הממשל האמריקאי להציב אותנו טריליוני דולרים של חוב, אשר תמשוך את ארצות הברית, וכי יאפשר סדרנות של ממשלת אחד בעולם. אנחנו כרגע עד מספר של השטן 13000000000000 דולרים והחוב הלאומי, ועדיין הוספת מיליארדים כל יום. המוסד לביטוח לאומי יוסיף מיליארדי דולרים נוספים כדי החוב שלנו. פרויקטים בתקציב של המינהל הן עלייה נגמרת בחוב הלאומי. שלוש עשרה טריליון דולר הוא דמות אסטרונומיים. ערימה של 13000000000000 שטרות של דולר אחד היה קטע 13 פעמים מן הארץ אל השמש. חובת החוב הכולל של ארה”ב כיום למעלה מ -45 טריליון דולר. גם אם בילית מיליון דולר ביום מאז ישו נולד, היית עדיין לא בילה טריליון דולר כיום. אין מנוס מן הסיוט הזה כלכלית.

הם מעמידים אותנו בחובות עם סין, כך שסין כעת מחזיקה די הרבה כולה של סין בארה”ב יכול להפוך את הדולר במטבע על החוב, ולא לסגור את כלכלת ארה”ב בכל רגע שירצו. כאשר רוסיה וסין לסגור את כלכלת ארה”ב, זה יכבה החברה של ארה”ב ומימון הצבאי. הם יכולים לעשות את זה עכשיו בכל זמן שהם רוצים. הם ייצוא כל עבודה לסין. הכל נעשה כעת בסין. ארץ אוכלת ואינה לייצר נמצא במגמת ירידה מהירה. הם משלמים עבור הצריכה שלנו.

כאשר מדינה מפנה את הגב שלהם על ישראל, והיא עוקבת אחרי הומניזם, פשע, סמים, הומוסקסואליות, פמיניזם, החומרנות, איכות הסביבה, השטן רוק הפולחן שירותים, הגוף הפגאני של איזבל גרפיטי וחורים ניקוב האוזניים ואת האף על המקדש של אלוהים רוח הקודש ( את הגוף), התקשורת לא מוסרי, וכו ‘, יהיה הראשון לקבל את הדין. היא תישלח לעבדות, בדיוק כמו בני ישראל נשלחו לעבדות לבבל; כאשר הם פנו נגד אלוהים. אז כן, העם הזה הוא המקור של כל הדברים האלה השטנית תתמודד עבדות בידי חייזרים וזרים. ארצות הברית היא על ירידה מהירה. אפילו הכמרים מתחילים להטיף אלו דוקטרינות שטני עכשיו.

אנו רואים כתבות בכל רחבי האינטרנט ואת הכומר ג ‘ים Hagee מדבר על נשיא איראן בהפצת פצצות גרעיניות המזוודה ברחבי ארצות הברית, בסיוע סין ורוסיה. הם אומרים כי כאשר הם לתקוף את ישראל, אם רוסיה וסין יודעים שהם יכולים לנצח את המלחמה, הם יוכלו לתקוף את ארצות הברית בו זמנית. הנשיא האיראני סבור כי חייב כאוס המעטפה העולם, על מנת שיוכל להכניס את שובו של המשיח ניבא את המוסלמים “(האנטי ישו): והוא מאמין שהוא יכול לעשות תוך כמה דקות עם פצצה גרעינית מה שהיטלר לא הצליח לעשות. ג ‘ון אומר שהאויב יכול להתפוצץ מאה אלף דולר פצצת פלוטוניום רחבי ארה”ב, אשר היה לסגור את כל החשמל בארה”ב (הבית הלבן, מתקנים צבאיים, חנויות, בתים, בתי ספר וכו’), ואז האויב יכול לתקוף את ארה”ב בנשק גרעיני. ארה”ב יישלחו בחזרה לתקופת האבן, ב רק עניין של שניות. אנחנו חיים “מסוכן טיימס” כמו התנ”ך אומר, אחי היקר. עכשיו זה לא הזמן להיות פושרים. אנחנו צריכים להפוך את האמונה שלנו מסוימים, על ידי סיום המירוץ הטוב כי השליח פאולוס אמר, ולשתף את הבשורה אל העולם האבוד.

אנחנו דור כי הוא עדים למותו של אומה; מבחינה כלכלית, חברתית, מוסרית וצבאית. אלוהים ישמור את העולם החופשי עד הנוצרים הם raptured עד לשמים. כאשר אנחנו איננו; בארה”ב עשוי ליפול לתוך הסוציאליזם דיקטטורה תחת אנטי ישו. אנחנו רואים את ההתחלה של זה.

אם ארה”ב הצטמצמה מאוד עקב הפלישה גרעינית, האם יהיה כוח חלופי כדי למנוע סין בלי לבזבז זמן כדי להשתלט על יפן, צפון קוריאה זז לתוך דרום קוריאה? סין יודעת היטב popping פצצות גרעיניות אחדות לתוך יפן ודרום קוריאה יגרום להם להיכנע מיד, כפי שהם ראו מה קרה במלחמת העולם השנייה. מאז הם לא רוצים להרוס את התשתית במשק, הם יכלו פשוט לחסל כמה ערים קטנות כמו הירושימה ונגסקי. יפן ודרום קוריאה יהיו פרסים ראויה, שכן הם בכלכלות השני בגודלו בעולם. זה יעשה לסינים ברית חזקה יותר באיחוד אירופה, ולשים אותם בראש העולם. כמו סין הופכת למעצמה גרעינית, אף אחד לא הולך לנסות לעצור להרחבתן. יש להם מניפסט להיות מרכז הכוח של אסיה. במיוחד כאשר רוסיה תצא פחות או יותר לאחר 38 יחזקאל נבואה. לכן סין הקומוניסטית היא בקדחתנות בבניית הכלכלה הקפיטליסטית שלו, כדי לממן הגדול ביותר בעולם של הכוח הצבאי שלה כדי להשתלט על כלכלת ארה”ב ואסיה צבאית. בשעה ארמגדון, זה יכול להיות וצבר של שני צבאות ענק: מן המערב והמזרח. זה היה בהחלט להפוך את סין למעצמה צבאית וכלכלית עצומה rivaling ברית המועצות לשעבר; מספיק כדי להרוג שליש מאוכלוסיית העולם כפי שניבא.

כי יפן היא מדינה מוצפת שטנית, כי הם קוראים לעצמם מדינה של 80,000 האלים (שדים): הם לגמרי מסונוורת לחלוטין על ידי השטן, והם הגיוני מאוד. ממשלת שוגאנאט של המאות האחרונות, מערכת החינוך היפנית פיתחה למטרה זו, הפכו במידה רבה את הרובוטים היפני החשיבה הלא. הם כמו נחיל ארבה כי המהלך עם הקבוצה. אין להם מוח האדם. אני יכולה לכתוב דיסרטציה מיליון מקור בנושא, אם אני רוצה, אבל זה נושא אחר, מה קורה בתרבויות שטני.

הם אולטרה פציפיסט שמאלני, נגד נשק גרעיני, הקנאים נגד המלחמה, כי הם קבוצה מוכווני כמו החברה של השטן; ואת שטיפת מוח בקלות רבה על ידי התקשורת. התקשורת השמאלנית קיצונית כמעט, שהוקמה על ידי הסטודנטים האלה שהשתלטו על אוניברסיטת טוקיו בזמן המרד של 1960 נגד המלחמה הקומוניסטי בראשות המודיעין נגד המערב בקרב התלמידים; להיות נשלט במידה רבה בתודעתם של היפנים ביותר דרך התקשורת. פקידי ממשלה רוב רק לשכור אנשים אוניברסיטת טוקיו הסיעה; כי הוא מאוניברסיטת אקדמית-עקום השכל הישר, נשלל אינטלקטואלים העליון של האומה; וזה תרבות מוכוונת הסיעה. שטיפת מוח להיות בקלות על ידי העברת התקשורת של 1960, רוב האנשים לא אוהבים את הצבא האמריקני במדינה שלהם, בדיוק כמו הדרום קוריאנים. (רק אנשים המאמינים כי הם מברכים על ידי העולם, הן את האוכלוסייה האמריקאית; עיוורים ונבערים מידע מוטעה ו לעתים קרובות.) כאשר בארה”ב הוא נעלם, ואז יפן ודרום קוריאה יכול בקלות לאבד את החופש שלהם, בגלל גאוותם אידיאליזם; ולבוא תחת דיקטטורה קומוניסטית. אם אתה זוכר, השליח ג ‘ון מתייחס מלכי המזרח (ברבים), במקום המלך של המזרח (יחיד); ב 16:12 התגלות (שני מיליון חיילים, כי יצעדו ברחבי העולם הורגים שליש מאוכלוסיית כדור הארץ ). השאלה היא: מי הם אלה המלכים?

כפי שאמרתי במאמרים קודם לכן, שכן בני השטן הם טובים מאוד השכלה וידע ומפוכחת המודיעין; אבל לגמרי חסר כשמדובר אלוהי החכמה והשכל הישר וההיגיון; היפני ולשתף קוריאנים תכונות דומות. לדוגמה, הצפון קוריאנים צוחקים היפני, כאשר ספינות מגיעים מיפן. הם אומרים, “היפנים הם שולחים אלינו בטכנולוגיה וחומרים כדי לבנות נשק כדי להשמיד אותם.” מבחינתם, זה שטות מוחלטת. עם כל האירועים מרגל, יפנית החלה סוף סוף אל תרדו על הזרימה. קוריאה הדרומית ממשיכה לשלוח סיוע הרודן בצפון קוריאה כדי להאכיל וכספים צבאו אתרי הגרעין.

ארה”ב ויפן אחרים בחינם מדינות העולם לשלוח מיליוני דולרים של כספי משלם המסים כדי הדיקטטורים של איראן וצפון קוריאה כסיוע. הכסף צריך לבוא מאיפשהו, אז הם בונים יותר ארגוני מס הכנסה מס לסחוט את הציבור. כספים אלה ואספקה יימכרו על ידי ממשלות רודן; ואת ההכנסות ישמשו דיקטטורים כדי להאכיל את צבאותיהם ולעשות נשק גרעיני כי יהרסו את ארה”ב ואת יפן. דיקטטורים יודע איך האנשים בעולם החופשי חושב; כמו אמן ההונאה יודע כיצד לתפעל לקוחות פתי.

“ניאו ליברליות” רוח חכמים העל, אבל מאז הם נשלטים על ידי השטן: הם השתמשו בו כדי לחזק את דיקטטורות אשר ישמשו כדי לנסות להשמיד את ישראל (העם של אלוהים); ולחשוב הגיוני. זה illogicalness של השמאל הסוציאליסטי “ניאו ליברלים” של אמריקה ויפן ושאר העולם החופשי לא הגיוני. בנסיבות לוגי נורמלי, הם לא יכולים לחשוב כי הגיוני. הסיבה היחידה בדרך הגיונית מוחלטת החשיבה שלהם נובע רק אדם אחד מושך בחוטים, האדם הזה הוא השטן. האם אתה מתחיל לראות את התרחיש כולו של קצה טיימס; כמו המוח שמאחורי כל ממשלות ואנשי רוח של העולם, השטן, הוא מושך בכל החוטים של בובות אדם; כדי לחזק את כוחות הרשע שלו על פני האדמה ואת הסדרן בתוכנית קצה טיימס ‘?

אם יש לך רוח הקודש, אתה ללא ספק יודע את כל זה השטן עושה כבר. היחידים שהם עיוורים הם לא מאמינים בכנסיות הבשרים-End טיימס. אלוהים יביא אשליה חזקה לעם של קצה טיימס “, כי הם דחו את האמת, ומעדיפים להאמין מרמה של השטן. אולי, כמה הקדושים התלאות ועל שרידים יהודיים שאינם קוראים את זה, אחרי שאנחנו נעלם מן האדמה הזאת; יבינו מה אני כותב ולהתנגד השטן. אנשים נוספים יקבלו הציל במהלך התלאות הגדול; מכמות האנשים יש לשמור במשך 2,000 שנה אחרי גיל כנסיית המשיח. שאלוהים נותן לך התלאות הקדושים 144,000 שארית יהודי חכמת ימי כוח אחרון ו להתנגד החדש העולה “ניאו ליברליות” כוחו של הממשל, נגד אלוהים, והוא נותן לך חסד לשאת הבשורה של אלוהים לכל העמים. אמן.

Advertisements