perishing למוות נצח. אלא לחיות שנולדו מחדש נוצרים אשר רוח הקודש של הבטחה; ומי הם קראו לחיות כמו ישו; לך לשתף בתקווה נצחית התהילה של המלך שלנו המושיע, כמו גם קראה את המניפסט שלו מאוד טבע באמצעות העד שלך.

נעשיתי מנהל בכיר עבור הדרכה ומשאבי אנוש מחלקת הפיתוח של רשת מלונות בינלאומית גדולה, כשהייתי בת 26. האישיות שלי היה נוקשה מאוד, לפי הספר, רציני תמיד משמעת, בדיוק כמו הגרמנים. עם זאת, כפי שאני התבגר בהליכה שלי עם האדון המבוגר יש לי: אני נעשה יותר המשיח, כמו וילדותי יותר. האישיות שלי שונה להיות שובבה יותר, כיף לאהוב, אגבי unembarrassed כמו האיטלקים. אני לא אומר להיות ילדותיים ואנוכיים וילדותיות ומטופש. לא, חלילה! אני אומר להיות יותר ילד, כמו כיף, עליזות, ושקיפות של עצמך.

במילים אחרות, אין להשלים אישים שווא או קירות כדי להגן על עצמך. רבים הגרמני, האמריקנים רוצים להזמין אותך מסביב, מסרבים לצחוק מהבדיחות שלך, אבל ברק רק אתה; כי הם רוצים להפגין כוח וכבוד. עם זאת, אם אתה בוגר ובטוח בישו, אין שום דבר להיות מגוננת עליו. אתה יכול להיות חופשי של ישו; ואם הבן קובע לך בחינם, אתה חופשי באמת. זה לא אומר לך להפסיק ללכת לשטח האויב כדי לצוד מחבלים, ואתה עלול צריך עדיין לעשות בקרב פנים אל פנים עם האויב לפעמים, או לקרב עשרת אלפים פלשתים, אם יש צורך. אבל אני מעדיף לדבר על מצבו של הלב לפני יהוה. אנחנו חיים בעולם שיש בו נפל לחטא; ואנחנו חיים בקרב גברים הרע, מי יהרוג אותנו ולשדוד אותנו אם הם יכולים. להיות מציאותיים, ולהבין מה אני מדבר, כי יש לך את רוח הקודש של הבנה. קדושה אמיתית היא אחד שחי על מה נכון ומה בדיוק ואהבה.

אם אתה אוהב את אלוהים, ואז תוכלו לזרוק את כל הגאווה שלך, חוסר הביטחון, ואת תחושת שווא של עוצמה. אתה תיקח על ענווה ונדיבות וחסד על חברך. תוכלו ואהבת לרעך המשיח ציווה, אפילו עד כדי לסכן את חייך כדי להציל אחר. אם אתה אוהב אותם, להיות כמו ילד, להיות שובבה איתם. לא לצעוק, לבעוט, וגם להפגין סמכות שלך עליהם. משמעת וסדר הכרחי, נגד אלה אנשים רעים ממושמע. אבל משחקיות מקריות כמו האמריקאים, הוא הכרחי עבור מי הם צדיקים רק וצייתנית. להיות כמו ילד בלב. החיים ליהנות, וליהנות המשיח, אחיהם האהוב.

אל תהיה כמו הרוסים קר ומרוגז, שם הוא תמיד חשוך, קר ואפור, ורק להיות מאושרת באופן זמני, כאשר הם שותים וודקה. במקום זאת, להיות כמו האפריקנים, שם הוא תמיד שמש בהיר; ואשר אינם מאושרים באופן זמני, אך שמחים תמיד; ממחטות גל מי שלהם לרקוד באשר הם ובכל מקום שהם הולכים, באוטובוס, בבית, בכנסיה, מגדל אייפל או לשירותים של הגברים (שימו לב לעובדה הזו – אני יכול רק להעיד על הדברים השובב הזה ממשיך את השירותים אפריקאי של הגברים, על אף פעם לא הייתי בשירותים של הנשים אפריקאי). אם אנשים לא יודעים המשיח הם העליז הזה וילדותי, עד כמה אנחנו צריכים להיות ילדותי המשיח, שיש להם את התקווה לגאולה ורוח אלוהים? אל האור משקפים של ישו עולם חשוך, אבל להיות זהיר גם התרבות שלהם, כי אין לקבל את ההומור: בתרבויות מסוימות לא מבינים את אופיו של המשיח. (תהיה רומאי הרומאים, וגם היוונים היוונים, יהודי ליהודי.). השתמש התרבויות שלהם, אבל לא להיות partakers של תרבויות האפל שלהם, אלא משקפים את התרבות של ישו אל אותם. לא להיות מושפעת מאחרים, בשבילך נקראים להשפיע על אחרים על ישו.

המלאך כל צריך לבחור אם אוהב את אלוהים, או למרוד בו ופעל השטן. ועכשיו, כל אדם צריך לבחור לאהוב את אלוהים או להישאר מרד נגד הקדוש. כל אחד צריך להחליט כפי שהוא בוחר, וכל אחד צריך ללכת כדי לנצח כפי שהוא בוחר. אז הוא גורלו של כל אלה יצר – לבחור אור או לבחור החושך. אין אהבה בלי אם אין ברירה. לקבלת אהבה היא בחירה חופשית, יהיה. כל אדם; כל ברירה, כך יהיה. יחי המלך האציל שלנו מי הוא ג ‘נטלמן בכל דרכיו, לכבד את הלב של כל אדם – החלטה של כל אדם. בחר לחיות תמים וטהור כמו ילד, שלא יוכל להיכנס למלכות האלוהים.

בתשובה! ומה לעשות ישר את הנתיב של אלוהים! בשבילך יהיה בקרוב לראות אותו פנים אל פנים. לשובו היא מיידית! כאשר הכל נראה אבוד בעולם הוא הייאוש המוחלט, הוא ישוב כדי לשים קץ לטירוף הזה ולשחזר את צדקתו. הקרב על נשמות האדם ימשיך עד הסוף. המלך מגיע בקרוב. תרגיש כלה, אל קדוש וטהור אותו! לפאר את ה ‘אלוהיך! שבח, שמו את השמים ואת הארץ! מאי כל הבריאה שבחים שמו! סל”ה!

Advertisements