מדובר בנספח למכתב הקודם: “האדם תרבויות מחלקים כנסיית האל – תרבות של אלוהים מאחד את כנסיית”:

אלוהים כנראה מודע אנשים שיש להם לקרוא את המאמר הקודם אמרו בלבם, “שטויות! פו! איך אפשר למנוע מאנשים congregating רק בתוך לאומים שלהם! “אלוהים יודע את כל הלבבות ואת המחשבות של האנשים.

אתה לא מבין האמת של אלוהים הוא האמת עצמה? יש חושך לא באלוהים דברו. אם להכריז על מנת לדעת את Word ואת האמת, למה זה שאתה לא מזהה את קולו של אלוהים?

אתם יכולים להגיד שיש הבדל גדול בין פשוט לעשן פיסה קטנה של הג ‘וינט הירי הרואין במלוא מובן המילה. אתה יכול לומר שיש הבדל עצום בין סתם בעל סיאנס בסוף השבוע בשביל הכיף השכנים להיות השטן ייעודי. ייתכן לומר כי יש הבדל עצום בין לשנוא אח שרצח מישהו. אתה לא יודע את זה על ידי congregating רק בין הגזע שלכם לאומים, הוא רוח כמו של העולם, כמו הרוח של היטלר לטבוח מיליוני יהודים? איפה האהבה ברוח זו? החטא בלב לעתים קרובות אינו מתחיל גדול, אבל זה מתחיל קטן. אתה טיפש אם אתה עיוור זה. זה בדיוק לב שמזהה את עצמך ואת הקבוצה שלך נגד לאומים וקבוצות אתניות נוספות; כי להתרבות יותר הבנה, גזענות, כנופיות רצח. אם הרוח הוא לא אלוהים, הוא השטן. אתה לא יכול להגיד, “נו, טוב, אני די באמצע בנושא זה.” אתה לא יכול לראות את מה שלא אלוהים הוא כבר רוח זו של העולם? אין אזור אפור של אלוהים. או שאתה אוהב את האמת שלו או לשנוא אותו. אתה לא יכול גם לאהוב ולשנוא הבסיס זהה.

צורה קיצונית של ISM לקבוצה זו, הוא כנופיות בכלא. הם יוצרים קבוצות בהתבסס על העדות שלהם, בדיוק כמו האנשים קצה טיימס הכנסייה לעשות. ישנם כנופיות שחור, היספני כנופיות צפון, הכנופיות הגדולה היספני הדרום, לבן ארי כנופיות אחים, כנופיות וייטנאמיות, כנופיות סינית, כנופיות הסמואי, כנופיות פיליפינית, וכו ‘, בין היתר. אלוהים, אם אתה בכנסייה או שאתה בכלא, זה של הלב זהה; ואת החטא הוא חטא. אל תיקח את דבר אלוהים קלות; אך יש לכבד את האמת שלו. סין מתחילה לעיתים קרובות קטן להרכבת רק בין הקבוצות האתניות שלך. ואז, כאשר החטא הוא במלוא מובן המילה, זה מתפתח רציחות, נקמות אלף שנה למלחמה, ואת העבדות. אתם משפחה של אלוהים, אז מתנהגים כמו המשיח אשר הוא האדון שלך.

אתה הפרושים הם כמו קברים לבן שטף יפה מבחוץ, אבל בפנים הלב שלך, אתה מלא עצמות של אנשים מתים. אתה בוז דבר אלוהים ואת האמת היום והלילה בלבכם. אתה רק לרמות את עצמך, על אלוהים הוא לא להיות מרומים. אתה חושב שאני סתם קוראים חרטה ולחזור האמת של אלוהים, עבור מדגדג רק על כנפי הדמיון של קוראים בסוף השבוע? לא, חלילה! כל האמת על אלוהים יש תכלית ומשמעות: זה החיים למי יש תקווה תהילה נצחית, והיא טובה עבור קידוש הנפש. זה רק שטויות למי perishing.

אתה לא מבין, שכאשר אלוהים אומר ואהבת לרעך; זה אומר לאהוב את כל השכנים שלך? איך אתה יכול לאהוב את כל השכנים שלך, אם אתה נשאר רק בקרב היהודים, או רק בין הגויים? במקום זאת, אם יש צורך שומרוני, מי אתה מתעב יהודים, ללכת להאכיל את התחבושת השומרוני. אם אתה השומרוני הטוב, ללכת לשרת את יהודי באהבה. אם אתה שונא קוריאנית יפנית, ללכת ולהגיש להם כפי שהיית להגיש האדון שלך. אם אתה שונא האיראנית האמריקנים, ללכת ולתת את מה שיש לך אח אמריקני. אם אתה הולך הסרבית, יש לי משהו נגד בוסניה, ולשתף את הבשורה בוסניה. אם אתה הטוטסי ואת אמא שלך ואת הבת נטבחו על ידי ההוטו, ואז ללכת ההוטו ולתת את חייך כדי להציל אותם. אם תעשה זאת, אז אתה באמת תלמידיו של ישוע המשיח אדוננו, ולחיות כמו ישו עשה. אני צריך להיות משרת של ישו על כל הגברים וכל העמים; כך המשיח יכול להיות הטיף.

אחים יקרים, אנחנו צריכים להיפטר מן המנטליות הארצי שלנו ואת החושך. שים את האור; לחיות כמו ישו; ולהיות קדושים כמו אבא שלך בגן עדן הוא קדוש. Conform עוד את אורח החיים הפגני של האנשים סביבך. במקום זאת, לחיות כמו בני אדם אלוהים אוהב שלך כמו אחד העם, אחד קורא, אחד רוח, אחד אוהב. אם אתה באמת אוהב את השכן שלך כמו ישו ציווה, אתה לא מקל עם בני מינך ולא רק להתכנס בתוך מינך. אתה תלך לשרת להתיידד וכבוד לכל בני האדם; ובתמים תלמידו לשרת את כל העמים, אנשים, שבטים לשונות. להיות המשיח על כל העמים וכל הגברים.

אלוהים אינו רואה את צבע העור או השפה או מזון או מסורות האדם מחסומים. אם זה היה כך, אתה לא נשמרו, על השליח פאולוס היה הטיף רק ליהודים. השליח פטרוס היה מתעלם ממה שהוא שקל את הגויים הטמאים (שאינם יהודים כמוך). אם נשמרו כל כך בחסד ואהבת אלוהים, ואז לצאת שר ולהראות את האהבה שלך לכל. איך אתה יכול לעשות את זה אם להישאר רק בתוך משפחות המאפיה שלך, או חבורות רחוב גזעית, או עליונות הגזע הארי של היטלר, או הקו קלוקס קלאן, או הצבא האירי הרפובליקני? לא, אתה יותר טוב מזה, אחי. אתה לשתף בתקווה ותהילה של ישו. לא לחיות כמו האנשים בעולם שאינם perishing, אלא להלביש על עצמך את כל הדברים עם ישו, שאצלם יש לנו להיות שלנו.

אני נותן לך את החיוב: הקדושים התלאות, אהבה 144.000 יהודים האחים שלך פנוי כמו שלך. כדי 144.000 האחים היהודי פנוי, אהבת התלאות שלך אחים גויים. זהו רצונו של האל שלך, וזה טוב בעיניו.

Advertisements