עורכי וכותבי התקשורת יקבל את הסוג הגרוע ביותר של שיקול דעת לפני כסא הלבנה הגדולה של אלוהים, ועל כן, באגם האש עם שני נגד ישו ויהודה איש קריות. זאת בשל שתי סיבות. ראשית, הם שרים וכוכבי של השטן. שנית, הם מוכרים ישו (דבר אלוהים) כדי להרוויח כסף. אלה הם שני הפשעים החמורים ביותר.

ראיתי הרבה תוכניות טלוויזיה וסרטים חילוניים שנעשו על ידי התקשורת של עובדי השטן ליברלים, שהם כלי משחק שלו וכלים. הם לוקחים את האמת של אלוהים נבואות, ולשנות אותם ולעוות אותם כך שיתאימו התעמולה של השטן, ולהפיץ אותם מיליארדי צופים וקוראים. הם לוקחים את הקדושה של אלוהים, קדוש, קדוש Word, ולהשתמש בו כדי להרוויח כסף. חלקם פרופסורים באוניברסיטאות, הטוענים שיש להם תואר שלישי האדם בדת. הם בדיסקרטיות להפריך את האמת של אלוהים לציבור, כמומחים המוצהרים בנושא: ולכתוב ספרים על אלוהים ועל הנצרות הקצה טיימס.

האנשים האלה הם לעתים קרובות על תוכניות כמו פרשנים, מחברים כמו מפורסמים וסופרים. הם להגיב על דבר אלוהים ואת נבואות, בלי להבין אותם. ובכך, הם להטעות רבים לגיהינום. הם שגויות נביאי בגיל זה שישוע הזהיר על: אנשים בראשותו של השטן להוביל רבים שולל. לדוגמה, אחד הפרשנים בטלוויזיה אמר, “האנשים האלה מטיפים הנבואה, אבל הסכנה היא, אם הם מאמינים במשהו כל כך הרבה, הם יכולים ממש לעזור להביא את זה על העולם.” על ידי תגובה זו, הוא מגנה את עצמו, כי הוא אומר כי כל נבואות הם לא אמיתיים ולא להאמין בהם. הוא בגלוי ביקורת על חוקרי המקרא של אלוהים, בעוד בטענה לדעת הכל על הנבואה במקרא עצמו, כסופר מומחה. הוא כותב ספרים אודות נבואות של אלוהים על אחרית הימים והנצרות, כי הם נושאים חמים כדי לעשות כסף.

אלו הם גברים ונשים רעים שמחפשים נושאים מרהיב הצופה / הקורא למשוך נושאים. הם מחפשים מידע על חומרים חכמים של האל; להשתמש לכתוב ספרים משלהם ולעשות תוכניות טלוויזיה כדי להרוויח כסף. הם בוחרים להשתמש אלוהים. אלוהים לא נעשה שימוש על ידי בני אדם. אם אתה זוכר, הפעם היחידה שישו קם מאוד, כועס מאוד היה כאשר הוא נכנס הבית של אביו, ומצאתי אנשי עסקים עושים כסף בבית אביו. הוא האשים אותם לעשות בבית ה ‘אל דן לגנבים. הוא תפס את החבל וגירשו את האנשים מחוץ לשטח בית המקדש. הוא הפך את השולחנות של חלפני הכספים. הוא שחרר את היונים ובעלי חיים שהם מוכרים להקרבה במקדש.

המנהיגים הדתיים ימצא אשם ולדחות את הקורבנות שאנשים הביאו, ולהפנות אותם סוחרים שמכרו בעלי חיים ללא דופי. לאחר מכן, הסוחרים ישלמו עמלה מנהיגים דתיים על ההפניות. המחשבה על עשיית כסף של אנשים באמצעות אלוהים היה בלתי נסלח לישו. ישו לעתים קרובות אהבה, אוכלים ומדברים עם החוטאים (המוכסים, זונות ומנודים), שבו מתח ביקורת על מנהיגי הדת, אך ישוע כעס על ידי כמרים ושרים שפנו ביתו לתוך המאורה של גנבים.

אלה סופרים ופרשנים תמיד לתת מידע כוזב מדויק לגבי דבר אלוהים את הטלוויזיה סרטים וספרים. זה מאפיין את הסגנון של השטן. כאשר השטן ניסה לפתות את ישו במדבר, הוא היה חלקי דבר אלוהים נגד ישו. ישו השיב מלחמה שערה באמצעות Word האמיתית של אלוהים.

התרבות המערבית אוהבת כסף, ואת החומרנות היא בבסיס השורש ההומניסטי שלה. הם מתפללים המאה ה -21 של אלוהים אלילי מצרים של חמדנות וכסף, ממון רע. הם ניזונים של דבר אלוהים וישו, על מנת להרוויח כסף כתביהם וסיפורים והערות הטלוויזיה שלהם, ולא להטיף בכנסיות שלהם. הם טוענים שהם הרשויות בנושא, על מנת לאפשר לתושבים לקרוא השקרים שלהם תעמולה שטנית ליברלית המנסים להתנער הנצרות, ואת דעתם של אנשים עיוות. יחד עם זאת, הם משתמשים בו כדי להרוויח כסף. אוי אלה הפרושים במאה ה -21 שגויות הנביאים. הם כמו כינים שואבת המזינים את העם של אלוהים ואת דברו. הגדולה היא חטאם שהגיע כסא יהוה אלהים של הקדוש ברוך הוא כמו ריח רקוב. בקרוב, פסק הדין שלו בא על הארץ הזאת כמו אלה. המטופל הוא רחום ה ‘, אבל הוא לא ישאף עם חטאו של האדם לנצח, ולא לאפשר לאיש להשמיץ Word הקודש שלו עוד זמן רב.

הגרוע ביותר וקילל הם אותם נוצרים דתיים שגונבים ביטים וחלקי האמת תורה נביאים של אלוהים ‘ו שליחים של תורתו, כי הם סנסציוני ימכרו לציבור, ולהפוך אותם ספרים לקחת כסף על אחים ואחיות ישו, על מנת לקבל הכרה תהילה ויוקרה בין בני אדם. הם אינם אלא גנבים הנפוצות שנמצאו בבית המקדש, אשר ישו נסע עם החבל. עם זאת, הם רק לכתוב ספרים, ללמד על החלקים סנסציוני של אמת התורה, כמו נבואה התלאות, ולהתעלם, לבוז בלבם, למחוק, להסתיר מאנשים של אלוהים, ולרמוס תחת ליבם תורתו אחרים חשובים התורה האמת הנביאים של אלוהים ושל השליחים, שכן הוא אינו מסכים עם עצמי הנכונות שלהם המערב דוקטרינות הומניסטיים איזבל לשטן של אינסטינקט בעלי חיים שוויון נשים, והשאיר צאצאים גנטיים, אמונה מחלה ומחלה, עמידה מקומות עבודה חילוניים, רוק ומוסיקה גליל הנוצרית, פסטורלי קצבאות, קעקועים קורעות אוזניים, זלזול כיסוי ראש של נשים, בוז כדי האל סמכות וכבוד בכנסייה והמשפחה, מערב גרגרנות והשמנה, לבקש תרומות מעשרות, למכור את דבר אלוהים תמורת כסף, חיים אורח חיים מפוארים עם כסף בבית ה ‘וכו’, כי הספרים שלהם לא תמכור והפופולריות שלהם יושמדו. הם לא מלמדים את הדברים החשובים יותר להתקשר לאנשים האל לתשובה, אבל הם רק ללמד אותם דברים שיהפכו את עצמם מפורסם עשיר להיראות חכם. ובכך, הם נביאי שקר, והם גונבים ברכות ילדים של אלוהים, לשמור אותם תחת חושך השעבוד, ולמנוע את הצאן לחם האמיתית של החיים. בגלל זה, הם יישפטו יחד עם עובדי האלילים, כי הם חושבים ומתנהגים ולחיות כמו שאינם מאמינים ומשרתים הרשעים. הם לא ילמדו גם אמת פשוטה זו התורה, כי הם מפרים את האמת מאוד התורה עצמם, והם היו להפליל את עצמם לכל בני האדם על ידי לימוד זה לבייש את עצמם. הספרים שלהם לעמוד בתור הוכחות חותכות הנצחי של פשעיהם. ישנן עבירות שהעונש עליה הוא חוקי האדם, ויש פשעים של הלב, כי לא ניתן לראות על ידי בני אדם, אבל אף אחד-the-פחות, בעיני אלוהים, הם החטא אינו שונה בגן עדן.

בתשובה, והופכים מן לסורו שלך! ממלכתו של אלוהים קרוב. חזור אל אלוהים אוהב, שהוא מלא רחמים וחסד. במשך הימים שעווה הרע יותר. אלה שיש להם אוזן, אתה יכול לשמוע מה ה ‘אומר

Advertisements