היקר הקדושים התלאות:

השאלה תמיד נראה: הנוצרים צריכים להיות מעורבים בפוליטיקה? התשובה היא כן ולא. הקצה המערבי טיימס פושרים Laodicea אנשים כנסיית בדרך כלל על שני הקצוות מגוחך: מי קנאי הפוליטיקה על ולהקדיש את כל זמנם על זה, ומי אומר שאנחנו לא צריכים להיות מעורבים בפוליטיקה אלא התפקיד שלנו הוא האוונגליזם.

לחשוב גם קצה טיימס “הנוצרים אינם נכונים. כמובן, זה מגוחך לבזבז את כל זמנך אובססיבי באירועים פוליטיים, אידיאולוגיות ותנועות; אבל יש לנו אחריות לעשות את קולנו בפוליטיקה של ארגון לובי. אף על פחות, אתה לא הולך לעצור את כל הפמיניסטיות בעולם מ ברצח של מאות מיליוני תינוקות, בדיוק כמו שאתה לא יכול לעצור את הכנענים מן לזרוק את התינוקות שלהן אל הפסלים הלוהט של מולך – האל שלהם. אתה יכול לנסות להצביע למועמד ירא שמים, אבל זה לא אומר שלא יהיו כל המועמדים אלוהי פועל; וגם זה אומר שאתה יכול להפסיק השטן יצירת ההתרסקות הכלכלית חודש לפני הבחירות לנשיאות, כדי להפוך את האנשים ההצבעה של ארצות הברית עבור ברק אובמה, בתקווה לשנות את מצבם הכלכלי, ולעשות ג ‘ון מקיין בכוונה לחמוק שלו לשונו ואמר כי כלכלת ארה”ב בריאה מאוד, חודש לפני הבחירות, תוך שהוא מנצח. בסופו של דבר, אלוהים כדי לחסל לגמרי את האנשים האלה מאקי; ואת התקינות הפוליטית האמיתית יכולה לבוא רק כאשר ישוע מקים את ממלכתו. אלוהים יש להשתמש השטן כדי לקבל גלגול-End טיימס שלו בכדור, ולאפשר השטן כדי לקבל אנטי שלו המשיח להגדיר להופיע אחרי הנוצרים הם raptured לגן עדן, לפי להתנבא. זה חייב לקרות דרך כפירה המוסר של החברה, ואת הניכור של ארצות הברית לישראל; ו אגירה של מגה החוב הלאומי כדי לגרום לאינפלציה Hyper-כך אנטי המשיח יכול לבוא כוח ותהילה.

קורא העיקרית שלנו היא ועדת הגדולה שישוע נתן לנו לפני עולה השמימה. כקצין צבא, אתה שהוזמן כדי “להגן על החוקה של ארצות הברית, כה יעזור לי אלוהים”. כמו כן, אנו כנוצרים הם כקצין בצבא של אלוהים כדי לקחת את הבשורה לכל העמים ולעשות תלמידיו של כל הגברים. זה צריך להיות המוקד העיקרי שלנו המשימה שלנו שלנו המפקד הראשי ישו. אם אתה עומד מול המשיח, וכאשר הוא שואל אותך מה עשית עם החיים שלך, אתה הולך להגיד, “אני picketed כל יום מחוץ לבית הלבן הקוראת להדחת ברק אובמה?” כן, גם אם אללה של הרוח דיבר בחשאי ברק אובמה בכוונה לגרום לאינפלציה Hyper-להביא את ארה”ב למטה.

ההתמקדות העיקרית שלנו היא להטיף ואת התלמיד אחיהם. עם זאת, במידה מסוימת, לוקח את הבשורה לממשלה הקוראת המוסר והצדק הוא גם חלק הוועדה כי היותו מלח טיהור העולם. אנחנו חייבים לקחת את הבשורה, זירות פוליטיות, כלכליות וחברתיות.

נוצרים יפנים רבים חושבים האוונגליזם הוא רק לוקח את הבשורה על מופרע נפשית ללא קורת גג; משום החלטה אנושית כי הם הכי זקוקים, והם יכולים להיות ניצחה עם היכולת האנושית, ולא לקבל נדחתה. לכן הכנסיות יפנית מלאים באנשים רעים פסיכוטי עושה כל מיני דברים כדי להפוך את הכנסייה אל בלגן, כגון לצרוח בלעג במהלך לשיר פולחן. הם לא הולכים פוליטיקאים, רופאים, פרופסורים, פיזיקאים גרעיניים, הבוסים, עקרות בית, אנשי עסקים או אנשים רגילים לחלוק את הבשורה, מחשש להיחשב בתור פריק דתי.

אשה יפנית התפאר שיש לה ארוחת ערב חג המולד עם נסיך הכתר ואת נסיכת הכתר פרטית. עם זאת, היא אמרה שהיא לא יכולה לחלוק את הבשורה מתוך כבוד המנהיג של דת השינטו. אם הייתי שם עם נסיך הכתר, הייתי משותפת ישר בפניו שהוא צריך לקבל את ישוע המשיח בתור האדון והמושיע. אם אני לא לשתף אלה פוליטיקאים, נשמותיהם הולכים לעזאזל. לא אכפת לי אם הוא קיסר יפן או Poobah הגדול של מועדון גשר של נשים מבוגרות. יש לנו אחריות להביא את המשיח של הממלכה לסביבה הפוליטית.

אבל זה לא אומר שאנחנו צריכים רק לעשות פעילות פוליטית ולא בביצוע ועדת הגדול של הבשורה. לא צריך להיות איזון: אנחנו צריכים להמליץ על מועמדים טובים, להתעדכן על אירועים פוליטיים עכשוויים; להצביע עבור פוליטיקאים אלוהי; לובי חוקים התומכים ערכי הנצרות; ולעשות את קולנו על התקשורת בממשלה, אבל זה לא צריך להיות המשימה העיקרית שלנו.

אם הייעוד שלך הוא לנהל את הפעילות הפוליטית של ישו 20% מהזמן שלך, וגם להשקיע 80% מהזמן שלך שיתוף discipling את הבשורה ואת התנ”ך; או אם הייעוד שלך הוא לנהל פוליטיקה של 5% ו 95% האוונגליזם: הדבר החשוב הוא להיות קשוב רוח הקודש של הקורא את החיים שלך, ולציית. לכל אדם יש ייעוד חייהם: איזה עבור הפוליטיקאים, אחרים עבור אנשי עסקים, כמה על עקרות הבית, ושוב, אחרים חסרי בית; ועל כן, אפילו את גובי המס שכולם שונאים, מס הכנסה לעובדים, כמו מתיו השליח.

כאשר נוצרים או את האומה כולה לא אכפת לי כבר לנהוג לפי החוקה המחייבת את נשיא להיות יליד ארצות הברית, אז זו בעיה. כאשר נוצרים או אומה שלמה מנסה לבחור נשיא גדל כל שנה קריטית שלו לאומה המוסלמית; גדל שמלמדים אידיאולוגיות המוסלמי במהלך רוב מוח פיתוח הגילאים; ידע רק חברים מוסלמים באינדונזיה; ואינו כמו ארצות הברית או ישראל; ואז העם הזה לא יכול להתלונן אם האומה היא Islamatized. הוא ישנה את החוקים פעמים ללוח השנה האסלאמי. אומה זה ראוי להכניס את פסק הדין קצה טיימס ואת זעמו של אלוהים.

כל המוסיקה נושא CNN כיום המוסיקה הערבית המוסלמית. אנשים רשעים בארה”ב נשלטים על ידי השטן, אז הם מפחדים האיסלאם; והם חושבים כי על ידי אימוץ דרכים האסלאמית, הם מוגנים לפייס את המוסלמים. זו הסיבה שהם תומכים במנטליות האסלאמית של הנשיא בטקס הפולחן האחרונים של הרמדאן הבית הלבן, כדי לבנות מסגד מוסלמי במטה הפולחן באתר 9 / 11 את הפיגוע. החשיבה של הנשיא הוא מאוד מוסלמים: בכל מקום בו אתה לבנות מסגד עבור אללה, כי השטח או אומה הוא טען על הירח פגאני לאל אללה, רוחנית. האנשים הרשעים בארה”ב, אשר נשלטים על ידי השטן הן בורים ולא הגיוני, כי הם לא יודעים את סדר היום המוסלמי את ההמרה או ביצוע של כל הלא מוסלמים ואת ההשתלטות של חברות האויב. כפי שאמרתי שוב ושוב, הרוע הופך אנשים הגיוניים, בורים, עיוור, ללא תחושת אפילו המשותף הבסיסי, ומטופש בעליל. גם אם אתה גאון, יש מנת משכל גבוהה סופר, והם פוליטיקאי בכיר או סופר או שופט. חטא יותר מרושע אתה יותר, אתה מקבל מנוכר החוכמה האמיתית של אלוהים.

אז מה השורה התחתונה? ובכן, זה באמת כבר לא משנה, כי ישוע הוא חוזר בקרוב מאוד, הוא הולך להקים המלוכה קדשו של השלום, התהילה ואת צדקת. עם זאת, עבור מה מעט הוא שווה: אנחנו צריכים לומר למען הקדושים התלאות שהם צריכים להיות מעורבים האוונגליזם פוליטית; אך המוקד העיקרי שלהם באנרגיה צריך להיות חברתית שיתוף, האוונגליזם הבשורה ולהפוך של תלמידיו של ההמונים.

להלן קטעים מתוך כמה מאמרים באינטרנט כי חשבתי היו מעניינים. במאי למי יש חוכמה לשים לב, שמא אשליה חזקה בא עליכם, בסופו של יום, כך שגם יבחר, אם זה בכלל אפשרי, יהיה שולל:

מילניום ארון חם חדשות, בדבר היקף השטח של ממלכת אשור

http://www.millennium-ark.net/NEWS/09_Faith/091013.Kenya-Assyria.html

תמונה: הנה מפה של קו פרשת המים העליון של הנילוס (המפורטים סגול). זה אגם ויקטוריה בראשה.

סופו של הנחלים של מצרים? העשויים להצביע על הנילוס, אבל אם כך, זה יהיה מדויק יותר לומר סוף נהר מצרים. אם הציג את המונח “נחלים” כדי גיאולוג מודרנית, חילונית הידרו, הוא סביר יותר מאשר חושב שהתכוונת קו פרשת המים (כלומר, במקור) של נהר גדול ולא התחנה הסופית שלה.

עכשיו, הנה תמונה של המפה של Google Siaya-Kogelo, קניה – המקום בו סבתו של אובמה טוען שהיא עדים הולדתו, בשעה 07:45 בבית החולים ליולדות המקומי בליל ה -4 באוגוסט, 1961.

(אמא שלו, זה כבר דיווחו, היה להוט לעזוב את הארץ בגלל שהיא לא אוהבת איך התייחסו המוסלמים נשים, אבל אסור היה לעשות זאת בגלל מגבלות התעופה על נסיעות כי בסוף ההריון. (זה אירוני, כי את התינוק היא נשאה יבוא למחול הפלה במועד כל כך מאוחר, אבל זה תפקיד שונה לגמרי.) הלידה של אובמה היה רשום בשני בתי חולים שונים הוואי ארבעה ימים לאחר שובו של אמו שם איתו.)

קניה היא מקום גדול (חושב טקסס) ואת אובמה פשוט קורה להיוולד בפינה קטנטן של אותו קרוב כל כך מקורות של הנילוס, כי אחד יכול ללכת אל החוף לטבילה אחר הצהריים (אלמלא התנינים)? אלא אם כן אתה נוטה להאמין טוענים לעתים קרובות, אך מעולם לא חזר, התברר כי אובמה נולד בהוואי, משמעות הדבר היא כי הנשיא הנוכחי שלנו נולד בטווח של 10 קילומטרים של מקורות הנילוס. אתה איתי, כל כך רחוק?

הנה מפה של האימפריה האשורית העתיקה. והנה עוד. ויש עוד רזולוציה (הגבוהה ביותר, של התמונה המוצגת להלן).

מפה: האימפריה האשורית

די הרבה כולם פאדג דבר אחד חשוב: עד כמה אמיתי של שליטה סחר אשורי, חקר ו / או להשפיע על הדרום, כלומר, ‘את’ קו פרשת המים נהר הנילוס אל אגם ויקטוריה, ומה הן הידוע כיום אוגנדה, קניה טנזניה. פרשנים אחדים מצביעים על כך השפעה ממושכת הרבה יותר מאשר רוב המפות נפתחות בצורה מסודרת לתאר (התיל ו-GPS שלא הומצא עדיין). היא מתחננת השכל הישר להאמין, במשך 200 שנים, האשורים לא היה דוחף דרומה, לפחות לזמן מה. ריברס, מנוקד אף על ידי אשד ו קטרקט, היו בכל זאת אחד הרחובות הגדולים של הזמן.

במילים אחרות, הפניות המקראית המצרי נחלים ארץ אשור הן תואמות זו לזו (כלומר, דבר אחד, לא שניים) ועם האזור קניה BHO שבו נולד.

הבדואים של אובמה “קרובי משפחה” לחגוג הבחירות

ynetnews.com שרון רופא אופיר פורסם, 11.13.08, 13:20 / חדשות

http://www.ynetnews.com/articles/0, 7340, L-3622617, 00.html

כמו בארה”ב, הנשיא הנבחר ברק אובמה מכין את המהלך שלו לבית הלבן, קרובים עצמי מוצהר שלו משבט בדואי בצפון הארץ להתכונן לנסוע לארצות הברית כדי לברך אותו באופן אישי.

“אנחנו מתכננים לשלוח משלחת גדולה לארצות הברית, שם נוכל ללחוץ את ידו ולומר לו” מזל טוב “, אמר השייח עבדול רחמן עבדאללה הכפר ביר אל מכסור ‘.

עבדאללה ואת השבט שלו להאמין שהם קרובי משפחה של הנשיא החדש. “אצלנו הבדואים, אתה יודע בוודאות מי אתה קשור, גם לאחר דורות רבים”, אמר עבדאללה בראיון ל-ynet ביום חמישי.

השייח טוען קניה של אובמה סבו היה נשוי לאחת הנשים של השבט. “בתחילת מסע הבחירות שלו, יום אחד, אחד האישה המבוגרת של השבט אמר לי כי אביו של חוסיין אובמה אביו היה קשור אלינו”, אמר עבדאללה.

“בהתחלה לא האמנתי לה בכלל,” הוא המשיך, “אבל אז היא סיפרה לי כי האפריקנים, בדיוק כמונו, לא פלא ממקום למקום בחיפוש אחר מזון ועבודה. הם ידעו כי אתנו, בדיוק כמו עם אברהם אבינו, האוהל היה תמיד פתוח בפני כל מי ישאל, וכך היה אוכל. ”

עבדאללה אמר כי הוא יכול להוכיח את הקשר לנשיא החדש. “כאשר אתה רואה משהו בגוף שלו זורם כמו הדם שלך, אתה מכיר אותו. אין חיבור, אתה יכול לראות את זה בהתנהגות של אובמה – הדרך הזקופה שלו יושבים, תנועות הידיים שלו. הוא אחד מאיתנו ואנו מרגישים אותו בליבנו. ”

למרות מחזיק את הידע הזה במשך זמן מה, השבט החליט לא לומר דבר עד לאחר הבחירות כדי לא להשפיע על הבוחרים.

“כולם דיברו על כמה הוא מוסלמי, אז אנחנו לא רוצים להגיד שהוא היה קשור הבדואים. היינו אנשים פוחדים שלא יצביעו בשבילו, אבל אנחנו נשארנו ערים כל הלילה, כששמענו את התוצאות אנחנו מיד נתן את הבקלווה ממתקים לכולם. ”

שייח עבדאללה, שכיהן בעבר כראש מועצת ביר אל מכסור ‘, אמר כי הוא מקווה אובמה יעזור הבדואים. “הבדואים הם מגזר מקופח ביותר בישראל, אני מקווה שהוא מבין את הכאב מתערב בשמנו”.

בינתיים, לפני משלחת של הבדואים היא שלחה לוושינגטון, עבדאללה מתכנן לקיים חגיגה מפוארת לכבוד הניצחון של אובמה במהלך הימים הקרובים, וכבשים אחדות יהיה שחט לכבודו.

Advertisements