כאשר אדם מת, אנחנו מתחילים לחשוב על חיים לאחר המוות. זה טרגי במיוחד כאשר ילד מת לפני ההורה. אם היו לי ילדים, מה השאיפות שלך יהיה עבור ילדך? כדי להיות עשיר, להיות מוצלח, יש חינוך, להיות אדיבים, להיות נדיב? התנ”ך מספר לנו כי אלוהים הוא אבא שלנו. חשוב לנו לדעת את רצונות של אבא עבורנו. בספר ויקרא 19:1-2, אמר אלוהים למשה לדבר אל כל העם, להיות קדושים. זה מה שאלוהים שואף לנו, יותר מכל דבר אחר. הוא רוצה מאיתנו יודע, יותר מכל דבר אחר, כי הוא קדוש.

הפקודה הגדולה ביותר היא לאהוב את אלוהים שלך ואהבת לרעך. כדי להיות קדושים הוא לאהוב אחד את השני. המלאכים אומרים הוא קדוש, קדוש, קדוש. הוא נפרד. כשאלוהים נכנס הארץ באמצעות המשכן, כדור הארץ היה מזוהם. אלוהים קפץ לתוך הבוץ. אלוהים הוא אומר את זה אני מניח שאתה שם, אבל אתה לא תהיה אותו. במקום זאת, להיות קדוש צייתנית. כדי להיות קדושים ולא רק באזור אחד, אבל כל השטח. האם זה השתנה? לא.

האפסיים אומר כי לפני היסודות של העולם, הוא קבע לנו להיות קדושים; בלי נקודה או קמט או פגם; להיות אל הכנסייה המפוארת והקדוש לו. הקצה טיימס הכנסייה להטיף פסוק זה, אבל הם רוצים לחסל את מה קדושה. אם אין לנו את האמת או “תורה”, ואחר כך נתחיל לקבוע מה נכון בעיניים שלנו. יש כתות רבות בעולם נפרד עצמם. קדושה פירושה הפרדה. אז, ללא “תורה”, מי קובע מה הוא קדוש: אם לכולם יש את ההגדרה שלהם של קדושה “:” ואם הוא לא אלוהים מי קובע אותו? איך אפשר לקבוע מה הוא נפרד או קדוש לאלוהים? על התורה! לכן, אם אנחנו זורקים את התורה, אנחנו לזרוק כמה אלוהים קובע קדושתו.

אז מה השאיפות של אלוהים בשבילנו? כדי להיות קדושים. לא בהכרח להיות אדם טוב או להיות נדיבים: למרות הדברים האלה הם טובים המקראי. רק משום שמישהו הוא טוב או נדיב, זה לא אומר להיות קדושים. אתה צריך השאלה המקור שלו. אם אתה הולך לשתות מים, אתה רוצה לשתות בתחתית הנהר עם כל החומר אשפה רעילה, או מוצא, שבו המים הטהורים? התורה משולה למים. איפה יש הרבה אנשים במורד הזרם, הוא מזוהם. במקור של הנהר, היא טהורה. כשאתה מסתכל על מה שהוא לימד, אתה מוצא את האיש הזה הוא לחלוטין מזהמים את התנ”ך. זה כבר לא בתנ”ך, אבל זה משהו אחר לגמרי היום.

כאשר הענפים אינם מורכבים, זה אומר הענפים למות. כאשר ישו מורכבים הענפים, הוא לא לזרוק אותם על הקרקע. הוא מורכבים אותם על העץ. אז, זה לא כמו עץ חדש לגמרי נוצר לפני 2,000 שנה, אבל אנחנו חוזרים 6,000 שנה. לכן, אנחנו צריכים לחזור לערכים מיושנים, על המקור שלו, איפה הוא הטהור. לא דרכים חדשות האופנה של ערכי הכנסייה המערבית חומרי לימוד, אשר היו מבולבלות מעלה muddied למעלה. אתה אפילו לא קורא לזה התנ”ך יותר. זה יותר כמו כתות. אנחנו יהיה קדוש, אבל זה לא יהיה תקן של אלוהים של קדושה. זה יהיה בהגדרה כתות שונות “רבות של קדושה.

ובכן, הדרך בה אנו להשיג קדושה היא לעשות מה שאלוהים אומר לנו לעשות. זה לא הגיוני? זה לא רק, לא עושה מה אסור לנו לעשות. אבל יתר על כן, הרחקה מכל מה מותר לנו לעשות. שלוש עוגות שוקולד טובים, אבל זה לא טוב לאכול את כולן בבת אחת. רוחות שלנו חייב להיות שליטה על בשרנו. קצת מים ואש בשליטה טובה, אבל אם הם יוצאים משליטה, יש לך אסון. לכן, כשאנחנו מסתכלים על החיים שלנו, יש לנו לא להסתכל על זה בתור טוב או רע, אבל הם יכולים גם להרוג אותך. מים טובים האש היא טובה, אבל הם חייבים להיות תחת שליטה על ידי הרוח. האם טוב לבנים? זה יכול לשמש כדי לבנות בית תפילה, או זה יכול לשמש כדי להפוך את תאי הגזים. אז, זה מסתכם מה המניעים שלנו.

אנחנו שונים מבעלי החיים. אנחנו לא אוכל לבלוע פשוט, אבל אנחנו מודים לאלוהים על האוכל להאכיל אותנו כדי שנוכל לעשות מעשים טובים. מעשים טובים לא יציל אותנו, אבל אנחנו נשמרים לעשות מעשים טובים. אלוהים ציווה בית המקדש להבנות, כך קדושתו יכול לרדת לעולם מאקי, להיות מוקצה. הקדושה היא לא מול הרשע. ההפך של הקדושה הוא משותף. אנחנו צריכים להיות מופרדים מן העולם כמו האנשים של אלוהים. זה לא עושה כולם רע, אבל זה רק גורם להם נורמלי או משותפת. המקדש הוא בין הטמא, טמא, גברים חטא. אז זה נעשה מזוהם. להקריב עז להיות מפוזרת מול המושב רחמים לכפר. הכפרה אינו מתכוון לנקות את החטא, אלא מכסה אותו. המשכן הוא לא חטא, אבל זה נעשה מזוהם על ידי נוכחות של האנושות. המלה יהודי פירושו לכסות. ילד שמשחק בבוץ זה לא רע. הוא פשוט מלוכלך.

אלוהים אמר ישראל לקבוע את השבתות חוץ לקדשו. אלוהים קידש את זה והם היו להשאיר אותו נפרד לקדשו דרך צייתנות. אלוהים אמר כי הוא הפריש את ירושלים להיות קדושים. היום, הוא לא קדוש. כי אלוהים קבע אותו לגזרים, כוחות של השטן מנסים לחלק את זה כדי לשמור על קדושה. אלוהים אמר כשהוא חוזר, הוא מצפה שזה יהיה להגדיר בנפרד. אנשים לא מקבלים את התמונה גדול יותר או להבין כי המושג. אם אתם עושים אותה לעיר אחת בעולם, זה פשוט יהיה משותף, לא קדוש. יואל 3:16-17 אומר שאנחנו בעמק של ההחלטה (ארה”ב כלול); ו ציון בירושלים (מעון של אלוהים), וכאשר הוא חוזר הוא יהיה להיפטר המושג הלא נכון. זה אומר כאשר חוזר אלוהים לירושלים יהיה קדוש. אתה חייב לראות את זה בקדושה האמת ללכת יחד.

ישעיהו 51:3-5 אומר כי האמת של אלוהים או תורה תצא ממנו; ואמת יהיה אור לגויים, וכי ישוע הוא בדרך. התנ”ך אומר שאין לך להדליק נר ומכסה אותו כדי להסתיר את זה. את האמת או התורה היא אור, כי הוא אמור לצאת מישראל כדי למשוך את כל הגוים אל זה. ב 6:23 משלי, את האמת או התורה היא אור החיים אל ההוראה. לכן, אנחנו מביאים אש זרה ואנחנו קובעים את האור, או שמא אלוהים לקבוע את האור? אלוהים רוצה להביא את האור שלו למדינות, ולכן אנחנו חייבים לוודא שאנחנו מביאים האור שלו, לא האור שלנו.

ישעיהו 8:20 אומר שאם הם לא מדברים על פי האמת או התורה, אין להם אור. אם אנחנו רוצים להיות האש של אלוהים האור, זה חייב להיות על פי התורה של אלוהים ואת עדותו של ישו. איכה 2:09 אומר שהאור נעלם, כאשר אין אמת יותר או תורה. אור צדיקים יזרח, ואת המנורה של רשעים יהיה כבו. אם חמש בתולות טיפשי אין תורה, אין להם את האור מנורות שלהם.

בשנת ג ‘ון 17:14-19, ישוע אומר מבדילות אותם עם האמת, וזה דבר אלוהים הוא אמת או תורה. כפי שאתה זוכר, מבדילות אותם פירושו להיות קדושים. הוד קדושתו, ואת האמת או התורה, ללכת יחד. זה אומר שהם היו מקודשים על ידי התורה או האמת. כך הם עשו הקדושים, על ידי האמת או התורה.

המשכן היה צריך להיות נקי כל השנה, כי זה חייב מזוהמים על ידי העם. ישוע בא קדושה באמצע ברפש הזה, ונעשה מזוהם לנו בכך סביבנו להיות נגע על ידי הסובבים אותו. הנוצרים אומרים לך להתקדש על ידי הפרדת עצמך במנזר ולהפוך לנזיר. לא, את הדרך להיות קדוש זה להיות באמצע העולם מאקי, ואת מנקים ידי המשיח. יש שחזור של ימיו האחרונים של האמת שלו, או תורה, כדי להציג הקדושים הכלה שלו לעצמו, כפי האפסיים אומר. הוא יחזור בקרוב. תהילים 119:142 אומרת התורה היא האמת, הוא מקדש אותנו דרך האמת.

מתי 5:18 אומר שהאמת לא משנה. ישוע אמר כי עד השמים והארץ להיעלם, לא את המכתב הקטן, לא לשבץ לפחות של עט, יהיה בשום להיעלם מן האמת או התורה עד הכל נעשה. אז, איך אנחנו נשארים קדושים או נפרדים? על ידי שמירה על האמת. מצוות לא תעשה לנו צדיק אף. זה חשוב להבין: ההפרדה. עם זאת, זה עושה לנו הקדוש. במספר 15:40, זה אומר על ידי ביצוע מצוות או האמת, זה גורם לנו הקדוש. עושה מה שאלוהים אומר לנו לעשות הוא מה שעושה אותנו נפרד מן העולם. עם זאת, שומר המצוות לא עושה אותנו צדיקים, בכלל. הרבה אנשים יכולים לעשות מה שהתורה אומרת: אבל מה אנחנו יכולים לעשות עבור אלוהים לא עושה אותנו צדיקים.

1 פיטר 2:11-12 אומר עובד טוב שלך הוא לא להלל אותך, אלא כדי להאדיר אלוהים ביום הוא מבקר אותך. הוא רוצה להראות לנו את האהבה שלנו אחד לשני. בשנת העברים 10:1-4, פול הוא מדבר אל העברים כי הקורבנות לא עושה אותם צדיקים. אם זה גרם להם לצדיקים, הם היו עושים בדיוק את זה פעם, והם לא היו חוזרים שנה אחרי שנה. ויקרא 16:30 אומר כי הקרבת תטהר ממך חטאיך. הרבה אנשים לקרוא את זה כמו אותו, אבל הם לא אותו דבר. יש הבדל ענק פה. זה נשמע סותר. אם קורבנות בעלי חיים היו מספיקות, אז המשיח לא חייב לבוא. אתה יכול להסתכל צדיקים כלפי חוץ, אך בתוך תוכו להיות צודק. זה פשוט מזוכך הבשר שלהם, כדי שיוכלו להיכנס לבית המקדש, אבל זה לא מטוהרים החטאים שלהם בגן עדן. ישוע הוא זה מטהר אותך מבחינה רוחנית. אחד צריך לעשות עם הבשר, והשני קשור לרוח.

הדיבר כל זה כדי להראות המשיח, ואיך אנחנו אמורים להתייחס אליו. זה כמו לראות את אלוהים בפעולה. כאשר אתה רואה מישהו עושה את מה שאלוהים אומר, אתה רואה את אלוהים בפעולה: מי שחי לפי האמת או התורה. לכן ההוראה אמת צרופה או תורה חשוב. כאשר אנו יודעים לחיות את האמת ואת התורה Word, אנחנו חיים ישו. ויקרא 19:18 אומר שלא לנטור או מחפשים נקמה נגד אחד העם שלך, אבל לאהוב לרעך כמוך. זו אחת המצוות הגדולות. אלוהים הוא מגדיר כאן תורה קדושה איך אנחנו מתקשרים עם זולתנו. אלוהים הוא רחום, כך שאנחנו צריכים להיות רחום. זה דרך צדקה וחמלה שלנו שאנחנו משקפים אומה כי הוא נקרא על ידי אלוהים. אנשים יראו את מעשינו ולראות קדושתו של אלוהים.

בספר ויקרא 19:9-10, הוא אומר לנו לצאת כמה שאריות היבול לעניים זר. אלוהים אומר לא להיות חמדנים, אבל להיות קדוש כמוהו. זה לא אחד את עשרת הדיברות, אך היא עדיין התורה או האמת. אנחנו לא למחוק או למחוק או לשנות את התנ”ך על פי צדקנו או ערכים מודרניים. את האמת ואת התורה נשארת. אתה לא רוצה לעשות את מה שאלוהים הוא מנסה להציג את העקרונות שלו. legalist אומר שאני לא צריך להשאיר משהו בשביל העניים או זר, כי אין לי כרם. זה legalism. אבל על פי התורה יאמר לעצמו, “אין לי כרם, אבל אני הולך לבצע את התורה לחמול על העניים זר, בכל פעם שאני יכול. אני הציל הבא את העיקרון? לא, אבל אני הולך לזרוק את העיקרון? לא.

במתי 15:27-28, אלוהים דואג הזר. ויקרא 19:11 אומר לא לגנוב, או להתמודד שקר, או שקר אחד לשני. ישעיה 53:9 אומר כי ישו לא עשה שום אלימות, או לא היתה מרמה בפיו. כל העקרונות הללו תורה, משיח דוגמה. ויקרא 19:13 אומר, אם לשכור מישהו, אז אתה צריך לשלם להם ביום התשלום. דברים 24:14-15 אומר שאם אתה מעסיק, אתה צריך להיות הוגן כלפי העובדים שלך. זה לא אחד מצוות, אבל היא התורה. זה מגוחך ללמד רק חלק אחד של התנ”ך, ולזרוק חלקים אחרים באמצעות התרבות, תירוצים היסטוריים סמנטי. אם הבוס שלך אמר לך, “זה לא חלק מן המצוות, ולכן אני לא צריכה לשלם לך,” איך היית מרגיש? אז, אתה רואה כמה זה מגוחך להשליך את האמת ואת התורה, בכנסייה קצה טיימס.

ויקרא 19:35-36 אומר לא להשתמש בסטנדרטים ישר בעת המדידה, אך השימוש קשקשים כנה משקולות. השאלה היא: יש לנו קבוצה צודקת של אמצעים עבור עצמנו, קבוצה נפרדת של צעדים עבור אנשים אחרים. באיזו תדירות יש לנו רחמים כשאנחנו בלגן, אבל כאשר הבלגן אחרים, אנו לא נותנים להם שום רפיון. מתי 7:02 אומר כי עם פסק הדין, כי אתה משתמש, תימדד לפי זה. מזמור 1:1-3 אומר כי מי שלא נכנס היועץ של הומניסטים רשעים; או לעמוד בדרכה של החוטאים, או יושב במושב של mockers; מבורכים. אבל לשמחתו הוא מן התורה או האמת יהוה; והוא עושה מדיטציה על התורה שלו או יום האמת הלילה.

אם אתה רוצה להיות כעץ שתול על ידי המים החיים, ולהבין דברו והאמת שלו, אתה צריך למדוט יום ולילה בתורה שלו, ויש לי העונג שלך בתורה. אם אתה נהנה התורה, ולהרהר על זה יום ולילה, אז אתה תהיה כמו עץ על שפת הנהר. לעיתים קרובות אנו קוראים רק חצי פסוק, וגם לא את החצי השני. יחזקאל 22:7-12 מדבר על אנשים מתעללים ואחרים הדיכוי, ואיך הם תיעבו את הדברים הקדושים. איך שהם משמיצים, חרפה וגם הפרו התורה של האדון או אמת. הוא אומר כי הם שכחו אותו ואת תורתו. הם לא היו עושים את מה שאלוהים אמר. הם שכחו את תורתו או Word, והם עושים מה שנראה נכון בעיני עצמם. פסוקים 13-16, אומר כי מאז שהם עזבו קדושה שלהם ולהיות משותף, בדיוק כמו האנשים סביבם: הוא הולך להרוס את הטומאה. פסוק 30 אומר כי אלוהים היה מחפש מישהו היה עומד הפער להתערב ולומר את האמת. אבל הוא לא מצא דבר. לכן, ירושלים נהרסה. פעמיים, נמצא אלוהים אף אחד לא לעמוד הפער, ו הוא נהרס והתפזרו להם פעמיים בהיסטוריה. זה מדהים אלוהים לא למצוא אדם אחד. ושוב, ההיסטוריה חוזרת על עצמה. אנחנו צריכים להשתדל למען ירושלים, כך שזה לא תחולק. אנחנו צריכים להיות קדושים כמו הוא קדוש. אנחנו צריכים לחזור תורתו או אמת. אנחנו רוצים להלל את שמו, כך העולם יידע שאנחנו קדושים. הוא רוצה מקום שמו עלינו.

היקר הכנסייה בירושלים. אם רק ידע את גודלה של האהבה שלנו לורד ישוע המשיח בשבילך. אם אתה רק מבין ללבו. אם תרצו רק לחזור אליו. הוא יחסל את הדמעות שלך, הבגדים שאתה עם צדקת, ולשחזר את השנים ארבה אכלו. אם נחזור תורתו ואת האמת, ולקחת שמחה המוסר שלו, ולהרהר עליהם יומם ולילה. הוא יברך אותך, להעצים אותך, מחבק אותך בזרועותיו. האם לא לשמוע את קולו; לא אתה יודע מחשבותיו בשבילך? הוא משתוקק להציג את כלתו ואת אל האומה היהודית שלו בו, טהור וקדוש, מקודש ומטוהר. המלך אומר, “בוא,” אל כלתו: “אני מחכה.”

Advertisements