אתה תראה להעביר לחברה cashless. יהיה מהלך של ריכוזיות לאומית של מידע פרטי. יהיו ביטוח בריאות ממלכתי התוכנית עם נתונים על בריאות ותרופות הפרט. יהיו הריכוזיות של מידע על חשבונות בנק, פרטים המס, הכנסות, נכסים וכל זרימת הכסף. זה יהיה מנוהל על ידי שתל שבב בזרוע הימנית המצח או עם הברקוד “666” מספרים מפריד (המספר של החיה או אנטי ישו).

הצנזורים הלאומי יהיה מרוכז תחת ממשל. מדינת כוח וזכויות יקטן. יהיו תביעות על ידי מזכיר הברית לשעבד את חוקי ההגירה למדינה הממשלה המרכזית, כדי להגביר מיעוט הבוחרים שלהם מספרים עוד לערער את הכלכלה האמריקנית כפי מעמד מעצמה על ידי מערכות הרווחה. הם ימשיכו בכוונה להוסיף טריליוני דולרים של החוב הלאומי של ארה”ב האוצר על מנת להכניס את האינפלציה-Hyper ואת ההתרסקות של הדמוקרטיה. תהיה שליטה נוקשה של עסקים גדולים על ידי הממשל הפדרלי מאחורי הקלעים. רוב המוסדות הפיננסיים יהיו בשליטת הממשלה. זו תיאכף על ידי המשבר הכלכלי של השטן האינפלציה יתר. לא יהיה גידול משרדי ממשלה ומוסדות לפקח על המגזר הפרטי. נוצרים אלה הם מכשלה זו יבוטלו.

תהיה לעבור סטנדרטיזציה מלאה במערכות החינוך מבוסס על שקרים של תיאוריות אבולוציוניות; אף לדעת היטב כי יש להם כבר להתבדות לפי מכניקת הקוונטים ותורת היחסות הכללית: רוב המדענים הודה. תהיה ירידה דרסטית אמונות הבריאה בבתי הספר, כדי להכחיש את קיומו של אלוהים. יהיו פקדי הדוק על התקשורת, המדיה שמרנית במיוחד, על ידי השלטון המרכזי באמצעות הדוקטרינה הסוציאליסטית “הגינות” החוקים. יהיו הגבלות יותר נאכף על ידי הממשל על הדת והדיבור, בעיקר ממוצא נוצרי, אבל contrastively, עלייה ועידוד שילוב המוסלמים ההפצה. זה ייעשה על ידי המלאכים הנופלים תחת ריבונות של השטן.

האנטי המשיח תשתמש במשבר הכלכלי כדי להגיע לשלטון, ולאכוף רפורמות גורפות. הוא ישנה את החוקים פעמים, כמו נבואות התנ”ך. מדינות צפון אמריקה ודרום אמריקה תראה משם יורד אל הסוציאליזם. יהיה מהלך לאיחוד עם העולם דתות אחרות, בעיקר באיסלאם. איסלאמיסטים קיצוניים יהיה בראשות השטן להמשיך בטרור אינטנסיבי יותר; עד שרוב האנשים במערב כל כך פוחדת שהם יאמצו את האיסלאם אל תרבותם; להראות שהן מדינות ידידותיות האיסלאמי: לא בידיעה כי היא האג ‘נדה המוסלמית של הדת המסתורין בבל של הבונים החופשיים של פאטמה, אמא של מרי, אתנה, אשרה ,, אישתאר איזיס, דיאנה, לילית.

זהו נושא מרכזי עבור האנטי המשיח. כי רק זה יאפשר את סדרנות ב דת אחת בעולם: איחוד של הבונים החופשיים שריינרים הסניף האיסלאמית, האיסלאם, הדת העתיקה תעלומת בבל של הקתוליות מצופה המראה נוצרים, בודהיזם, הינדואיזם ויהדות. התלאות הקדושים המתנגדים זה שעבוד יהיה נעצר בוטלו, על פי הנבואה. לאחר שהיהודים דחו את המשיח Anti-כמשיח שלהם; אחרי המחלל בקרוב מחדש בית המקדש בירושלים, שלוש וחצי שנים אל בשבע השנים האחרונות; האנטי המשיח יהיה גם ללכוד ולהרוג שני שלישים של העם היהודי על ידי עריפת ראש מוסלמי, התנבא על ידי התנ”ך.

לא יהיה גידול פוליטיקאים התומכים האלה תצוגות וערכים על ידי השטן. הם יהיו שנקרא “ניאו ליברלים”, אשר יקיים את הפילוסופיה של הדת נמרוד המסתורין של בבילון הבסיס של קומוניזם וסוציאליזם האחדות ניו אייג ‘ו הנסתר החשיבה בקבוצה. הם יהיו שלוחה של 1960 של אנטי המערבית “פרח ילדים” תנועת הליברליזציה סוציאליסטית. כמה נשיאים בעתיד יהיו הילדים האלה פרופסורים סוציאליסטית שנכנסו מערכות החינוך והתקשורת, במהלך התקופה הזו “פרח ילדים נגד הממשלה”. מלחמת וייטנאם היתה רק תירוץ בידי השטן כדי להציג את האנטי שלו, הדמוקרטיה ההילוכים נעה, כאשר ראה כי אלוהים הביא חזרה ירושלים (עיר הקודש) לישראל בשנת 1967.

השטן גרם בכוונה הווייטנאמים צפון לתקוף את דרום וייטנאם, בידיעה כי ארה”ב לא תהיה עיוורת לעמוד ולהתעלם, בדיוק כמו בצפון קוריאה או גרמניה או יפן הקיסרית או קייזר גרמניה. זה היה לפתות או לעורר אם אתה יכול לקרוא לזה כך, של השטן כדי להביא לעולם את הדור סוציאליסטית סוף טיימס מרדנית במערב; ואנטי מוסד התקשורת שטיפת מוח, וניוון של ערכי המסורת הנוצרית; כדי להיטיב לתמרן מוחות ולבבות כי היה מנוכר ההגנה הרוחנית של אלוהים, דרך החטא. אז השטן יכול הלידה זו מהפכה סוציאליסטית של מחנכים לעתיד צעירים וילדיהם אשר יהפכו לפוליטיקאים: יחד עם ערכים מודרניים יותר ההומניסט המערבי של אמונות בבל המסתורין; באמצעות שליטה טובה יותר בראש של רוק ומוסיקה רול, כישוף סמים, ניו תורת הנסתר גיל מיסטית, תורת הנסתר הוליווד סרט הוליוודי Sci-Fi אבולוציונית שטיפת מוח תיאוריות, ויוזמות אחרות בו זמנית. הקצה המערבי טיימס כנסיות Laodicean פושרים הפכו מערבית מאוד עכשיו, ממש לפני אלוהים מקיא אותם מפיו, כפי שניבא.

ההכנות של השטן למלחמה ב ארמגדון יהיה המפתח סדרנות בתוכנית קצה טיימס של אלוהים, ומביא חרון פחד אלוהים שיפוט בימים האחרונים. עמוד השדרה של הנצרות דמוקרטיה וחופש-US-לו ליפול ממנו, כדי לאפשר את זה לסדר היום, סוף טיימס. שם יצטרכו להיות הרבה יותר ריכוזיות של כוח הממשל הפדרלי. יהיו על ההדק, כי השטן יהיה להשתמש בו כדי להביא את כל העניין. מי הם רוח הקודש יזהה כי ההדק כאשר הם רואים את זה קורה. אבל בשל האשליה חזקה, אפילו הנבחר יהיה שולל לתרמית, אם היו אי פעם אפשר לרמות את הנבחר של אלוהים. רבים יהיה תיעלה בעיוורון לתוכנית קצה טיימס הזה של השטן. על המשמר, הקדושים היקר התלאות ו 144.000 שארית יהודי, לך יהיו חיים “מסוכן טיימס”. “כשאתה קורא את זה בעתיד הלא כל כך רחוק, לך תדע מה זה טריגר הוא … מי צריך חוכמה , לשמוע מה הרוח אומרת. אז בא ישוע. Maranatha!

Advertisements