אחד המאפיינים הגדולים של הכנסייה קצה טיימס המערבי Laodicea פושרים הוא חוסר אמונה. לוק 18:08 מנבא, “עם זאת, כאשר בן האדם מגיע, הוא ימצא את האמונה על פני כדור הארץ?” אמונה נראה כאילו זה הוא נכחד כמעט את סוף-Times כנסיות.
לא מכבר ראיתי את הכומר שמדבר, הולך ומתנהג כמו הומוסקסואל, והוא לימד כל מיני תורות מוזרות בכנסייה של אלוהים. הוא אמר שאלוהים אינו מרפא את עמו, ומשאיר אותם חולים בלי לספר להם מדוע. הוא גם אמר כי הוא הופתע במסיבת כמה כמרים של האחרונות כי רוב כמרים לא מולאו על ידי רוח הקודש, כי הם הרימו את ידם כאשר נשאלו כמה אנשים לא מדברים בלשונות.
נכון, בכל פעם שמישהו קיבל מלא רוח הקודש, לא היה ביטוי של רוח הקודש באמצעות דוברת של לשונות. לעתים קרובות מלווה את infilling של רוח הקודש על מישהו. אבל אני מאמין שהאהבה הראשונה היא החשובה ביותר. אני יכול לדבר אלף לשונות שונות, אבל אם אין לי אהבה, זה כלום. יש אנשים סוגדים מתנת הלשונות ולא אהבה של ישו. מצד שני, כמה אנשים עושים את זה כתירוץ לא חושק המתנות של רוח הקודש, על ידי הסתכלות עליהם מלמעלה. הם ממש לעג לדחות את מתת האל של לשונות! אומרים שהאהבה היא יותר מאשר לשונות, אז אתה לא צריך כישרון לשפות. השאלה היא איזה סוג של אהבה יש להם? זה לא נכון או המקראי, הונאה של השטן. אישית, אני מוצא את זה מוזר מאוד כי רוב הקדושים בכנסייה סוף-Times פושרים לא צריך כישרון לשפות, כאשר הוא כזה כלי נשק חיוני בארסנל של אלוהים. אם זה לא היה נכון, זה לא היה קיים מלכתחילה, מבחינה הגיונית לדבר. אני מוצא את הכנסייה סוף-Times פושרים תמיד על שני קצוות מטורפים.
כומר הומו, איש המשיך להטיף שאלוהים אינו מתכוון לכל המאמינים שלו יהיה בריאות, וזה יהיה שלו במשך רוב ילדיו להיות חולה ולא יודע למה. הוא נתן את הדוגמה של השליח של פול “קוץ בבשר.” הקוץ של פול היה שם כדי להגן עליו מפני גאווה. אם מישהו משמש ככל פול היה בשימוש על ידי אלוהים, כל אחד יהיה חשוף גאווה. התנ”ך אומר את כל הלבבות שלנו הם רשעים נואשות ומוליך שולל. זו הייתה אהבה של אלוהים כדי להגן על פול גאווה חטא. התנ”ך אומר בגאווה שבאה לפני הנפילה. ניתן לראות זאת שוב ושוב בתנ”ך: פיטר, Nebuchadnezzer, שאול וכו ‘השאלה היא: כמה אנשים בכנסייה קצה טיימס המודרני נעשה שימוש על ידי אלוהים כדי לכתוב כמעט כל הברית החדשה? כמה אנשים מודרניים באמת ראיתי אלוהים בדרכם לדמשק? כמה אנשים מודרניים קיבלו כל כך הרבה חוכמה כמו פול על ידי רוח הקודש אל תוך המסתורין של Word? איך נוצרים רבים עשו כל כך הרבה נסים ועמד לפני מלכים השמים נראה כמו פול? עכשיו, תגיד לי אם עשית את כל מה שפול להשיג, אם לא ידרוש קוץ בבשר? זו הייתה אהבה של אלוהים כדי להגן על פול.
יש אנשים שאומרים כי איוב קיבל מיני מחלות. איוב היה צדיק הברית הישנה, לפני המשיח בא ונתן רוח הקודש שלו על בנו בברית. בדיוק כמו אלוהים ייתן שארית 144000 היהודי בימים האחרונים חותם של רוח הקודש שלו, כך שהם לא ייפגעו. אנחנו נמצאים תחת חסדו של ישו, ואשר הקדושים הברית החדשה, אנחנו כבר לא תחת קללה של חטא, אם לציית בדברו ואמת. השטן המנהיגים חסרי אמונה דתית יבואו וינסו לשכנע אתכם אחרת ולנסות להציב לך תחת קללת החטא. זה לא צריך להיות, אם אתה מבין מי הוא אלוהים ואתה לבטוח בו, לציית בדברו. ישוע בא כדי למות בעד קללות שלנו החטא, כדי שנוכל להירפא על ידי הפסים על גבו של הלקאה וסבל. מי ידע כאב טעם חטא, כדי שנוכל אשר חטא יכול להיות מועברת מן הקללות של חטא. הוא קיבל עינויים כדי שנוכל להירפא. הוא היה צריך לישון על עפר ללא קורת גג, ונעשה עני, כך שאנחנו לא צריכים לחוות העוני. אנחנו לא יכולים לתת מחוץ לאלוהים. הוא תמיד נותן לנו יותר ממה שאנחנו נותנים.
אם אנחנו לא מאמינים אהבתו ונאמנותו וריבונות, ואז אנחנו לא שומר בדברו ואמת. לכן, אנחנו עדיין פגיעים הקללות של חטא. אם אנו חיים בחטא, אנו נמצאים תחת תוצאותיה גם כן. אם המודרני סוף-Times נוצרים מערביים פושרות לאכול כמו האנשים הסובבים אותם, אז הם יקבלו סרטן הצטננות והתקפי לב. את הירקות המודרניים מכילים רק כרבע המינרלים המקוריים וכימיקלים מגן שנכללו ירקות המקורית של האל. במילים אחרות, המזון המודרנית שלנו תיגמר של חומרים מזינים המגנים עלינו מפני סרטן ומחלות אחרות, בגלל הבנאדם חבלה. סוכרים וממתקים מעשה ידי אדם מוצרים לשבש את המערכת החיסונית בגוף. עכשיו, תגיד לי אם נוצרים לא תקבל חולה, אם הם חיים כמו עובדי האלילים לעשות? אבל לא מאשים את הכל על אלוהים באומרו כי הוא גורם למחלות, מבלי להיות מסוגל להסביר מדוע מחלה קרה. אם אלוהים מתכוון לך להיות חולה, הוא נאמן רק כדי להודיע לך למה הוא מביא על כך צנוע או משמעת. שאם לא כן, מה תהיה המטרה של המחלה, אם אתה רק סבל, אלא אם כן היא ליסר ומשמעת את מי הוא אוהב? האם אתה לא ער לאהבתו ולנסות למשוך את תשומת הלב שלך? איך אתה יכול לחזור בתשובה, אם אתם לא מבינים מה היא משמעת? זה יהיה חסר תועלת לחלוטין ולא הגיוני. אלוהים הוא לא חסר תועלת ולא הגיוני. אז לא מאשימה לאל על הבורות שלנו.
אם אתה לא הולך להאמין כי הוא מרפא, אז אתה תהיה חולה. אני אגיד לך בצורה מאוד ברורה, ברגע זה. אם אתה סבור כי הוא שומר אותך חולה אפילו בלי להראות לך למה אתה חולה, אז אתה תהיה חולה. זהו את התמונה של אלוהים. אתה מאמין שאלוהים הוא אדם שנותן המחלה לילדיו אפילו בלי אומר לך למה, פשוט משאיר אותך ככה. אם זה את מידת האמונה באלוהים, אתה מאמין באלוהים להיות אדם כזה, אז אתה תהיה חולה. אבל לא מאשים אלוהים, לא מלמדים את הקהל הכנסייה שאלוהים היא להאשים את כל מחלה ומחלה והוא מאפשר את כולם להיות חיוור המקרטעת בלי לספר לנו את הסיבה: בעוד אתה חי אורח חיים מערבי. אלוהים לא עושה דברים כאלה. לא הוא צריך להאשים בחוסר האמונה שלך או אורח חיים לא בריא שלך.
אם אתם שותים ומעשנים, להגיע הדגיש בעבודה כי אתה לא סלחנית או אמון אלוהים, או מחשש הבוסים; מקבל גבוהה לחץ דם, כי אתה מקבל כועס על נהגים אחרים, נסיעה במכוניות מערביות שלך בכל מקום בלי ללכת, לא לישון כמו שצריך, כי אתה “מחדש צפייה בטלוויזיה או קיום יחסי מין, אכילת מזון שומני המערבי וממתקים, הגרים בבתים מערביים עם כל מיני כימיקלים אסבסט, ברז מי שתייה, מלקק את הלשון של הכלב שבו הוא נהג ללקק את פי הטבעת שלה, יושבת על הרצפה במקום שבו כל מיני של חיידקים וירוסים קיימים ולאחר מכן לשבת על כיסאות או לשכב על המיטה כמו אל המערב, ויש להם את כל אלה מסרטנים מיקרואורגניזמים בגוף שלך, וכו ‘: אז אתה חולה. אבל לא מאשים אלוהים אם אתה חולה באומרו כי אלוהים מאפשר מחלה אלה הקצה טיימס על הילדים האהובים שלו. זה בהחלט יוצר זעם קדוש אני. לא אוהב איך האנשים האלה לומר דברים כאלה.
אם אתה חופשי מטפס בלי חבל בשביל הריגוש, אתה תיפול ואת עצמך נכה או למות. אם אתה טיפש מספיק כדי להתקרב חיות בר ללא נשק, אז אתה תקבל שהוכתה למוות. אם אתה הולך לשתות בנהר, בלי לשמוע רוח הקודש, תנין יקפוץ החוצה ולגרום לך ארוחת הצהריים שלו. אם לא שעו אזהרה רוחו של הקדוש וללכת על מטוס, אתה תהיה בסופו של דבר להתרסק ולמות. עם זאת, אם אתה מאמין אמיתי בו, הוא יגן עליך ולשמור עליך. מאמין אמיתי הוא אדם באמת מאמין שאלוהים הוא טוב, נאמן, אוהב, ריבונית הקודש. גם אם אתה דניאל, אתה פוגש אריה בטעות, לא לאכילה. גם אם אתה על מטוס עם כנף אחת בלבד, אתה תחיה. גם אם אתה מוקף 300 מחבלים מוסלמים קיצוניים, אתה תשרוד. גם אם אתה נזרק לתוך כבשן בוער באש, אתה תשרוד. השאלה היא: האם יש לך אמונה? האם אתה סומך עליו? אתה מכיר אותו, ממש מכירה אותו עבור מי הוא? אז היית סומך עליו.
אם אתה לא מאמין באלוהים הוא אלוהים אוהב והוא אף פעם לא מזהיר אותך, אז יש טונות של דוגמאות של אלוהים להציל משרתים נאמנים שלו שיש להם אמונה האופי האמיתי של אלוהים. המיסיונרית עומדת להיכנס מלון שהה שלוש שנים באפגניסטן, משום שהוא העלה זיכרונות נוסטלגיים. רוח הקודש אמר לו לחלוק את הבשורה Hasara שהיו אלים, מסוכן שבט מוסלמי מזרחי שנשא סכינים תחת הטורבן שלהם, שעמד בפינת הרחוב. הוא אמר אלוהים, “יכולתי להיהרג, משום שהם מוסלמים קנאים, אשר להרוג נוצרים!” רוח הקודש ואמר לו לחלוק את הבשורה. אז הוא ניגש אליו כדי לחלוק את הבשורה. באותו רגע, הוא שמע פיצוץ זבוב זכוכית בכל מקום. מלון שהוא עומד להיכנס עם פצצה התפוצצה טרור. אם הוא היה נכנס, הוא יהיה גרוסים מאות חתיכות של בשר עד עכשיו. היתה לו אמונה מערכת יחסים עם רוח הקודש לשמוע את קולו.
פעם, מיסיונר היה מוקף 300 קיצוניים, לוחמי חירות קנאים מוסלמים על סוסים. הם אמרו לו לצאת את המשאית שלו, והם הקיפו אותו. הוא התפלל תפילה קצרה מאוד לאלוהים, “הצילו!” רוח הקודש ואמר לו לקחת את כל ספרי תנ”ך במשאית ולהעביר את זה לכל מוסלמים קנאים. הוא אמר אלוהים, “אם אני עושה את זה, הם יערפו את ראשי ולשחק פולו עם זה.” רוח הקודש אמר לו לעשות את זה. אז הוא פתח את המשאית והעביר את התנ”ך לכל אלה מורדים מוסלמים קנאים. לאחר מכן, רוח הקודש ואמר לו להיכנס המשאית ולנסוע משם. בעוד המורדים קנאים מוסלמים היו עסוקים התנ”ך שנראה כמו הקוראן, נסע מיסיונר לדרך. לדבריו, לא רק אלוהים להוציא אותו חי מן המצב הבלתי אפשרי, אבל אלוהים גם אפשרה לו לחלוק את הבשורה ל -300 לוחמים קנאים, מורדים מוסלמים קיצוניים שנודעו להרוג נוצרים.
השאלה היא: אתה עושה דברים מתוך אמונה באלוהים? או, אתה פשוט עיוור בעקבות המחשבות שלך אפילו בלי אמון אלוהים שהוא הולך להגן עליך? היא משקפת את מצבו ואמונה של הלב. אם אין לך אמונה, אתה תהיה כמו שבעה בני Sceva ויהיה נהרג על ידי השדים. אם יש לך אמונה, אלוהים יהיה חלק אפילו את ים סוף, כך תוכלו להימלט הצבא של פרעה. אם אתה מאמין שה ‘הוא האלוהים אשר מאפשרת לך להיות חולה אפילו בלי לספר לך למה, אז אתה תהיה כמו שאר 50% של מקצה טיימס אנשים מערביים פושרות הכנסייה דתיים אשר הרימו את ידם כאשר הכומר ג’ון שאל כמה אנשים היו חולים היום. את מי שאינם מאמינים רואים והם מספרים כי האמונה באלוהים. הם חושבים שאלוהים מאפשר 50% מהאנשים שלו להיות חולה. אני לא מופתע בכלל אם כל סוף-Times אנשים לא רוצים להיות נוצרים, אם אתה הולך להיות חולה ועני ולקבל נהרג. אני לא מאשים אותם, כי זה יהיה מזיק להתנצר.
למה סוף-Times מערביות אנשים הכנסייה פושרות מאמינים זה, כמרים מטיפים דוקטרינות של השטן? אני חושב שזה הוא השתקפות ישירה של אמונתם ואת אורח החיים ומצבו הרוחני. אין להם שום הבנה של האמת או התורה. הם הפכו לדת. הנצרות במערב קצה טיימס הוא רק מושג על ידי פרשנויות אישיות. האמת היא כבר לא האמת. כמו גילויים 3:20, זה גיל הכנסייה היחידה בהיסטוריה של המין האנושי, שבו ישו ננעל מחוץ לכנסייה, והוא מתדפק על הדלת כדי לתת בחזרה פנימה איך היית מרגיש אם הילדים שלך אתה נעול את הבית שלך! אני חושב שאתה תהיה משוגע! על ידי מילים, הם להחמיא אלוהים באומרו כי אלוהים הוא אלוהים אוהב ורחמן, כך שאתה אמור לקבל אותו לתוך הלב. עם זאת, בתוך ליבם, הם מאמינים שאלוהים הוא אומר, וקריר, בוגדני, אדיש, קר, נאמן, שאינו ריבון אלוהים, שעזב את עמו כדי בחילה וכאב מבלי להסביר את הסיבה להם. הם מאמינים אחרת אלוהים קצה טיימס המערבי אלוהים.
אלוהים משתמש מחלה על משמעת ילדיו על מנת להביא אותם חטא. לדוגמה, במקרה שלי, כשהייתי נוצרי בשרים, המשמש אלוהים מחלה לספק אותי תאוות הבשר. הוא השתמש קשיים כלכליים כדי לספק לי את תאוות העיניים. הוא השתמש התקפות מאנשים רעים כדי לספק אותי גאווה החיים. אלה הם שלושת סוגי חטאים: את בדיוק שלושה סוגים של חטא, כי השטן נהגו לתקוף את ישו במדבר. פעם הכרתי אותו מי הוא, יש צורך במשמעת. אם אנו מצייתים ב-Word שלו רוחו האמת שלו, יש לנו בריאות, פיננסים ומשפחה טובה. אלוהים מתכוון למאמין כל לחיות חיים בריאים שדרכו הם יכולים לנהל את עבודתו במשרד, ואז ליפול לישון בשלווה במיטותיהם בסוף חייהם דרך הזדקנות טבעית. לכן התנ”ך אומר הקדושים נרדמו. זה לא הוא רצון האל יש ילדיו למות כשאני מתפתל ונאנק מכאבים מסרטן או להיאכל חי. למה אתה מאמין אב אוהב בשמים הייתי עושה את זה? מה הוא סוג של אמונה בקונספט של אלוהים אתם מאמינים? סוג של אלוהים אתה מאמין לכם לאלהים. אם אתה זורק את עצמך לחסדי אנשים רעים מהם השטן השתלט, אתה תהיה טבח. אם אתה בוטח בה ‘, גם אם אתה רק אחד, אתה יכול להרוג את גוליית או להשמיד צבא של מאה אלף פלשתים.
אם לא מצייתים בדברו, יהיה לנו את הקללות המגיעות עם חטא. בדיוק כמו כאשר ישראל ציית לאלוהים וצייתו בדברו, הם שגשגו. עם זאת, כאשר הם המרו את פי, הם בפני קשיים וסבל. זהו העצמי גרם סבל, וזה שונה מן הרדיפות לך להתמודד ידי ביצוע המשיח. הסבל האלה הסבל שנגרמו על ידי עצמך לחיים בשרים, אמונה נוצרית סוף-Times אורח חיים. אל תאשימי את אלוהים כדי להיות אדם וקריר השומר על שתיקה ולא להודיע לך מה הסבל היא, או להאשים את אלוהים על שהוא מאפשר לכל מיני מחלות מחלת בחייך.
זה בדיוק למה אתה חולה ועני, כי אתה מאמין באלוהים כמו להיות שאלוהים לא אוהב. זה חוסר האמון הוא באמת מי הוא, ומה הטבע האמיתי שלו. אם אתה מתיימר לדעת אותו דרך האמת בדברו, על פי מי הוא אומר שהוא הוא, ויתר על כן, אם אתה מטיף אהבתו לאחרים, אז להאמין למה שאתה מטיף. אל תהיו כצבועים הם. מאמינים בטבע של אלוהים את אופיו ואת הנאמנות שלו ואת הריבונות שלו. האמן אשר הוא אומר שהוא. לא מה שחלק הקצה המערבי טיימס הכומר או השטן מלמד אותך. השטן לא רוצה לציית לפקודה של ישו לצאת ללמד, תלמידו, לרפא את העמים, להעביר מן השדים ולעשות דברים יותר ממה שישו עשה. הוא רוצה הכנסייה להיות כל החולים והגוססים. הוא רוצה הנוצרים מאמינים כי הם קיללו את המחלה, וזה רצון האל שיהיו חולים מתים, כך העולם יראה עם אלוהים כמו להיות בדיוק כמוהם ולא שונה. אין האטרקטיביות להיות נוצרי. הם חושבים על מה לדבר על נוצרים ועל הסיפורים המדברים על ישו עובדים עם כוח של אלוהים הוא רק מיתוס ו אגדה. הם מסתכלים הנוצרים פושרות המערב לצחוק על אנשים של אלוהים, כי רובם חולים, שמן, חיוור, יש קצב מקבלי, לקבל דיאליזה, ויותר מכל, את הנוצרים הדתיים מערביים מאמינים כי אלוהים רוצה את עמו להיות חולה ולהיות חצי מת. מי היה מאמין דבר אלוהים אם אתה מסתכל על כנסיות המערב? הם בדיוק כמו דתות אחרות! אלה אנשי דת אסור ללמד את האנשים של אלוהים עם הדת – הם לא שייכים בכנסייה.
אלה כמרים סוררים להיפי יאמרו דברים טיפשיים מאוד כמו: “אם אתה חושב אלוהים מרפא, אז למה אתה לא מתפלל שמישהו ולרפא אותם באמונה שלך?” אין להם את האמת תורה: אלוהים לא לרפא בכוח אדם כשהם מסרבים להאמין בריפוי שלו, ולא מאמין הוא אלוהי האהבה אשר מרפא, ולא לבטוח בו. אם אלה המנהיגים הדתיים יש החוצפה לומר בפומבי וללמד שטויות שכאלה ולהוכיח את הטיפשות שלהם, הם צריכים לקפוץ לתוך באמצע מגפה ולקבל את עצמם חולה במהלך פסק הדין התלאות מגיע גיל.
השטן ישאל אותך: שאלוהים באמת לרפא אותך, או האם הוא אלוהים ואכפתי באמת, או שאלוהים באמת אגיד לך למה אתה חולה? בדיוק כמו השטן שאל וחוה בגן העדן: האם אלוהים באמת להגיד לך או אלוהים באמת אוהב אותך? הוא ואנשיו לא לספר שקרים כדי לגרום לך לפקפק הטבע של אלוהים הטוב. אתה צריך למצוא את עצמך, אחים יקרים. חיים קדוש חי על פי תורתו, ולא לחיות חיים או דתות כמו המערב קצה טיימס לעשות, אחים אהובים. אתה הוגדרו חוץ לכבודו ולהיות ימצא חן בעיניו. יודע שהוא האב האוהב, וכי הוא טוב באופן מוחלט, אין חושך בו. לא מאמין כי עם הראש כמו קצה טיימס דתי המערב לעשות, אבל מאמין בלב שלך. שלום חן לכם, בשם אדוננו ישוע המשיח. תהילה להיות אל אותו לעד. להיות בריאים ושמחים! כי אנו מצווים לשמוח!

Advertisements