כמו שאני תמיד אומר, השטן תמיד עובד משני הקצוות: “הרגילה שלו בשני ראשים התקפה אסטרטגיה.” בימים האחרונים, הוא תקף את הכנסייה פושרים-End טיימס מן הליברליזם של שני הקצוות ועל legalism (מה שאני מכנה “שני של L'”). מנהיגים דתיים רבים לשמור על הטפה התנזרות מינית על כל הודעה כמעט. כמה מטיפים תמיד אזכור זנות וניאוף על הודעה כל אחד, לפחות פעם או פעמיים, שש או שבע פעמים. ב מנגד, יש לך כמרים כי להטיף כי ניאוף והומוסקסואליות מותר בתנ”ך.

לפעמים כאשר אנשים חלשים בתחומים אלה, אז זה טבעי כי הם חושבים כולם יש גם את אותו סוג של הנפש. לדוגמה, כעדות מה שאני אומר לגבי הפסיכולוגיה האנושית: אדם ישר הוא תמיד distrusting אנשים אחרים, כי הם חושבים שאחרים הם ישרים, מדי. לחלופין, מנהל מפורטת תמיד מצפה מאחרים להיות מפורטת ככל עצמם; ואת לא יכולה להבין כי בני הזוג אינם כמפורט.

אם אתה מאמין במשיח, והוא חסיד שלו, לא היית רוצה לקיים יחסי מין עם אנשים של אלוהים. רק המחשבה תגרום לך להקיא. התחזית כולו שלך על שינויים בחיים, אם אתה נולד מחדש של רוח הקודש. אתה לא יכול לנאוף וגם יש ניאוף, כי אתה יודע שאלוהים הוא הולך להגן עליך מפני חטאים כאלה, שאתה מאמין בו. יש לך אמונה ואלוהים אדירים ואת הכוח שלו. אתה יודע שזה הוא לפי כוחו, ורק הרוח שלו, כי אתה כל הזמן מן החטא. אלוהים יודע את זה, ואתה מאמין בו, גם. עם אדם בלתי אפשרי: אני אומר לך עכשיו, אי אפשר לחיות על ישו עם היכולת האנושית.

הרבה אנשים הקצה טיימס הפוריטנים הדתי מנסה למקם אותך תחת אחריות אנושית. הם רוצים לשים אותך תחת מעקב של האפיפיורים, זקני, נוער Pastors, Disciplers, כנסיית סוהרים, וכו ‘אבל, אם אדם מאמין כי הוא או היא הולכת לזנות או תנאף, לא אחריות האדם הוא יעצור אדם מביצוע המעשה או לא מאמין בו. הם מוכנים אפילו ללכת בסתר שלהם או חבר של בית ‘חברים (S) כדי להתרבות. הכומר בכנסייה לא ניתן אחריהם במכונית, staking את כל בית אפשרי, 24 שעות ביממה. זה לא התפקיד של כומר או אדם, או הכנסייה.

הם אחראים בפני אלוהים, לא בני אדם. יש כמרים דתיים לבדוק אם לקרוא 100 עמודים של התנ”ך כל שבוע, או אם אתה נכנס לכנסייה כל יום ראשון; או אם שמר את השבת, או לשמור את חוק הפרושים. לכן, הם עשויים להיות מודאג תמיד על הטוהר המיני של אחרים; אש בהטפה הודעות וגופרית על הקהילה שלהם.

אל תבינו אותי לא נכון. כן, זה מאוד חשוב כל הזמן להטיף ולא לנזוף הכנסייה לגבי המוסר המיני, כמו רוח מוביל; ולהורות לחיות חיים קדושים ויאמר יהוה; אבל legalism היא לא התשובה. רק כדי לדבר על התנזרות מינית; שיפוט מינית; האוסר להתפלל עבור המין השני בכנסייה; segregating קבוצות: הטפה אש וגופרית נגד היכרויות או מדבר עם המין השני; מפקד לנעול את עצמך במנזר עם המין היחיד אותו: הוא לא יעיל. זה יותר הדתיות הפוריטנית ו legalism הפרוש: במקום ללמד את האמת, כך הקהילה תהיה בוגרת, כך שהם לא ירצו לחטוא. בני האדם חייבים לרדת, אלוהים חייב להגדיל. זה רק אז את הצאן יכול להיות מטוהר על ידי האלוהים.

המפתח אינו שרשור נוהרים העט חיטוי אותם; אלא לקדש אותם עם האמת ממלא אותם עם Word / רוח הקודש, כך הם טוהר ו הבשיל על ידי Word ו-Power של אלוהים. גידול של אהבת האל. ואז, אם הבן (Word) מגדיר אותם בחינם, הם חופשיים באמת. המפתח הוא לא להכות את הקהל עם שבוע מטיף משפטית אחרי שבוע אחרי שבוע, זה מה הנוצרים הלא שנולדו מחדש דתי לעשות. במקום זאת, המפתח הוא ללמד אותם את האמיתות העמוקות של התנ”ך, התורה, כך הם יהיו נדהמים כל כך, כל כך המום, מוקסם כל כך עם אלוהים, כי הם היו כל כך הרבה אמונה, הם אפילו לא חושבים על החטא. אתה לא עושה דברים מתוך משכנע אדם; אלא, על ידי כוח של דבר אלוהים, כי שינויים אדם לפני ולפנים.

אם המוח שלך הוא אובססיבי בנושאים כאלה, אז אתה תהיה נטייה משפטית חשיבה הומניסטית כוח הרצון האנושי. אם אתה נוצרי בשרים, כן, אתה הולך להיות תמיד חושב על הדברים האלה רצים אחרי אותם. אבל, אם אתה מאמין ביכולות של אלוהים ואת האהבה שלו ואת הכוח של הרוח שלו מדהים, אתה לא הולך להיות מודאג זנות או ניאוף; כי אתה יודע שאתה יודע כי אתה יודע שאלוהים הולך לשמור עליך מפני קיום יחסי מין, שוד בנק, ברצח או בסמים. אתה מאמין לו, ואתה מכיר אותו עבור מי הוא. אלוהים יהיה ליסר משמעת אלה אשר הוא אוהב, כדי שיוכלו לחזור בתשובה ולהפוך אליו. רק המחשבה על קיום יחסי מין עם אח או אחות במשיח או לרצוח את אחיך, יהיה מגעיל אותך ואת רוח אלוהים נמצא אותך. אנחנו לא קדושים בברית הישנה, אבל אנחנו החדשה הקדושים עם indwelling רוח הקודש בתוכנו. רוח שיצר את היקום ואת שאוהב אותנו; הכוח שלו הוא המתגוררים לך. אתה דיבוק על ידי רוח הקודש עכשיו. רבים קצה טיימס פושרים Laodicea אנשים הכנסייה נמצאים משני צידי קיצוניים של השטן: גם liberalists או legalists.

הדחף המיני הוא לא חטא. אלוהים ברא את הדחף המיני. עם זאת, התחשקות אחרי מישהו הוא חטא. התחשקות פירושו להיות אובססיבי; תמיד לתקן את דעתך על היום מישהו בלילה; הצבת כי מעל אלוהים דבר, מה שהופך אותו לאליל; היקוש האדם; וכו ‘בדיוק כמו דוד המלך חשק אחרי בת שבע, אשר הובילה לרצח בעלה. זה לא הערצה טהורה, אלוהי הבריאה היפה של אלוהים. זה נכון, השתאה שטני מעוותת של הדחף המיני של אלוהים. כמה משפטי הפוריטנית אנשים הפרוש הדתי אין רוח הקודש, כך הם הולכים לקיצוניות שטני אחרים קוראים את הדחף המיני הטבעי של אלוהים כפי תועבה להישרף על המוקד. זה בגלל שאין להם את רוח הקודש אשר שולטת בהם; כך שהם מנסים לשלוט בעצמם עם כוח האדם שלהם ואת החוקים הפרוש. אם לא היו החשק המיני והמשיכה למין השני, ואז לא תהיה כל התינוקות משפחות והחברה.

אתה רואה כמה ערמומי “השטן של שתי שיניים התקפה אסטרטגיה” הוא? לכן הרבה נוצרים הם עזבו עם החיים מובס על ידי השטן, כי הם מקשיבים לאנשים האלה legalist דתיים המערבי. בכל פעם שהם מסתכלים גבר או אישה, או תמונה בעירום, הם מלאים אשמה; ואת השטן אומר להם שהם חטאו, ולכן הם אינם ראויים לעשות את העבודה של אלוהים, או קוראים לעצמם נוצרים. אתה תהיה מופתע עד כמה נוצרים רבים נמצאים תחת עבדות זו האשמה מתמדת. השטן שומר אותם יעיל מלכות אלוהים. הם לא מבינים על ידי רוח הקודש, כי הדחף המיני הוא רגיל. זה להיות אדם נורמלי. אלוהים עשה את זה. אוננות ואורגזמה אינם חטא. אם הפולחן הדברים האלה, אז זה חטא.

מדוע הוא שותק התנ”ך בנוגע לדברים האלה? כי אלוהים יודע שפעם בני האדם חושב שזה לא חטא; ילכו משם ולהתחיל לעשות אותם כל הזמן, ולהתחיל להיות עבדים אלהם. הם יהיו נכנסה מלאה בשרים. הם יהיו תחת השטן של עבדות של בשר. אלוהים יודע את הנפש ואת הלב של בני האדם, והוא גם מודע לחולשה של הבשר. הוא גם אוהב בני אדם, כך הוא רוצה לשמור עליהם מכל רע. אבל מה עושה השטן הוא בא מהצד השני עם legalism. הוא יאמר לכם כי אוננות ואורגזמה לבין דחפים מיניים הם חטא. לכן, אלו אנשים דתיים לדכא פונקציות האדם הרגיל שלהם, ולשמור לדכא אותם legalistically; עד שהם מתפוצצים, וללכת נואפים, או לוותר על החיים בשביל אלוהים לגמרי, לחזור לאורח החיים הישן שלהם, או להתעלל ילד קטן כמו קתולים רבים הכוהנים. האם אתה רואה את מלכודת השטן? אתה לא יכול לחיות על אלוהים, על ידי מעשים טובים שלך או החיים משפטית או כוח אדם. חלק legalists דתיים עשויים להאמין נפיחה היא החטא הטמא; כך הם מחזיקים אותו, עד שהם להכחיל ולמות. זו הסיבה שיש כל כך הרבה נשים והומוסקסואלים היקוש אחרי, ביום ובלילה, בכנסיות קצה טיימס. הם צריכים פשוט לקבל את רומן רומנטי ולשחרר כונני המין שלהם, במקום התחשקות ו להציק לאנשים. לא אכפת לי עבור סקס, וזה מאוד מעצבן. כמרים לא ילמד אותך את זה, כי הם חוששים בני אדם; או שהם דתיים, או לעתים קרובות הן.

כאשר מסתכלים על גוף עירום הוא לא חטא. אדם וחוה בגן עדן היו ערומים, אבל לא היה להם אכפת. רק לאחר החטא נכנס אליהם, הם נעשים מודעים מערומיהם. אם אתה המשיח, כל האחים והאחיות עשוי להיות עירומה, אבל לך לא אכפת ואתה לא תהיה מגורה. אתם אחים ואחיות במשיח. מדוע בעולם היה לך להיות מגורה על ידי בן משפחה שלך במשיח? אם אתה נוצרי בשרים, אז אתה תהיה מגורה ולא תהיה לך בעיה, אז אתה תהפוך legalist או liberalist. אתה תהיה כמו המערב, ומנסים לכפות אותו תחת שליטת החוק הפוריטנית הפרוש: או שאתה תשנה ולמחוק את התנ”ך כדי ללמד כי זנות היא בסדר.

ברור, אם אתה מסתכל על אנשים נואפים, או להסתכל לאנשים לקיים יחסי מין עם חיות (בהמה), או להסתכל על אנשים המינים זהה, או לדמיין שימפנזה בעת אוננות, או אם אתה נשוי מסתכל נשים אחרות , ואז אתה יודע כי הוא חטא שטני. התנ”ך אומר במתי 5:28, כי אם אתה מסתכל על אישה או גבר בתאווה, זה כבר כמו ניאוף ביצוע, ולהיות נאמן לאשתך או בעלה. אתה צריך להסתכל רק על אשתך או בעלך. זה השכל הישר, אני לא צריך אפילו להיות לספר לך. אתה לא תינוקות באמונה, ואתה יודע מה נכון ומה לא נכון על ידי דבר אלוהים ואת רוח הקודש שלו. לכן אלוהים מאפשר נישואים: רק אם אתה חלש, כריסטיאן הבשרים, והוא לא יכול לשלוט הבשר שלך כמו הנוצרים קצה טיימס. הקצה המערבי טיימס אנשים דתיים מנסים לעודד נישואים, ולא בצע את אלוהים עם מכלול שלך. הם עיוות את דבר האל. הבעיה היא כאשר מנהיגי הפרוש הדתי, אשר אין להם את רוח הקודש, להפיץ legalism דתיים באמצעות יצירות האדם; על ידי עיוות של Word; חוקי לאכוף על הכנסייה המערבית; אנשים לשים תחת העבדות של התורה. הם אומרים לך שוט הבשר שלך; לכסות את כל הגוף שלך עם מדים נזירה בורקה: לגלח את הראש ולהיכנס למנזר נוצרי; מתערבבים חס בכנסייה; וכו ‘ אם אתם ילדים של אלוהים, מלא רוח הקודש: מדוע בעולם היית חייב לעשות את זה?

כפי שאמרתי, את הדחף המיני הוא מאלוהים תאווה; והוא מן השטן. כמו תאוות הבצע היא מן השטן, ולעבוד קשה כדי להרוויח כסף הוא מאלוהים. אם אתה לא שמחה לעבוד קשה כדי ליהנות קניות ואת רואה את הילדים לקבל חינוך טוב, אז שם תהיה הכלכלה לספק שירותים ציבוריים ותשתיות? אתה פשוט להישאר מובטל, ולתת את הממשל הסוציאליסטי להאכיל אותך מפרכת מי עובדים. השמחה מרוויח יום עבודה קשה היא לא חטא. התאווה של הכסף; הצבת כסף על אלוהים: תאוות הבצע, חמדנות, אובססיה עם כסף הוא חטא. אדם דתי תדרוש לך לוותר על הבית שלך, את המכונית שלך, הבגדים שלך, את האוכל שלך, ולהיכנס למנזר או בהרים; חי על דייסה לובשת סמרטוטים. הם קוראים לזה ההארה חסכנות דתיים. אם כולם עשו את זה, אז איפה תהיה החברה והבריאות? במקום לעבוד קשה, להרוויח הרבה, ולתת כמויות אפילו מצחיק יותר לאלוהים לאלו הזקוקים. אבל לא עובדים את העבודה, ולהפוך אותו אלוהים שלך. אנחנו חייבים להפסיק לחשוב legalistically / באדיקות על מה הוא טוב או רע, אלא לחיות על פי התורה. יותר מדי טוב יכול להיות הרבה יותר גרוע, יותר מדי. התורה היא האמת, התורה היא רוח הקודש.

רעב הוא לא חטא. זה מאלוהים. גרגרנות היא מן השטן. כונן הרעב נוצר על ידי אלוהים. אם אין לך רעב, לא תוכל לאכול, ואתה תהיה בסופו של דבר למות. אם אתה לא מאמין לי, אז לא לאכול במשך חודש. החיים יהיו משעממים בלי תיאבון. מארק ב 11:12, זה אומר ישו היה רעב. ישו לא היה חוטא בכך רעב. זה כאשר אתה אובססיבי עם האוכל; לך תשוקה אחרי זה: אתה גבעול אותו: אתה ממלא היום את דעתך לילה עם זה, ואת המקום בו מעל אלוהים: אתה הופך מעודף משקל מערבי גדול: זה כאשר הוא הופך להיות תשוקה. כלומר, כאשר נוצרים להתחיל סוכרת, סרטן, התקפי לב, שבץ מוחי, לחץ דם גבוה, כיבוי כליות, וכו ‘מאת צום ותפילה, אתה מכחיש את הבשר לעשות השתדלות לאלוהים. אתה מניח כי הכונן רעב תחת אלוהים: לא מעליו. ישו היה מתפתה על ידי השטן במדבר לשנות את האבנים לתוך הלחם, אחרי הוא היה בצום במשך 40 ימים. הכונן הרעב לא היה חטא. אם ישו הפך את האבן לתוך הלחם, זה היה חטא; כי זה יהיה ניצול כוחו של רצון הבשרים שלו. עם זאת, הוא לא השתמש בכוחות שלו כדי להאכיל חמשת אלפים איש. זה אנשים דתיים legalist אשר יגידו לך לאכול רק דברים מסוימים, ולא להשתמש בחשמל כדי לבשל אותם, או לאכול ירקות בלבד. הם שינו את התורה או האמת, כך שהתנ”ך לא נשמע אפילו כמו התנ”ך יותר.

הגאווה של החיים היא סוג אחר של חטאים מן התאווה של העיניים ואת תאוות הבשר. אם אתם רוצים כוח, אתה חייב ללמוד לוותר על הכוח הזה: כי הוא העוצמה האמיתית לאלוהים. ישו יכול היה להימנע הצלב, אך הוא מוגדר כוחו הצדה, שהוגשה הרצון של אבא. צניעות זה הכוח האמיתי. ישוע רחץ את רגלי תלמידיו “שלו, והוא השפיל את עצמו: כי היא הכוח האמיתי. כוח תחת שליטה. מי באמת רצון הכוח אמור לשרת אחרים בענווה. זהו מנהיג אמיתי בממלכת האלוהים. זוהי הצגה מפגין את העוצמה האמיתית של אלוהים בחיים שלך.

חכה על האדון. אם אתה נאבק עם כל הדברים האלה, כמו פול אמר, זה בלתי אפשרי עבור אדם להתגבר על חטא, כי הוא עבד על חטא. עם זאת, אלוהים, אתה חופשי באמת. אל תנסה להתגבר על הבשר שלך עם הבשר. להתגבר על זה עם הכוח של המשיח. התנ”ך אומר, “לא ייתכן ידי ולא על ידי כוח, אלא על ידי רוח שלי,” אומר הקדוש ברוך יהוה. “חכה על אלוהים, בדיוק כמו אפרוח התינוק פותח את פיו ומחכה עד ציפור ההורה מאכיל אותה. להאמין ולבטוח באלוהים. רק להאמין, לבטוח, ואת יודעת כי אלוהים יעשה זאת. תאמין. רק להאמין בו את הכוח של הרוח שלו. הכוח שיצר את היקום. זאת אובססיה שטנית; יקוש; היום בלילה transfixing ו: עבדות: שרשראות שלה יישבר בעזרת כוחו העצום של האל ואת רוחו לך. תאמין. האמון. יש לי אמונה. וגם לחכות על האדון. יודע מי הוא. התורה לחיות את האמת.

החיים הם באמת קל הנוצרית. בגלל זה הוא רוח אלוהים אדירים זה מאפשר לך לחיות איתו ובשבילו. בו לך לנוח. הנטל שלו עול קל. אם הבן קובע לך בחינם, תהיו חופשיים באמת. זה לא ייתכן, או על ידי כוח, אלא על ידי רוח שלו. אמונה היא דבר חשוב. האם אתה מאמין באלוהים? אם כן, אז גם להאמין בטוב לבו ועל אופיו ו-Word. זה אנשים דתיים אנסה לתת לך עלוב, חשוך, כאוב, סובל, קפדנית, משפטית, משעמם, נורא חיי הדת. אלה מכם אשר נוצרים דתיים לא מבינים מה אני אומר, ואת הרצון להפריך את מה שאני אומר; ו לצלוב את המילים שלי. אלה מכם אשר נמצאים רוח, תבין מה שאני אומר; ו יחוו את השמחה של מהלך רוח הקודש ולחיות במשיח. אלוהים משתמש בכל הדברים לטובת אלה שאוהבים אותו. כל מה שאתה עושה ואומר יתברר להיות על פי רצונו, לטוב שלך: מאה אחוז של הזמן: אם אתה חי לפי האמת תורתו ו-Word.

הכנסייה קצה טיימס פושרים הוא אדם מאוד מבוסס, הומניסט, כוח האדם, האדם במרכז, אחריות האדם, האדם הכנסייה מוסדיים, משפטית. אז, כמו הפוריטנים, הם תמיד מטיף על סקס, סקס סקס סקס יותר סקס אפילו יותר. מה שחסר הוא הוראה של מסתורין עמוקה יותר של האמת של אלוהים, כי להזין גדל מטהר ומספק חוכמה וממלא את הצאן עם רוח אלוהים-Word. במקום זאת, הם רק להטיף מסרים דתיים כמו יחסי אנוש לייעוץ חילונים, או התנזרות מינית, או לתת המון כסף לכנסייה.

מעולם לא שמעתי בכנסייה, כי היה אי פעם לבקש כסף. I’ma מיסיונר, אבל מעולם לא שאלתי אף אחד תמורת כסף. לא אכפת לי על הכסף. אלוהים הוא זה שנותן לי כסף, הוא מספק מזון שלי לשכור. הוא יכול להרוויח כסף גדל על העצים, אם הוא רוצה. מה עושה הקצה טיימס כמרים המערב הזמן לבקש כסף הצעות? האם הם משרתים כזה אלוהים קטנה? מהו הרעיון, וסיום של אלוהים?

אני חושב שזה כנסייה שונה מאוד ממה שאלוהים ברא ומכוונת. השליח פאולוס עשה הדחף כנסיות כדי לעזור זה לזה מבחינה כלכלית, וגם דיבר על אהבה ועל סיוע כספי שנשלח אליו, אבל אני לא מוצא אותו כל הזמן שואל ומתחנן כסף כמו כמה כמרים קצה טיימס. כפי הקדושים לצמוח ב-Word של אלוהים ואת מערכת היחסים עם אלוהים, הם באופן טבעי רוצה לתת, כי זה דרך אחרת של מתן שהם קיבלו את הבשורה בעצמם. אם אף אחד לא רוצה לתת, אתה צריך לשאול אם אתה באמת ממלא את הצאן עם האמת תורה; ואם רוח הקודש הוא באמת עובד בכנסייה. בעולם שלנו, את מסי הכנסה אותנו, אבל בממלכה של ישוע, אנשים רוצים לתת, בגלל רוח הקודש אותם.

אם אתה מתחנן ומתחנן בני אדם לתת לכנסייה שלך במשרד, אז אני אגיד לך מה שאתה צריך לעשות עכשיו. אתה צריך להפסיק לשאול בני אדם בשביל כסף, ואתה צריך להתחיל לתת לכסף לעבוד אלוהים. הדרך לקבל את הכסף היא לתת אותו. שמור על מתן אלמנות של אלוהים, שאין להם בעלים ואבות; ולשמור לתת את הבשורה שמביאה אנשים של אלוהים אל ביתו; ואלוהים ימלא הבתים האוצר שלך עד גדותיו; כך יהיה לך בעיות לתת אותו.

הכנסיות קצה טיימס כמעט כמו דת. דת עושה הרבה מעשים טובים כמו להאכיל את העניים, או בטיפול בחולים, אבל זה לא פותר את הבעיה. זוהי הבשורה של ישו, כי חייב להתלוות עובד טוב. אתה נותן להם תרופה אדם מבלה את כל היום שלך הכביסה הסדינים שלהם, הם יהיו עדיין חולים למחרת. כמה זמן אנחנו הולכים לעשות את זה? זה יותר טוב אם הם נרפאו על ידי סמכות של אלוהים החסד; אתנית ידי דברו; ושלח החוצה בדרכם, כך שהם יכולים לעבוד על עצמם.

למה לך לבזבז החיים שלך בטיפול באנשים חולים, כאשר במקום זה, אתה יכול להיות ריפוי אנשים לפי סמכותו של ישו; כך שהם יהיו בריאים לחלוטין ולצאת אל העולם את הבשורה של ישו; ולשתף איך ישו ריפא אותם המחלה או הנכות? אני חושב שאנחנו צריכים להפסיק לחשוב כמו אנשים דתיים לעשות הרבה מעשים טובים, אבל במקום זה, אנחנו צריכים להתחיל לחשוב כמו ילדים של אלוהים; מי משרת את אלוהים על כל הכוח והסמכות. אנחנו צריכים להפסיק אקדמאים להוראה תיאולוגיה מעורב בידור; ולהתחיל להטיף את האמת תורה התעלומות העמוקות של התנ”ך. זה הזמן להתעורר, ילדים יקרים של מלך המלכים ואדון האדונים, הגדול ממני.

הכומר או האחריות הרוחנית של הרועה הוא חיוני מאוד עבור בית האלוהים; משום מה המטיף פסטור, זה מה הצאן יהיה. יש אומרים באנגלית, “אדם הוא מה שהוא אוכל.” לחם משנה של דבר אלוהים כי כומר הזנות קהילתו מה בכנסייה שיהיה. כי המילה ישו; ואת ישו הוא רוח הקודש; ורוח הקודש היא החיים וכוח האמונה מאמין או הכנסייה. אם אתה מאכיל אנק פוד רוחני כמו שומן לאנשים שלך, לא תהיה להם כולסטרול הרוחני, ולמות רוחנית. אם מאכילים אותם מזון רוחני מאוזנת (לא יום מודרנית שטחית דרשות דתיות, אלא אמת התורה אמת); אז הכנסייה תהיה מוסמכת.

לאחרונה, במהלך סיבוב ההופעות שלו בלונדון, ראיתי את ג ‘ון שואל כמה אנשים חולים. המספר היה מזעזע לחלוטין, משגע לי את השכל. 50% של אלפי אנשים הרימו את ידיהם! איך כנסיית האל יכול, כי מצהיר לדעת אלוהים, לרפא את האנשים של העולם הזה עם כוח וסמכות ו-Word של אלוהים: כאשר 50% מהם חולה ולא יודעים את האמת, או “תורה?” העולם חייב חושב הכנסייה היא חולה. אני חושב שהנוצרים הם אוכלים את אותו הדבר כי אנשים בעולם הזה הם אוכלים! אני חושב שזה הוא השתקפות ישירה של הכנסייה פושרים Laodicea-End טיימס “כי היה ניבא. אם אתה מאכיל “הומניזם” לכנסייה; הם יחיו כמו הומניסטים. אם אתם מלמדים את Word, הכנסייה יהפוך את העולם במהופך. אם אתה מסתכל על פירות של הכנסייה, ואחר כך תראה אם האמת היא שמלמדים בכנסייה. אני חושב שאנחנו עומדים בפני הכחדה של “האמת” או “תורה” קרוב של תקופת הכנסייה.

למי כמרים ואנשים הנמצאים בנאמנות הטפה האלוהים; ולשרת אותו עם כל הלב שלך, האמת והאהבה, הוא יברך אותך בכל דרכיך; ולשמור לך על ידי כוח של רוח הקודש שלו. השירות שלך לאלוהים תזרח ברחבי הנצח כמו הכוכבים. שלום ואל החסד שאתה, האהוב ביותר של האדון.

Advertisements