כמרים אחדים לעשות דבר אלוהים אל הבידור של המערב על מנת להיות פופולרי לשמור או לצבור חברי הכנסייה יותר. הם מלמדים תורתו טוב, אבל לא ללמד את אמיתות עמוקות מן רוח הקודש שמשנה אדם מבפנים, התורה. לכן, מה שקורה זה הקהל פשוט מרגיש טוב ביום ראשון, והולך הביתה אחרי תחושה כי שמעו רק הוראה טובה. אין צמיחה ידע עמוק או המניע הגורם או תחושה של דחיפות. לכן, העדר מבצעת החיים הדתי הרגיל, הרגשה טובה אחרי הודעת משעשע ביום ראשון. אף אחד לא מרגיש מסכן את חייהם של הבשורה: אף אחד לא מרוויח כל הבנה על מה השטן עושה בהיבט מסוים של החברה או חקיקה; אף אחד לא מוצא שום דחיפות לצאת לקנות חומרים לרדת מחקר בנושא מסוים בכתובים. הקצה טיימס הכנסיות המערביות פשוט ממשיכה כרגיל בחיי היומיום ארציים שלה. אין אהבה ראשונה.

מטרת ההוראה היא לא לגרום לאנשים לצחוק בכל הדרשה, או פשוט כיף לשיר, או פשוט ליהנות fellowshipping, או סתם מרגיש שמעו הודעה טובה. כמובן, אין לי שום דבר נגד בדיחות בדרשה או עושה את הדרשה מרגש. אני כל עבור דרשות כיף, דרשות יצירתית, דרשות משעשע. אנחנו צריכים להיות יצירתיים חדשים כמו רוח הקודש היא. עם זאת, כל מה שאני אומר הוא כי האלוהים צריך להתייחס בכבוד. כאשר האמת היא נלמדת, לפעמים זה יהיה נוח. יתר על כן, צריך לגרום לאנשים לא נוח לפעמים. זה אמור ליצור פחד הקדושים כבוד בריא לפעמים. זה צריך להרגיז ולפגוע באנשים שאינם מקבלים את האמת. צריך להיות אנשים יקבלו כועסת עליך ללמד את האמת. צריך להיות הרבה אנשים דתיים עוזבים לכנסייה שלך. צריך להיות אנשים דתיים, שאינם משלימים עם מה שאתה מלמד עקב הליברליזם או legalism או היעדר רוח הקודש בליבם. אז ורק אז אלוהים יכול לגדול כנסייה.

אם הדרשות הם מעוצבים ומיוצרים באופן מלאכותי כדי להפוך את כל התלמידים נוח ולא הסכסוך עם קצה טיימס של אנשים מסוימים ערכי המערב הומניסטית וחשיבה המתחסדת: אז מה טוב הוא מלח של דבר אלוהים? אם הייתי מלמד, הייתי מעדיף 12 אנשים בכנסייה שאוהבים את האמת מחפשים רק את האמת; מאשר שיש 10,000 איש בכנסייה שרק מחפש מורה הוא משעשע, לא לפגוע, ויש לו די טוב תורתו גורם לך להרגיש כאילו אתה אתנית באותו שבוע. מבחינתי, זה שטויות הנצרות. זה לא אמיתי. זה לא מלמד אמיתי. זה פושר. עדיף להיות קר ולא לבוא לכנסייה, אבל פשוט לחיות מלא אנשים בעולם. אתה יכול לקבל בידור טוב בקומדיה בעמידה או צפייה בסרט ביום ראשון בבוקר. אתה לא צריך ללכת לכנסייה ביום ראשון, ולהפוך את עצמך מרגיש שאתה מכוסה מבחינה רוחנית. איזה מין חיים נוצרי זה יכול להיות? אתה יכול ללכת למועדון רוטרי או מועדון אריות או מפגש בצופים, ויש להם תורתו טוב.

רוח הקודש צריכה להיות הדובר, ואת רוח הקודש חייב להיות עובד בכנסייה. בלי רוח הקודש, הכנסייה היה פשוט להיות חלול, ואת ישו היה בסופו של דבר נאלץ לדפוק על דלת הכנסייה להשתחרר שוב ושוב, בדיוק כמו במקרה של הכנסייה Laodicean קצה טיימס המוזכרים התגלות 3:20. אם אלוהים הוא בכנסייה; אם האיש שיצר את היקום הוא בכנסייה שלך; ואז הכנסייה לא יהיה אותו דבר כל שבוע. אני מבטיח לך דברים יהיה קורה כי יפוצץ את דעתך. ישו יעשה דברים שמעולם לא דמיינתי; דברים הרבה יותר מאשר הוא עשה בזמן שהוא על פני האדמה. אנשים יהיה נגע, אנשים בתשובה, אנשים יצטרכו חוכמה עמוקה, אנשים יגיעו ב 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע לכנסייה כדי להתפלל ביחד וללמוד ביחד לשרת אחד את השני לחלוק את הבשורה. הכנסייה המערבית פושרים יהיה התהפך. אם לומר את האמת תורה נלמדת, זה לא יחזור הריק, אני מבטיח לך. כי כוחו של אלוהים שוכן דברו.

השכונות שהם גרים יהיה שונה. מדינות אחרות, אשר רוח הקודש תשלח לכל חבר בכנסייה במשך כמה ימים לדבר עם אדם אחד בלבד, כי יש רוח הקודש יביא אותם במגע עם; יגרום לתנועה רבה של רוח הקודש במדינות אלה. פשוטו כמשמעו, כוחו של אלוהים יהיה לידי ביטוי; ואנשים יעשו משוגע, דברים קיצוניים על ידי האמונה לקבל את הבשורה החוצה. לשונות אש של רוח הקודש תתפשט כאש פראית, בדיוק כמו במקרה של מקום פנוי 144.000 היהודית כי אלך אל כל שבט, בלשון העם. לסופרמרקט כל, בית הספר, הספרייה, מכבי האש, פארק, מועדון כושר, בית חולים, בית היתומים.

להיפך, אם מישהו לא לצחוק או מטיף אש וגופרית הודעות כמו legalist או הפוריטנית כל הזמן, אולי הם צריכים לצחוק יותר כמו ישו. אני חושב שזה היה נעים להיות סביב ישו, ואנשים נהרו סביבו, כי הוא היה כיף להיות איתה היה לו חוש הומור. אלוהים הוא אבא של הומור: כל מי הלך אתו יכול להעיד על עובדה זו. הילדים לא היו נהרו סביב ישו, אלא אם כן הוא היה שמח להיות עם. האנשים האלה צריכים להיות פחות דתי, ולהיות יותר כמו ישו.

אם מישהו בעבודה פסטורלי עבור משכורת יציבה, לשעשע את הלקוחות, להרוויח כסף על ידי מכירת דברים הצאן, אז אנחנו בתפקיד הלא נכון. תפקידו של המורה הוא ללמד את האמת תורה. כי רק דרך ההוראה של האמת לאמיתה ו-Word, כי אדם ועל גופו של המשיח יהיה שינוי קיצוני של ישו. האם התורה הנלמדת בכנסייה שלך? אם כך, אתה תראה שינוי קיצוני בחייהם של אנשים. אתה תראה אותם כל יום מבקש ממך לעזור להם לעשות כל מיני דברים כדי לקבל את הבשורה החוצה ואחרים תלמידו ולשרת אחרים. לכן המיקום של המורה אחריות והשפעה על הצאן הוא גדול מאוד. אנחנו צריכים לעצור את השגרה ואת המנטליות בידור, ולהתחיל ללמד את האמת כי התורה היא הוראה קיצונית כשלעצמה. אנו נקראים להיות אנשים קיצוניים.

ברוך איך הם כמרים שעובדים כדי לפרנס את עצמם מבחינה כלכלית, ועם זאת, הם כומר הכנסייה על ידי מתן זמנם כסף כי הם רוצים לשרת. הם משרתים נאמנה. אלוהים הוא לא עיוור נאמנות, אהבה ומחויבות של הכמרים האלה שנותנים את חייהם כדי לשרת אותו, כי הם אוהבים אותו והוא אוהב את שכניהם. הם מציעים את חייהם כמו אל קורבן מתוק האדון על ממלכתו. שאלוהים יברך אותם בשפע, ולצייד אותם עם החוכמה של רוח הקודש. שלו שלום ואל החסד לך, בשם אדוננו ישו. להתמיד בחריצות את לורד; ואתה יכול להמשיך להביא כבוד שמו; גדול הוא שכרך בשמים; ו הוא אלוהים שמעולם לא שוכח מי נאמן ואמרת אליו. השמים ואת הארץ מאי לשבח שמו! סל”ה

Advertisements