ישנם שלושה מלאכים המוזכרים בתנ”ך בשם. לוציפר (השטן עכשיו) היה מלאך שהוביל את המלאכים במוזיקה הפולחן לאלוהים. מיכאל הוא מלאך מיליטנטי. גבריאל הוא המלאך המשיחית. השטן רצה להיות נערץ עצמו, נפל מן השמים.

המדע מראה כי צלילים מסוימים, ויברציות, צלילים ומקצבים לפתוח חלקים מסוימים של המוח. מוסיקה, יחד עם כישוף (תרופות), טראנס (טרנסצנדנטי המיסטיקה המזרחית מדיטציה), מנהגים הנסתר, וכו ‘; פותחת את הנשמה כדי דיבוק. זה מהפנט אנשים.

השטן מספק כסף, תהילה, מין אנשים יובילו קונצרט הרוק שלו שירותי לסגוד לו. הם הפכו לאלילים, או גנרלים של השטן, בכלי התקשורת בעולם. הם לעתים קרובות יש קולות הרמוניים, כי לדבר איתם כדי להדריך ולהוביל אותם. רוק וקונצרטים רול הם הכנסיות פולחן השטן. זה שטני, חיבורים סוטה ו פגאני. יש הרבה כנסיות קצה טיימס כי יש נאף עם מנהגים פגאניים של איזבל.

הבריאה נעשתה על ידי דבר אלוהים; ו-Word הוא המשיח. כל החומר והאנרגיה נעשית על ידי תנודות הקול. וידבר אלהים את העולם להיות עם קולו. קולו ישו היה המשיח. שום דבר לא נעשה מלבד המשיח. אנחנו עשויים מאותו חומר. לכן שרי מוסיקה לנשמה. זה משפיע על הנפש בחלק העמוק ביותר של הבריאה שלנו. אם אתה מאמין במשיח, אתה תהיה ההוצאה הנצח לשיר הלל לאלוהים.

מוסיקת רוק החלה על ידי השטן במהלך המהפכה הליברלית של 1960 נגד מערב בין “פרח ילדים” דרך התמכרות לסמים ועל טראנס כישוף. זה היה בהשראת רוח שטנית בעזרת כישוף סמים המהפכה של 1960. זהו תחום ההתמחות של השטן. ברקע, כי זה התחיל היו כת השטן ואת הדרג מסון העליון, כגון Aleistair קרולי, אשר עמלה להביא הנפש של העולם כדי לשלוט של השטן. הרבה להקות רוק להשתמש הפוך המקולקלת סמל שטני לחצות “אות השלום” של המלחמה נגד אלימות סוציאליסטית, פציפיסטית “פרח ילדים” של של 1960. לאחרונה שבע התלאות גיל שנה יהיה עידן של האתיאיזם הסוציאליסטי. זה הסמל של השטן, בדיוק כמו את השלט השבור לחצות “” צלב הקרס הדת הנסתר הנאצית. רבים קצה טיימס נוצרים מערביים לענוד אותו על חולצת הטריקו שלהם מבלי לדעת כי הם מזמינים השטן.

זה חילחל בחברה המערבית בעידן המודרני, ואת חדרה, סוף טיימס פושרים הכנסייה Laodicea, כפי שניבא. אתה יכול להרגיש את ההשפעה של רוח הקודש שטנית של המוזיקה המערבית המודרנית ביותר שיש זימה, עובדי אלילים, פולחן ג ‘ונגל אפריקאי לנצח. קשה כמעט למצוא מוזיקה מערבית שלא הושפעה זה. זה כמו איך המון זמרים שחורים לשיר: צורחת, הצרוד, צועק, רוטט קולם, כמו הסגנון witchdoctor-פגאני. זוהי דרך מיוצרים האדם שירה המביאה לב הזמר. זה לא ברור, ישר, בדרך טהור, שקוף שירה על ידי אנשים של אלוהים; הקול הרגיל, הטבעי שאלוהים ברא. שר מעשה ידי אדם ולא שיבוטים רעים, ואלוהים מתוצרת טבע טובים.

כאשר אחות במשיח אשר מתמלא על ידי רוח הקודש שרה, זה כל כך יפה, טהור, נשי, ברור, בקול עדין, שקוף, זה מתבטא טבעו של רוח הקודש. אתה כמעט יכול לדמיין את שרה חוה בגן עדן. אתה רואה כמה מנהגים פגאניים הסתננו הקצה טיימס פושרים Laodicea הכנסיות המערבית? הם מעורבים לחלוטין את עצמם עם עובדי אלילים בעולם. הם איבדו גם ההבחנה הרוחנית של רוח הקודש עקב הקהיה איטי שלהם על ידי השטן לאורך השנים; ובגלל גאוותם וצדקנות ו-הפולחן והתרבות. הם הכנסייה הישנה. מצד אחד, הם מאוד דתית משפטית, ועל באותו הזמן, הם גם מאוד ליברלית. זה השילוב הגרוע ביותר שנראה מאפיין הבסיס המשותף של הנוצרים קצה טיימס דתיים פושרים.

אם הלב הוא חושני, ואז המוזיקה בשרים דרכים התעסק האדם מתוצרת של השירה הם אטרקטיביים. אם הלב הוא רוחני מלא על ידי רוח הקודש, אז טבעי אלוהים ברא הדרך הטהורה של השירה היא מושכת לב. לבו של אדם משפיע על אוזנו של האיש הזה. אם רוב הנוצרים בכנסיות המערביות אין לי שום בעיה עם זה: הוא השתקפות ישירה של מצבו הרוחני של הכנסייה קצה טיימס כי פושר שאלוהים יהיה להקיא מפיו. השפעתו של השטן שחדר הכנסייה קצה טיימס בכל הרמות ובכל הסדקים כל. זה מציק לפעמים ומטריד עמוק רוח הקודש איך הרבה אנשים בכנסיות אימצו את דרכו של השטן של השירה; וזה הפך להיות כל כך טבעי שהם עיוורים זה, או לא רגיש זה על ידי רוח הקודש. זוהי הדרך של השטן הרגיל של הקהיה איטי; והיא הופכת במהרה את הנורמה של החברות קצה טיימס של השטן.

בדיוק כמו השבועות המפלס העליון מסון, הרבה של נגני הרוק כבר פיקד על ידי כת השטן להפוך ביטויים שטני לאחור. זוהי דרך לא כדי להפחיד אנשים, אבל לשטוף את מוחם אותם ברמה, תת מודע. הרבה פרסומות להשתמש בטכניקה זו כדי לגרום לאנשים לקנות יותר את המוצרים שלהם. אתה יכול לחשוב על זה כעל קורי עכביש גדולים של שליטה שטני. יש סמכויות נסיכויות של מלאכים שנפלו באוויר השולטים אינטרנט זה כהה. הכי גבוה המונית ירי הספר מושפעים הילדים תחת אלו קולות רוח הזמן לוחש לתוך אוזניהם כל היום, כתוצאה של מוזיקת הרוק.

הביטלס, אלביס, ביץ ‘בויז, U2 בונו, טום קרוז, אופרה ווינפרי, סנדרה בולוק, הילרי קלינטון, המארחים הטלוויזיה, ראשי ממשלה, עסקים מנהיגים האנשים המשפיעים ביותר שיש להם השפעה גשמית להודות לאחר בראשות רוחות. רוחות אלה מוכרים מתחילים להשפיע עליהם. המוסיקה הנוצרית מסוימים יש טראנס יצירת המוצא השטני. הם לא מהללים את אלוהים, אבל הם בני אדם עם להבהיר, מכה טוב זימה. אנחנו חיים בעידן השפיעו demonically ביותר בתולדות העולם.

כמה כוכבי רוק כמו להתוודות של U2 בונו שהם הובלו על ידי השטן כדי להטעות ונוצרים ללכוד, על ידי הפיכתם חושב שהוא נוצרי. אני אישית מכיר כמה נוצרים שלובשים בגדים שחורים עם סמלים השטני, לגדל שיער ארוך שלהם, ולחקות את המוזיקה של U2. אורח החיים שלהם הם הבשרים מאוד: לעתים קרובות הם זורקים זעם כמו ילד, אם אתה מדבר על רוק. יש להם רוח אחרת איזבל פגאני. הנשים לעזוב את ראשיהם נחשפו, והגברים מגדלים שערות ארוכות שלהם כדי כתפיהם, לא מסרק אותם. זוהי זכותם לחתוך או צבע השיער שלהם כרצונם, היא מדינה חופשית, אבל זה לא אומר שזה מה שאלוהים ציווה. הם בחינם להקשיב שירי הלל לשטן, אבל זה לא אומר שזה מה שאלוהים ציווה. אתה לא יכול למנוע מאנשים לקחת תרופות אורגיות שיש לפני עגלי הזהב; אבל זה לא אומר שזה מה שאלוהים ציווה. אנשים דתיים יכולים לצלוב אותי על היותי משפטית, אבל אני אוהב אנשים לא מספיק כדי לא אכפת. אם אני לא מודאג, אני יהיה חי ישו? זו חובתי ועל החובה להזהיר את קצה טיימס אלוהים ילדים למשמעת. אם אני להיקרא רשע, מה חטא לך היה להאשים אותי? אם זה אכן רע לדבר אמת של אלוהים, אז אני אכן חוטא. במקום זאת, הוא לא חטא לקרוא  הרע טוב,  טוב ורע?

אם לומר את הנוצרים Laodicean המערבי את האמת, הם יקבלו רגשית סופר בדיוק כמו אנשים פולחן לעשות: ו בתוקף להגן על האליל שלהם, עושים כל מיני תירוצים הצדקנית הומניסטית. הם לא אוהבים את האמת, כך שאלוהים מסר אותם מוחות מושחתים. הם חולקים את דעתם מושחתת עם אנשים בעולם הזה; כך התשוקות שלהם, חולשות, העדפות, סגנון חיים דיבור, הרגלי אכילה, חשיבה, צדקנות, ערכים מערביים הומניסט, בריאות, הכל דומה מאוד לאנשים ילדים זה עולם של השטן.

כמה נוצרים פגאניים לומר שאנשים מקבלים הציל בגלל כריסטיאן הרוק אנד רול. השאלה היא: האם אלוהים אדירים זקוק לעזרה אנושית דרך רוק אנד רול של השטן כדי להציל אנשים, או שמא אלוהים פשוט להשתמש השטן הוא מסוגל להשתמש בצירופי של השטן זכות חזרה נגדו? ההיגיון שלהם הוא: המטרה מקדשת את האמצעים. מעולם לא ראיתי את הכתובים בתנ”ך. זה חייב להיות הומניסט מערבי התנ”ך. שאלוהים יברך את התוצאה, כי הוא משתמש בכל הדברים הטובים. אבל זה לא אומר שאלוהים הוא מוכן לוותר על קדושתו ולהיות partakers עם השטן. אני חושב נוצרים קצה טיימס פשוט לא מבינים את טבעו של אלוהים וקדושה ואמת: ואיך ערך זה הוא אלוהים. הם פשוט אין לי מושג או עומק קדושת האל. הם מסרו את עצמם לידי מוחות מושחתים פרשנות של האמת או התורה.

הו, אם רק יכולתי אפילו לדמיין, יקירתי אחים, אפילו שבריר של המוסיקה, יפה מדהים יהיה לנו שר האדון שלו בריצה דמות במלוא הדרו: אתה לא תעז, לא היית מעז אפילו לחשוב על שירה של השטן המוזיקה. אם רק היית יודע: אם אתה יכול רק להבין את השמים; אם רק היה כל מושג. אתם מלכים ומלכות של אלוהים Awesome מי כללים שמים וארץ! האם יש לכם תמונה של מה יהיה בגן עדן? אתה האצולה, ילדים יקרים של גבוהה ביותר! יודע מי אתה! דע את מחשבותיו בשבילך!

ילדים יקרים של אלוהים חיים: לא שולל; לא להגדיר דברים מתוך עצמו בצדקת שלך עצמית, אך מתעורר משינה עמוקה, כי השטן הכניס אותך תחת. זה לא הזמן להיות ישן. שובו של האדון הוא קרוב. לקדש את עצמכם רוח האל. הוא במאי חינם לך מהאשליה חזקה.

Mid-East Watch הכומר ג ‘יי די של עדכוני וידאו Podcast 23 יוני 2010 לשחרר “ויקרא 17 – שד תפילה & Rock Music” 2010/12/17 “וידאו ב http://www.calvarychapelkaneohe.com/. אתה לא יכול להיות עם רגל אחת לעבודת השטן, ואת הרגל השנייה לעבודת האל. אין לשתות מכוס של סגידה שדים.

אנשים מתפללים לאלוהים לפרוש את התעלומות העמוקות של התנ”ך את העתיד, מצד אחד, אך מצד שני, הם מפחדים ללמד את האמת העדה, כי 90% מכלל הקהילה שלהם היו בסופו של דבר להשאיר אותם . הם אינם יודעים כי אם הם אומרים את האמת, אז אף 90% מכלל הקהילה יעזבו אותם, אלוהים יהיה להוסיף אנשים 500% יותר לכנסייה שלהם. השאלה היא: איך הם מצפים אלוהים לסמוך עליהם עם האמיתות העמוקות של התנ”ך ידע על העתיד, אם הם הולכים כדי להסתיר אותם, לשנות אותם, לגזור ולהדביק אותם, לדלל אותם ולגרום להם טעים אל קצה טיימס אנשים פושר של האוזניים? האם הם יכולים לסמוך על דברים גדולים, אם הם עם בגד אפילו דברים קטנים? זה יהיה אסון מוחלט אם הם ידעו את הדברים עמוקים יותר, כי הם יביאו שיפוט יותר על עצמם על ידי הסתרה ריכוך אותם; רק כדי למלא את מוזרויות אישיות משלהם, אם כי אין להם אמונה ללמד אותם. אז היא האירוניה של הנפש קצה טיימס.

אם אני הייתי פעם מורה, לא היה אכפת לי אם 50% ל 99% של הקהל עזב אותי; כי אם זה משאיר להדביק הדתי, רוח הקודש של אלוהים לא יכול לזרום דרך הצינור ליצור התעוררות גדולה. אלוהים משתמש אנשים כמו אח צ ‘אק, כי הוא לא מפחד להביא את מסריחים, היפים ארוכי שיער לכנסייה שלו, אם כי רוב קהילת הכנסייה שלו עזבה אותו בגלל זה. באמצעות ציות כי ואהבה את האמת, אלוהים כפול קהילתו ופירות מעל אלף כנסיות ברחבי העולם.

איפה Chucks אלה-End טיימס? מי יעמוד על האמת לדבר? מי מוכן להיהרג עבור דובר אמת? איפה דוד ו אברהמס הכנסיות קצה טיימס המערבי פושרים? האם לא כל אחד לומר את האמת, אף העדה קצה טיימס ישליכו עליהם אבנים? למי אכפת אם סלע גלילי להרוג אותך? למי אכפת אם הנשים קצה טיימס להרוג אותך? למי אכפת אם אנשים שמנים להרוג אותך? למי אכפת אם הכנסייה הקתולית הקדושים לך? אתה צריך רק חיים אחד לחיות על המשיח, ואף אחד בחיים לאהוב אנשים מספיק כדי לומר את האמת להם להוביל אותם מתוך רוע. אם לומר את האמת באומץ אל פרעה, אלוהים יהיה חלק הים האדום ולהוביל רבים לארץ המובטחת.

בתשובה, ולעשות ישר את הנתיב של אלוהים! על בואו של האדון הוא קרוב! לשמוע אותך אשר בהרים, את מי הם בעמקים, אתה שנמצאים בשדות, אתה שנמצאים בבית של אלוהים! לשמוע את קולו, אם אתה שומע אותו היום. בוא לא לבבכם להיות קשוחים, אבל לחזור דברו, האמת שלו, המשיח שלו! במשך ימים גדלים קצר, וזה יהיה בקרוב בבוקר!

Advertisements