“הומניזם” היא דוקטרינה שטנית, כי במקומות בני אדם כמו האלילים של פולחן. זה esteems האדם במקומו של אלוהים. כאשר ישוע אמר, “אתה תהיה רק לעבוד את ה ‘אלהיכם.” כל דבר מחליף אלוהים בלבך הוא אליל הכסף (:: משפחה סיבה טובה: המכונית; הקריירה; עובד טוב; הדת; האפיפיור: אללה, בודהא, Vishna; סמים: אלכוהול; היכולות האישיות, האינטליגנציה, ספורט, פודל המחמד, לווייתנים ודולפינים, סביבה, תפיסות עולם וערכים; במנטליות המערבי; המזרח מנטליות; רוחניות וניו גיל: יופי ניתוח פלסטי: הסוציאליזם ללאומיות קיצונית או: כתות או occults: כוכבי רוק או נשיאים או האנטיכריסט; חלומות ארציים גרגרנות או גאווה; והשאיפות; המדע חייזרים מהחלל החיצון דמוני; תיאוריות אבולוציוניות אבסורדי; תיאוריות גזע עליון מניפולציות גנטיות Nephilims: זכויות אדם פרו הבחירה; קמעות ואמונות תפלות; וכו ‘).

הסיבה מאוד למה אתה ואני כאן בשר זה חטא, חיים בעולם קילל ידי נפילת האיש, הוא כי ההומניזם של השטן. אז איפה היא המקור של הומניזם? זה התחיל בדרך חזרה לגן עדן, עם נפילתה של האנושות. אם אתה זוכר את הלימודים בספר בראשית, השטן בא חוה לפתות אותה. הוא ידע שאם הוא היה יכול לרמות את איב, הוא יכול לגרור אדם, מדי. ובכן, הבחור הוא סופר חכם, הוא תקף איב הראשונה הלב של אדם. הוא ידע כמה איב אמור אדם, בדיוק כמו כמה אדם התכוון ישוע. לכן ברא אלוהים וחוה, כך אדם יכול לדעת אפילו חלק קטן של אהבה הוא היה בשבילו. הוא רצה אדם להיות שמחה ואסירת תודה, ולהלל את אלוהים. לפיכך, חולשה של האדם מאז ומעולם הנשים. הוא עשה את הבחירה בזדון.

השטן הגיע איב ספק הטוב של אלוהים וקדושה, ולאכול את הפרי. היא היתה תמימה פתי, ולא ידעתי איך ספק. אבל היא חטא כי היא להציב בפני האדם דבר אלוהים (אלוהים). אלוהים לא אמר במפורש לאכול את הפרי. היא הטילה ספק באמינות של אלוהים, ולפיכך, קדושה מוחלטת הטבע שלו. זה היה רע מאוד.

יתר על כן, היא אפילו ניגש אדם, שהיה איתה, והציע את פרי אליו. הנה, שוב, אנו רואים מקרה טיפוסי של הומניזם. אדם יכול סירב לקבל את הפרי על ידי כיבוד דבר אלוהים (אלוהים). במקום זאת, לבו היה מחובר כל כך איב; ומאז הוא לא יכול היה לשאת את ייסורי הפרידה ממנה, החליטה לאהוב, אדם לקחת את פירות להצטרף אליה. ובכך, הוא הפנה את גבו על דבר אלוהים, ופעל נגד האמונה. הוא האמין ההומניזם: הטוב של האנושות. אולי זה היה כבוד בשבילו להחליט להצטרף איב: במקום לתת חטא לבדה להיות מנוכר מאלוהים. כדי ההומניסטים המודרנית, גם זה נשמע מכובד ואוהב בני אדם לחשוב כך. לבני אדם זה נראה צדיק. כל סרטי הוליווד להראות אהבה ככה; לוותר החופש שלך להצטרף המאהב הנמלט שלך; או להקריב את היושרה ידי הריגת המיסיונרים הנוצרים, כדי להיות נאמן לגרום הסוציאליסטית שלך לעם שלך או האלים שלך. עם זאת, אל אלוהים הקדוש, כי הצדקה היא שטנית אשפה מצחין. זה רע.

אדם לא צריך לפעול בחשיבה אהבה אנושית הומניסטית. הוא צריך נשאר נאמן הפקודה של אלוהים, אלוהים אמון. ואז, כאשר ישו הלך עד אותו גן עדן, אדם צריך להסביר את מה שקרה באמת לאלוהים. (הומניסטים בוודאי קוראים טוב להיות רשע, ולהאשים אדם של לצווח על חוה, אם אדם עשה דבר אלוהי.) אחר כך, אדם צריך הציע לקחת את החטא של חוה; ו להקריב את עצמו למען אותה. הוא צריך להתפלל ולא התערב בשבילה. אך אבוי, בני אדם אינם מסוגלים לקחת על עצמו את החטאים של אדם אחר. אבל בני אדם הם אבק. רק אלוהים יכול היה להעביר חטאים. רק אלוהים הקודש יכול לתקן את מה שקרה בגן עדן לסלוח על חטאים. רק אלוהים יכול לתקן את החטא, כי יש לנו בטבע שלנו לספק פתרון אמיתי. לכן, התנ”ך אומר כי באמצעות חטא איש אחד נכנס העולם; כמו גם, דרך אדם אחד, ישוע המשיח, כל העולם יכול להיגאל, אם הם מאמינים.

אתה רואה מה קרה לאחר החטא הומניזם נכנסה לעולם. אדם האוהב הפך unloving ועכשיו התחילו להאשים את איב על החטא שלו: התמימים, איב עדין עכשיו הפכה שתלטנית והחל להאשים את הנחש על החטא שלה. הטבע שלהם השתנה לאחר נפילת.

אז, הומניזם קיימת מההתחלה, בגן עדן. הומניזם נראה מכובד צדיק לאדם; אבל זה מטעה, הפרק הרע, האפל של השטן. אם אתה חושב על זה, אפילו הדת היא ההומניזם. זוהי הנחת האמונה במעשים טובים שלך וטקסים כדי להגיע לגן עדן. הומניזם יש ניכור, כמוהו, את קצה טיימס הכנסייה מאלוהים Word האמיתית שלו (ישו). הוא מתמקד אדם; ו מטיל ספק על קדושתו של אלוהים ואת קיומו ואת האהבה.

דוגמה טובה היא נוצרייה התינוק החדש ששמרת שסיפרתי לך עליו. הרבה אנשי הכנסייה היו עוקב אחריה, כי היא היתה אחת המעטות מאוד ירא שמים, נשים נשיות בכנסייה. היא הרגישה שיש לה להיכנע היקוש השטני שלהם, בגלל שהתנ”ך אומר שהיא חייבת לאהוב את כולם. אמרתי לה כי אינו מתכוון לתת לאנשים של השטן להציק לה לאלץ אותה להיכנע תאוות הרוע שלהם. עם זאת, הומניסטים בכנסייה יראו אותי להיות רעה לומר, ולא אוהבת אנשים על פי התנ”ך, והם היו צולבים ואבן אותי. זה, אחים שלי, הוא הומניזם של השטן. זה מסובך מאוד. השטן תמיד להשתמש האלוהים נגדך לאלץ אותך לתת לו להרוס את האמונה שלך ולתת עמו בכנסייה להשמיד אותך. לכן חשוב לדעת את האלוהים; יש את ההבחנה של רוח הקודש; ולא לפחד להיות שנוא על העם הכנסייה כעל הרע. אתה צריך לעשות מה אלוהים אומר לך, לא מה שנראה הולם בעיני האדם, בשביל זה הוא הומניזם. האמת של אלוהים Word מספק חוכמה בכל הדברים; נשק חזק נגד האויב, וגם אל האור בדרך שלך. גם אם מאה אנשים אומרים לך אחרת, אתה אחי חייב לציית לאל.

זה עשוי להיות הסיבה מדוע המנהיגים הצבועים הפרוש הדתי אשר נצלב ישו, לבין ימינו, איש העסקים הממוצע, בחור נחמד, מתקשה לקבל ישו לתוך הלב שלהם: בגלל גאווה זו ההומניזם עצמם. במקום זאת, הוא הרבה יותר קל עבור גובי המס, הזונות, ואת מנודים שאכלו יחד עם ישו; והחבורה המודרני היום חברים, נרקומנים, ואנשים מתאבדים; לקבל ישו ולקבל הציל. אני חושב כי הסיבה הומניסטים ואתאיסטים קוראים ישו קב פסיכולוגי על אנשים חלשים (זה הגאווה שלהם). עם זאת, חוטאים היודעים שהם חוטאים מאושרים לדעת כי הם קיבלו חיי נצח ואת מחילת החטאים באמצעות אדוננו ישו (זה שלהם הכנוע). זוהי השתקפות של הלב לפני אלוהים: הומניזם מול אמונה.

אז כן, ב-End טיימס, תראה נסחפים או כפירה של הכנסייה והחברה מ-Word של אלוהים (אלוהים); מסתיר קטעים שלמים של תנ”ך אלוהים להתאים המערבי ערכים הומניסטיים הצדקנית, ועל עיוות ושינוי אחרים חלקים. זה ניסיון של השטן כדי עיוות ושינוי ישו, אשר הוא האלוהים, אם כי זה נראה צדיק. דרך דבר אלוהים, העולם כולו נברא. בו, דבר אלוהים הוא חיים האמת. מלבד דברו הוא רע רק הומניזם. הם סותרים משני צדי המתרס.

על פי התנ”ך, “גאווה” שהיא “הומניזם”, בא לפני הנפילה. אדם וחוה האמין צורתם של צדקנות, ולא בצדקת האלוהים. זו לא היתה אמונה, אלא שזה היה faithlessness ו ספק באמינות של אלוהים, ולפיכך, על קדושתו. השטן גם נפל בגלל גאוותו. הגאווה עושה אנשים משוגעים ולא הגיוני. רוע הוא מטורף ולא הגיוני. מי עוד חושב למרוד באלוהים או לפקפק בו הוא מטורף ולא הגיוני. אבל הגאווה תריסים אותם, כך הם חושבים שהם שפוי והגיוני. אלוהים הוא שפוי לחלוטין ולא הגיונית. מי אחריו הן של המוח את הצליל אותו לא ללכת שולל. מי שלא מאמינה באלוהים, שאינם מאמינים ו הבשרים נוצרים, הם מטורפים ולא הגיוני בערכים שלהם, דפוסי החשיבה, ההיגיון וההתנהגות. אדם אחד אמר את זה היטב: ההגדרה של הרוע הוא כלום. רוע הוא דבר. כל דבר מלבד אלוהים היא אפסית, והוא לא עושה שום משמעות.

אחרת, למה היינו לוקחים את הפירות, או סמים, או טבק? זה לא שפיות. אז הוא בשר הוא חלש מאוד. אנחנו יכולים להאשים אדם על המצב שאנחנו נמצאים, אבל בהתחשב בחולשה של הגוף, היינו כל כנראה לקחו את הפירות, מדי. אבל יש דבר אחד שאתה יכול לעשות, עכשיו. זוהי התרופה היחידה. התחליף להרעיל את פירות החטא הוא הפרי הראשון של אלוהים: כי הוא ישו הנוצרי. הוא מת, הצדיקים את צודק, כך אנו יכולים להינצל. כך שאנחנו יכולים להיות סליחה מאלוהים, אם אנחנו רק אנו מאמינים ב-Word של אלוהים, את הישועה הגואל. חוץ ממנו, יש רק האמונה הטופס שלך, צדקת “הומניזם”. זה לא יפתור את הבעיה של החטא. אתה תצטרך לשלם על חטא זה של אגם האש לנצח, אלוהים לא יכול המילגה או משהו לעשות עם הרוע. הוא אלוהים הקדוש. הוא אלוהים של צדק מושלם.

אבל הוא גם אלוהי האהבה. לכן הוא שפך את דמו על הצלב כדי לשלם על חטאינו. הישועה חינם: פשוט להאמין האמת של אלוהים. זו הבחירה שלך. אף אחד לא כאן כדי להתווכח איתך, או אפילו לשכנע אותך. זה לא התפקיד שלנו. התפקיד שלנו הוא לחלוק את החדשות בשורת הגאולה. אלוהים משתמשת אותנו לעשות את זה. ואיך אתם מגיבים לחדשות כי יגלה איזה לב יש לך. כי ההחלטה והאחריות היא כולה שלך. אתה לא יכול להאשים את אלוהים לאחר מכן כי לא היה לך את ההזדמנות לבלות את הנצח איתו. או לבלות שמחה להסבר עם אותו לנצח; או לבלות את הנצח באגם האש עם הכאב ואת חורק שיניים, בידיעה כי אתה יכול לבלות לנצח איתו.

הכדור נמצא במגרש שלך, ידידי. אלוהים עשה את ההחלטה פשוטה מאוד. זה לא על ידי המודיעין, לא על ידי עובד או טקסים קשה; לא על פילוסופיה או מדע טילים. זה פשוט על ידי החלטה של הלב שלך. אתה יכול להיות תלמיד תיכון או אתה יכול להיות נשיא מדינה. אתה יכול להיות נזיר בודהיסטי או אתאיסט. אתה יכול להיות נדבן או רוצח. יש רק החלטה אחת, כי כל אדם צריך לעשות הלב שלהם: כלומר, מה אתה עושה עם ישו. התנ”ך אומר, כי כל החטאים יסלחו אדם, למעט חטא אחד. חטא זה הוא חילול השם נגד רוח הקודש, או דחייה של בשורת ישוע המשיח. כלומר עד כמה ערך המקומות רחום אלוהים על העבודה הגואלת שלו בכך שהוא מאפשר את בנו למות על הצלב בשבילך ובשבילי. אם אנו דוחים כזו מתנה יקרת ערך, ולאחר מכן נהיה דוחף אהבה ההקרבה של אלוהים הצידה, ובעצם מכריח את עצמנו לגיהינום. ייתכן יידרס על ידי אוטובוס מחר: יום לעשות הישועה שלך בטוח היום. אני מקווה, אני אראה אותך בגן עדן.

Advertisements