אנשים רבים שואלים מי יהיה גוג כי התנ”ך מזכיר את נבואת יחזקאל 38. גוג (הנסיך של ראש או רוסיה) של ומגוג, ואת משך תובל, יהיה הצאר החדש של רוסיה. הם אומרים כי משך או Musku הוא במוסקבה תובל הוא טובולסק. הוא יהיה דיקטטור של ומגוג. הוא יהיה פופולרי מאוד נערץ על בני עמו, על ידי כוח של השטן; בימים האחרונים. הוא יתקוממו נגד המערב פעם נוספת; ו לכרות ברית עם מנהיגי פרס (איראן), כוש (סודאן), ולשים (לוב). הוא יספק נשק ומערכות הגנה וטכנולוגיות להם לפתח נשק, כדי להשתלט על ישראל. הוא יהיה לכרות ברית עם גומר (טורקיה); ושם במזרח אירופה תחת השפעתו, כדי לנסות להכשיר את ההשפעה לשעבר של ברית המועצות על האומה. הוא ינסה לעשות ומגוג אימפריה חזקה.

ישראל תגלה רזרבות עצומות של נפט וגז. לכן מנבא אלוהים יחזקאל שהם יבואו לשדוד ישראל. לכן, נפט וגז יימצאו בישראל. נשיא ציון אויל אנד גז, Inc כבר לחפור למרגלות אשר, במשך שנים רבות. הנשיא אומר שהוא אומר ב 33:24 דברים כי משה בירך את השבטים באומרו כי, “אשר יהיה מבורך ביותר, כי הוא יהיה לרחוץ את רגליו בשמן.” אם אתה מסתכל על המפה שבטי ישראל ‘העתיקה, בשטח של אשר הוא בצורת רגל, והרגל שלה מתרחב לתוך שטחה של מנשה. הוא טוען כי קיבלו הנחיות מן האל כדי לחקור את הנפט שם, כדי לספק לישראל מספיק הכנסות כדי להיות עצמאי. אף אחד לא באמת יודע אם זה נכון או לא. גבעות עולם גילה כבר שמן ליד ים המלח, מחירי המניות שלהם קפץ לאחרונה מ דולר לעשר קפלי דולר-10. יש האומרים כי שומרים הנפט של ישראל היא מקור כל בארות הנפט של מדינות ערב. זו הסיבה מדוע מדינות ערב יצעדו על ישראל כדי לנסות להשתלט עליה. אני לא יודע אם זה נכון או לא. אנחנו בוודאי לגלות בעתיד בקרוב, כמו הנבואה של אלוהים מתגלה לישראל יהיה איכשהו להפוך את תשומת הלב של כל העולם.

גוג או הצאר החדש של רוסיה יהיה כנראה לשלוט על כל אמצעי התקשורת והפוליטיקה מאחורי הקלעים; ויהיה הניחה כל חברת מדיה אשר מתנגד לו, כדי לשלוט על המוחות והלבבות של האנשים של ומגוג לתקוף את ישראל. הכוח שלו יהיה להאריך את עמים רבים המקיפים אותו. הוא כנראה יהיה לשלוט על הפוליטיקה והכלכלה של בלארוס ואוקראינה, מדי, או לנסות להשתלט על מאחורי הקלעים. עם הברית החדשה המוסלמית שלו נגד המערב, הוא יבוא להשמיד את ישראל. אלוהים אומר נבואתו של יחזקאל, כי הוא יכניס וו בלסת של גוג למשוך אותו למטה כדי לתקוף את ישראל בנשק גרעיני. הוו זה רק יכול להיות שמן. הוא יעלה בימים האחרונים להביא את נבואתו של אלוהים למציאות, על תגליות נפט בישראל יאיימו מדינות שלו הכלכלה מבוססת הנפט.

יש מישהו מודאג הפיננסים שלהם. אחים יקרים, זה לא הזמן להיות לדאוג איך להשיג כסף, אלא, זה הזמן להיות מדאיג איך נותן כסף למשרד של אלוהים. זה לא הזמן להיות hording הכסף לעצמך; אלא, זה הזמן לשלוח את כל העושר עלי אדמות שלך השמימה לפניך, שבו עש וחלודה לא יכול להרוס אותם. כאשר ישו חוזר, ואתה מקבל raptured; כל הכסף אתה משאיר מאחור יהיה שייך לבני אדם אחרים או את הממשלה. האם אנחנו לא רואים, אוי לנו קטן אמונה, כי אלוהים התחיל לקרוס 2008 בכלכלה העולמית כדי לעורר את העולם כי העושר עלי אדמות הם חסרי תועלת, וגם להביא לילדיו (המאמינים במשיח) אליו בקדושה תשובה. זה לא הזמן לקצץ במתן שלך בבית האלוהים, אלא זמן להיות עוזר לתמוך בשורת האל העמים. זוהי הקריאה האחרונה לקבל המשיח, לפני שובו לכפר הכנסייה שלו. (למותר לציין, כי אינו מתכוון למכור את בניין הכנסייה שלך ולתת את הכסף המיסיונרים, כמו אנשים פולחן דתי יעשה.) אל תגדיר את הלב על דברים של הארץ הזאת תהיה אכולת אש; או על הדאגות של החיים; אלא לקבוע את הראש על הירושה המפוארת שיש לך בגן עדן. אם יש לך אמונה באלוהים; ואז גם יש אמונה באהבתו בשבילך. לאלו מכם שיש להם חוכמה, לשמוע מה הרוח אומרת.

Advertisements