כאשר אתה הופך נוצרי, אלוהים שינויים המחשבות שלך ואת חייהם ותרבויות. אתה הופך להיות התרבות של ישו. אתה כבר לא תואמים את תרבויות הישן של העבר שלך. אתה יכול להיות ההודי הקארי אכילה או אכילת סושי יפני או המבורגר, אוכל אמריקאי, אבל אתם מבינים אחד את השני מהנהן, ולאחר לחייך כאשר אתה גמור בשם “ישו.” הנך רשאי להשתמש בתרבות של אנשים מסוימים על ידי להיות הרומית רומי; אבל אתה לא להיות חלק מהתרבות כי פגאני; עבור יש לנו רק אחד, תרבות, כי הוא התרבות של ישו. כאשר אתה להתנצר, אתה הופך הממלכה של ישו בתרבות. אתה לא צריך לדלל את האמת להתאים אותו לתוך תרבות אחרת, כמו הרבה כנסיות לעשות. בגלל זה הדור השני והשלישי, דורות להתחיל incorporating האנימיזם פגאני היבטים הרע של התרבות אל הכנסיות הנוצריות המקומיות. הם כבר לא שומרים על התרבות של ישו, אבל הם הופכים את התרבות של העם הזה. הכנסייה של כל אומה הוא אשם מה אני מדבר. בדיוק כמו ישראל אימצו דרכים הכנענית.

במקום זאת, עליך להשתמש בתרבות כדי לחלוק את הבשורה, אבל כדי לשמור על האותנטיות של האמת. רוב התרגומים יפנית התנ”ך אינם ספרי תנ”ך אמיתי. הם שונו על ידי אנשי עסקים פגאני אשר אינם מבינים דבר, אלא רק רוצה לתרגם אותו באמצעות חשיבה יפני, לעשות כסף ממנה על ידי מכירת אותם. התנ”ך הוא המוכר מיליון. ברוב הכנסיות, יש להם בדילול הנצרות אל התרבות שלהם וזה לא הנצרות האמיתית יותר. הנצרות לא צריך להיות שונה בכל מדינה, אבל היא צריכה להיות אמת אחת, אחת רוח, ערך אחד ואחד המשיח. אנשים אוהבים לשנות את המשיח לתוך התרבות שלהם. הם עושים זאת לעתים קרובות ללא ידיעתם. המשיח במערב נראה כמו איזה עיניים כחולות, בלונדיני, malnourished גורו, נשי שוודית. בסין, הוא נראה כמו בודהה. באפריקה, יש לו שיער אפרו. הוא כבר לא נראה כמו השרירים, הנגר שחור קצר מזוקן, היהודי לשעבר, המלך המשיח.

זו הסיבה שאתה רואה היפנים יש שירות שלהם; האפריקאים יש שירות שלהם; הקוריאנים יש שירות שלהם; האיראנים השירות שלהם; ופיליפינים יש שירות שלהם; בכנסייה אותו! רק האמריקאים נראה ללכת לקבוצות אחרות ומערבבים עם אחים ואחיות בחור במשיח ללא הבדל גזע, מוצא אתני, דת, תרבות, שפה, גיל, או מעמד חברתי. הם מתחתנים עם אנשים מחוץ שלהם, מדי. הם באמת חיים כמו המשיח (ישו הלך כל הדרך אל המדבר כדי לפגוש רק אישה אחת השומרוני שהיו עוינות עם היהודים.)

לדוגמה, חברות אמריקניות להעסיק כל הלאומים ולקדם אותם מנהלים. חברות יפניות לא להעסיק זרים, ולא לאפשר להם להיות מנהלים. הם רק שוכרים זרים על בסיס חוזה עבור הידע שלהם; ולנופף לשלום אחרי שהם משתמשים בהם. הסיבה שלהם היא כי הזרים לא לזהם הרמוניה של החברה היפנית עם חשיבה זרים מושחתים שלהם. עם זאת, האירוניה היא, הרבה יפנים לא רוצה לעבוד בחברות יפני שבו הבוסים הם תמיד צועקים עובדים סטירות בראש, באופן טיפוסי התרבות הקונפוציאנית-הטאואיסטית. אז, הם מתחילים לעבוד עבור חברות אמריקניות איפה זה יותר כיף, אגב, שכר גבוה יותר והם לא צריכים לחכות 30 שנה כדי להיות מנהל.

אם אתה אחד במשיח ואחד רוח, למה לך לקצוץ את גופו של המשיח לחתיכות? הדרך אדם חושב היא מובנת לי לפעמים. הם אוהבים להישאר עם הסוג היחיד שלהם. קוריאנים, יפנים וסינים ידועים לשמצה להרכיב הכנסיות שלהם בארצות הברית; דבק רק בתוך הקבוצות שלהם תרבויות; ולאכול רק את האוכל שלהם, ולדבר רק בשפה שלהם. זה טירוף מוחלט! הם קוראים לעצמם נוצרים, מדי. כאשר אתה רואה, אתה רואה את מצבו הרוחני של הכנסיות End-Times. הם מתנהגים בדיוק כמו האנשים של העולם. אני בקושי מכיר את כל הלא דתיים, נוצרים שנולדו מחדש יפנית וקוריאנית שהולכים לקבוצות החוץ של אחים ואחיות במשיח; לאכול את כל המזון התרבותי; ללמוד את כל השפות האחרות; לקרוא ספרות זרה; ולהתנהג כמו ישו עשה. יש מעט מאוד סוגי השליח פאולוס בכנסייה End-Times אשר נכנס כל העם, שבטים, עמים ולשונות. העם המשיח כמו אחרים בעולם הם ברזילאים: הם לא אכפת ערבוב עם אנשים שחורים, אנשים קווקזי או אנשים אסיה. יש להם ראש פתוח ולב כמו ישו.

הנוצרים End-Times הטופס יאנג קבוצות נשוי, קבוצות נוער, קבוצות העתיקה נשוי, קבוצות קשישים, לבין קבוצות צעירים קשישים; מה שזה לא יהיה. מה היה להחזיק אנשים לחלק את המשפחה של ישו עד? אם נערה צעירה יש בעיה עם בעלה ומספרת אחר נערה צעירה; כי נערה צעירה יגיד לה להתפצל עם הבחור, ולהתחיל לדבר שטויות על הבעל יחד. עם זאת, אם כי הילדה מדברת צעירה לאישה, מבוגר נוצרים יותר בוגרת במשיח; האישה המבוגרת יגיד לה להיות סבלני יותר, להתעלם מאותם דברים, ולדבר על זה עם אותו ולהגיש אותו באהבה, כי כך אותה נישואים כבר מבורך על ידי יהוה מעל 50 שנה היא נשואה.

אם אתה מסתכל על התרבות של אלוהים, ואם אתה להפוך אותו ממול, ואז אתה מקבל את התרבות האנושית. הרוע הוא ההפך הקיצוני של אלוהים. השטן דווקא סבור כי הוא נלחם סיבה ימין נגד העריצות של אלוהים. הוא באמת שולל את עצמו ביותר ולגרום להם להאמין כי הוא אציל לגרום; והוא לוחם חופש עבור שוויון וצדק.

אתה יכול להסתכל איך חסידיו המתפללים חושב ידי התרבויות הלאומיות שלהם. התרבות האנושית מאמין שהם יכולים להציל את כדור הארץ על ידי חיסכון בשקיות פלסטיק ושמירת טבע על ידי ציידי לווייתנים נהרגו נורווגית יפנית. התרבות האנושית סבורה כי סמכות ההנהגה שוויון לנשים הוא אצילי, כך שהם הורגים עשרות מיליוני תינוקות מול העיניים של אלוהים. התרבות האנושית מאמין כי כל אדם צריך להיות חופש, אז השופטים לפסול קולות של אנשים כדי לאפשר נישואים עם בני המין, שימפנזים אותו, גורילות וקופים. התרבות האנושית מאמין שזה טוב והוגן לשים את כל הדתות ברמה זהה ולקבל את כל אלה הדתות-השטני אפילו. התרבות האנושית מאמין תנועת שלום סוציאליסטית הפציפיזם הוא טוב, ולכן הם חייבים לזרוק אבנים להיות סוג המורדים האלימים ביותר של אנשים כדי להרוג שוטרים ותיקי וייטנאם מגיע הביתה. התרבות האנושית מאמין הרווחה הסוציאליסטית לכל עני הוא טוב, אז הם מס העובדים לתת לאלה שרוצים לחיות על סעד; נגד האתיקה עבודה המקראי. התרבות האנושית מאמין בריפוי אנשים עם רפואת האדם הוא טוב, אז הם להתעסק עם ה-DNA של, שיבוטים ושימוש בתאי גזע. התרבות האנושית מאמין שכל המוזיקה נבראו שווים, אז הם מכריחים אותך לקבל קונצרטים פולחן השטן. התרבות האנושית סבורה כי חלוקת עיר הקודש של אלוהים של ירושלים היא הדבר הוגן וצודק לעשות.

ככל שאני חושב על זה, זה העולם ואת כל מערכות ותרבויות העמים יצרו באמצעים אנושיים הם ההפך ישירה של התרבות הקדושים של אלוהים. כל מה שגבר מאמין טוב כמו ומתחסד, הוא הרע בעיני אלוהים. אם האנשים של אלוהים חיים בתרבות של אלוהים, אז הם צריכים להיות בדרך כלל של תרבות אחת, ללא קשר, גזעם תרבות, דת, אמונה לאום, אמונה או מוצא אתני. אנו רואים התגלות כי בשמים הם מעורבים כל אחד. אנחנו לא רואים הקדושים של אלוהים חלוקת עצמם לתוך תרבויות האדם. הנוצרים על פני כדור הארץ חייבים לעקוב אחרי התנ”ך שונה.

כאשר אתה רואה צוות הכנסייה היפנית עם מזבחות האבות בבתיהם; נוצרים פיליפינית עם אמא מריה פאטימה פסלי אשרה ונוס בבתיהם; הרבה קוריאנית מנהיגים שמאן הנשי משתנה משרות כמרים נוצריים נקבה משום שאמאנים מתחילים לאבד את העסק ואת הרווחיות; אפריקה נוצרים עושה דברים רופא אֱליל וודו כדי לרפא אנשים, נוצרים אמריקאים נכנס במצב רגשי טראנס גבוהה במהלך הנוצרית קונצרטים מתכת כבדה; וכו ‘; אתה יודע שמשהו לא בסדר עם תרבויות סוף טיימס הכנסיות הנוצריות.

בתשובה! ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘! עבור הממלכה שלו הוא קרוב! עופרת את הדרכים חושך מביש; ולקבל הגלימות הלבנות של צדקנות. הגיע הזמן! בתשובה מאמין חדשות טובות! קבלו את ה ‘אלוקיך, ואת הוא יתן חיי נצח לכל מי קורא שמו! הפולחן רק את ה ‘אלוקיך!

Advertisements