כפי שאתה מודע, יש עלייה כישוף כישוף אלה, והסיום, ניבא על ידי אלוהים. יש קסם עם כוחות האופל והמיסטיקה. גידול במזרח occults ניו אייג ‘. הם סף אל ממלכת הצד האפל של השטן. השטן רווי הסצינה ההוליוודית ואת אתרי אינטרנט קריקטורות הילד ואת התקשורת עם שטיפת המוח שלו; כך הדברים האלה הם נורמליים רק עכשיו לתודעה של אנשים אחרי 1960 של עידן “פרח ילדים”, ization השטן.

מיליונים על גבי מיליונים של בחורות צעירות, דור העתיד, הם קסומים מהופנט הכוח של השטן עם העולם הדמוני של “הארי פוטר” ו – “Twilight:” אשר פתוחים לך עד לשליטה שטנית (“דיכוי” אל “הדיבוק”, ולבסוף “החזקה”). בצורתו הטהורה של כת השטן הוא ערפד סרטים וסרטי אימה, exalting הכוח של השטן מעל טוב. אנשים שולל את ההיבטים מצחיקה ושובבה של הסיפורים האלה, אבל זה מלכודת השטן כדי למשוך אותך אל תוך הקסם שלו ואת השליטה. זה די דומה הרבה מוסיקה של השטן שירות הפולחן של הרוק אנד רול המוח שליטה כי החל ב 1960’s, כמו גם משחקי וידאו אשר תוכננו במיוחד כדי לתפוס את הדור הצעיר.

הוא הכין עבור זמן זה הגיל עכשיו, סוף טיימס “, כי הילדים האלה הם עכשיו האנשים השליטה בחברה כבוגרים. השעה בשלה תוכנית העולם נגד השטן של ישו. הקפיצה טכנולוגיית התקשורת היה בדיוק למטרה זו. זה יחד עם פופולריזציה של המדיטציה הטרנסנדנטלית, אוב (מדברת עם המתים), אשר היה העונש על ביצוע בתנ”ך;; תקשור ספיריטואליזם; יוגה מיסטיקה מזרחית מלחמת הכוכבים “צ ‘י” כוחות חיל; מבוכים ודרקונים משחקים: לוחות סיאנס שהוביל את הסרטים מגרש השדים: קלפי טארוט, פינת רחוב הון מגידי; תפוצת הסמים אשר נקרא כישוף בתנ”ך; וכו ‘

Horoscopes היו פשע ההון בישראל העתיקה. הרבה End-Times נוצרים Laodicea פושרים הכנסייה לקרוא את ההורוסקופ כל יום בעיתונים. אנחנו לא מבינים קדושתו של אלוהים, ואת יחסו חטא, בכנסייה המערבית המודרנית שלנו הומניסטית. חטא היא הפרה של הטבע הקדוש של הוד מלכותו של אלוהים. צדיקים טהורים הוא להיות מסוגל לתת חנינה humanitarians; המתעקשים על לסגוד לעצמם דרך הצדקני ערכים הומניסטיים המערבי; ולא הבורא יתברך. הגינוי של כל אדם יהיה שקר האדישות שלהם יהיה גילה של אלוהים.

המכשפות “גילדות להתפלל באופן קבוע יותר מאשר בלהט הנוצרים (האנשים של אלוהים) על הכפירה של כל מרועי. יש קרב קורה, נוצרי, אם אתה מבין את זה או לא.

האם יש לך משהו, כל דבר בבית שלך, כי יש משהו לעשות עם הנסתר אלה שטנית. ספרים, קריקטורות, משחקים, קטעי וידאו, מזכרות, אביזרים, שבור הנגדית של השטן של 1960 סמלים השלום היפי, שבור הנגדית של השטן סמלי צלב הקרס הנאצי בודהיסט, כרזות, אתר Heiau קבורה סלעי הלבה מנסיעות הוואי (אנשים חוו כל מיני דברים התחיל לקרות בבתיהם, עד שהם שלחו את הסלעים מאחור), מעשיות של הילדים, תחפושות ליל כל הקדושים קסום תפאורה, פריטים מסון, וכו ‘אתה צריך להיפטר מהם. הם פתח אל הצד האפל, שבו שדים המלאכים הנופלים יכול לקבל גישה אותך ואת המשפחה שלך. אל תיקח את הדברים האלה בקלות. אלוהים בטח לא לקחת אותם בקלילות. הם רציניים. האם אתה חווה מחלות, דיכוי, אובדן ריכוז כאשר מתפללים, וכו ‘בדוק החדר הראשון לכל דבר שלך שנותן לשטן אחיזה בחיים שלך בבית.

ויקה היא צורה מודרנית של כישוף. הם קוראים לזה דת. זה נקרא לעתים קרובות “קרפט”. Wickerman היא צורה של דרואיד להקריב את השדים שלהם, איפה הם שמו אנשים לתוך אליל גדול ולצרוב אותם בחיים. הם היו קורבן המעיים אנשים בחיים בדומה Indios אינדיאנים, כדי לפייס את האלים שלהם. הגאלים או המרכזית-אירופאים ידועים רפאים (המילה באה גאליה) נוהלי דרואיד, כגון קבורת הגופות מתחת למיטות שלהם.

אפילו כעת, ישנם אלפי מפגשים עם רוחות רפאים דרואיד באיים הבריטיים אשר ידועה סיפורי רוחות; ו מסוימים בכוח בשדות רוחנית רץ לאורך מקומות כמו סטונהנג אשר האמינו להיות נתיבים רוחניים מעוזי שטנית. לדוגמה, ליל כל הקדושים הוא דרואיד עתיק או חגיגה גאליה פגאני לקבל בחזרה את המתים. על מנת לשלב ולערבב עם הנצרות הפגאנית כת השטן; דת פולחן בבלי בשם הכנסייה הקתולית; הנצרות מעורבת עם דתות פגאני הילידים של הרומאים / היוונים, השבטים הגרמאנים, סלטיק דרואידים, האלים הנורדי, פאגאניות מהמזרח התיכון, כדי לנצר את העולם. הם קראו את החגיגה דרואיד המתים ב -31 לאוקטובר “הקדוש איב” או “לקדש איב” או “ליל כל הקדושים.” הרבה המערבי נוצרים סוף טיימס הומניסט Laodicea ההלניסטית פושרים לחגוג את הפסטיבל של השטן. כנראה הרבה אנשים דתיים המערבי יהיה לצלוב אותי על הצלב עבור דוברי אמת, אבל אהבת אלוהים דוחף אותי לומר את האמת, בתקווה שכמה נוצרים מערביים יהפוך כת השטן.

כישוף ויקה היא דת פגאנית הניאו לסגוד לאל זכר בעל קרניים, בשם השטן; או לעיתים קרובות קרא את השמש אלוהים בדתות מזרח תיכונית עתיקה כמו במצרים; ו אלת הפריון הנשי או הירח. ב כל דת עתיקה, אתה מוצא את זה אל השמש זכר הפוריות הנשית הירח שילוב אלת, בדיוק כמו בטקסי מסון. השמש inseminates אמא אדמה, והם ללדת הרשע הקציר שלהם. לדוגמה, באיסלאם, הם סוגדים הפגאני הקדום ירח אלוהים, אללה, של דגל הסהר שלהם; שהיה נערץ במכה, ערב הסעודית הרבה לפני גיל טרום האסלאם; שם היו מזבחות שהוקמו להם, בדיוק כמו אשרה הכנענית הפולנים בתנ”ך. המכשפות לנהל הרבה טקסים שלהם בבית ירח מלא.

כמו בכל אחד הדתות של השטן, ואת מודרני והסיום כנסיות המערבי; האל הנשי היה יותר כוח וסמכות מאשר האל הזכר; בדיוק כמו איזבל על אחאב בתנ”ך: אתה יכול לחשוב על כל דבר כמו להיות ההיפך של אלוהים סדר וארגון וקדושה. הפוך שהכל אלוהים, אז יש לך סדר של השטן של דברים; בדיוק כמו התרבות של סוף טיימס המערבי. אז, במקום של הכהן הגדול בנצרות; בכישוף, יש לך את הכוהנת. במקום כמרים נורמלי בכנסיות המערב, יש לך כמרים ממין נקבה. סוף טיימס נוצרים מערביים פושרים יודע מאוד, מאוד, מאוד, מאוד, טוב מאוד מה שאלוהים ציווה בדברו (ישו) על ידי החוכמה של אלוהים (הם לא טיפשים); לגבי הפקודה כי נשים אינן רשאיות ללמד גברים ; בבירור שחור על גבי לבן, אבל הם מתעלמים; לבחור עיוור עצמם; ולהדיח את האמת שלו בכוונה, בזדון; ממציא כל מיני סוגים של תירוצים לנשים יש סמכות על גברים. לכן, הם עושים דברים דומים מכשפות ואנשים של השטן, בני החושך. הם רוצים להאמין כי אלוהים מתעלם מצוותיו מטעמים הומניסטיים טובים, אבל הם רק מרמים את עצמם. אחד הגורמים הבסיסיים תמיד היא: אלה נוצרים מערביים אינם מבינים כי אלוהים הוא לא הומניסט, הוא אינו אדם פולחן או תורות של שוויון. בני אדם חייב לעבוד אותו. לא מושחתת המערבי הנוצרי הולך לסובב את זרועו של אלוהים לבני אדם הפולחן. אנחנו מדברים על אלוהים קדושים שיצר את היקום. זוהי בעיה של הלב, ולא המוח. הם לא מבינים קדושתו של אלוהים.

אלוהים הוכיח לי כי המשפחה שטני יותר היא, אבות מתעללים יותר יהיה; ואמהות יהיה היסטרי. ככל בני סמים אלה כישוף-מכור משפחות גרושות שבור שרואים אבותיהם המכות אמותיהם; יותר אלו נשי-End טיימס בניו המערבי תדבק מניפסט הומניסטי מרדנית זו של השטן השוויון מינית וזכויות נשים; כמו מרקס של “המניפסט הקומוניסטי” של היטלר “מיין קאמפף” (כל לנסוע דרך סדר היום של השטן); עם אולי אפילו יותר מוסתרים מניעים אפלים יותר מאשר שני אלה מאוחר יותר. אלה בנים ובנות של 60% של האוכלוסייה, ממשפחות המערבי גרושים, יש צלקות נפשיות עמוקות הרוחני של כאב. אבל הם הולכים לצד השני של קיצוניים של השטן של ערכים הומניסטיים פמיניסטית. האנשים של השטן תמיד על הגפיים הן, כפי שאמרתי לך במאמרים קודמות הנוגעות המפורסם של השטן “בשני ראשים ההתקפה” האסטרטגיה. (בדיוק כמו אנשים המחזיקים שנאה בלבם כלפי הנוצרים הכריזמטי של אלוהים, ללכת לקיצוניות האחרת של faithlessness האוונגלית קר אבן.) שני הקצוות הם תוצאה של פוסט מוסרי 1960 החברות המערביות: אבות מתעללים ובנות פמיניסטית. בחברות של אלוהים, יש לך אבות המשיח כמו ובנות אלוהי.

לאחר מכן, השטן תשלח אלה בנים ליברלית אל ענקי התקשורת, מוסדות בית הספר podiums הכנסייה, להפיץ הרס; ו להטיף תורת השטני שלו, להרוס את הסדר המושלם של אלוהים של הרשות הארגון יצירי ו והגנה רוחנית; למחצית השנייה של השמרנית האוכלוסייה. זה יוצר אוכלוסיות הומניסט הבשרים. זה יוצר עיוורון רוחני. זה יוצר הפשרה הרוחנית; עם אנשים הומניסטיים נחמד, אבל אין כוח או חוכמה של אלוהים. לכן, אנו מגיעים למצב של סוף טיימס כנסיות פושר המערב כי היה ניבא על לפני אלפי שנים. הדבר המטורף האמיתי שבו אלוהים הראה לי את זה: הרבה כמרים המערבי מתפללים אליו כדי לברך את העמים שלהם, ולהביא אותם מתוך חוסר מוסריות; ואילו באותו זמן, הם מטיפים לחשוב יותר מערביים יותר ערכים לאנשים של אלוהים ; כדי למשוך אותם הרחק מן הברכות של אלוהים. זה כמו לפתוח באש, ומבקש מאלוהים לכבות את האש, תוך שהם אוהדים את האש. אז הוא הנפש קצה טיימס המערבי. אלוהים הראה לי את האירוניה של הכנסייה סוף טיימס.

יש כבר 60% גירושין בארה”ב מנהיגי אירופה את העולם מוסריות (מין, סמים, פשע, פורנוגרפיה, כסף, סרטים, וכו ‘). בנים ובנות של משפחות אלו המערבי שבור 60% יש צלקות עמוקות כי השטן מנצל כדי לשלוט בהם מבחינה רוחנית; והם מביאים את הנכדים דומה כי יש ערכים השטני דומה. זהו מעגל קסמים זה הולך ומחמיר ככל שתגיע לתחתית. זה מה שאני מכנה המערבית מלא אנשים שיש להם קצה טיימס הזה של השטן מערכת ערכים הומניסטיים של שוויון מיני “ההידרדרות הרוחנית של קצה טיימס כלל.”: ביטוי של המדינה, רוב הנופלים הנמוך ביותר של הלב של אדם ללא אלוהים . כאשר אפילו האנשים של אלוהים להיות ככה, יותר מדי, אין להתיר: יש לך לנגב את האדמה החוצה ולהתחיל מחדש. או אחר, תוכלו להתחיל שיש נשים לקיים יחסי מין עם המלאכים הנופלים של Nephilim, יחסי מין עם חייזרים חטיפות Nephilim, ואת יחסי מין עם חיות (משכב בהמה). זה יהיה סתם לחזור על ההיסטוריה, שוב ושוב. כמו שכתוב התגלית 3, סוף טיימס Laodicea הכנסייה היא עיוורת עירום למה השטן הוא עושה. יש להם עיניים לא לראות רוחנית.

לדוגמה, אלוהים נתן רשות לאדם על הבהמה. אבל ערכי קצה טיימס המערבי ההומניסטי, הלווייתנים חשובים יותר דייגים יפנית; כך אתה זורק בקבוקי חומצה על בני האדם כדי להגן על הלווייתנים, אשר להרוג ולאכול את כל הדגים הקטנים המספקים את מקורות המזון האנושית; בעוד מיליוני אפריקאים מתים ברעב. הטיפשות של האדם. בינתיים, הם הורגים מיליונים על גבי מיליונים על גבי מיליונים של פרות קנזס, חזירים ותרנגולות כדי לשרוד; ולהיות בלונים רעב; כי הגוף של האיש שנפל הוא לא מסוגל לקיים את צריכת החלבון שלה על צמחים, וצומח חלש מת מוקדם, אחרי גופו של אדם היה מקולל בגן עדן. לפיכך, הומניזם צביעות קיצונית כי הכללים הכנסיות המערבית, ממש לפני פסק הדין של אלוהים על פני האדמה. האם רוח הקודש ומאפשר לך לראות דפוס לתוך הקיצוניות הלב של האיש נפל בימים האחרונים? גם בהודו, יש לך פרות הליכה דרך חדרי המגורים של אנשים כמו אנשים גוועים ברעב, משום עבודה זרה, שהם סוגדים סטייק בשר פרות כמו האלים ואת האלים. כיצד אלוהים יכול לעזור לאדם כזה? מעתה, עד לשובו של אדוננו ישוע המשיח, אתה יכול לראות את הכנסיות המערבית. הם לא מתחרט; אלא, הם ישנאו את מי לומר את האמת, ולהתעלם השיחה האחרונה של אלוהים לתשובה.

אלוהים אומר, “בוא, תן לנו סיבה יחד”: אם מה לתגובה של השטן 1968 מרדנית “פרח ילדים” כמרים מלמדים היו נכונים; אז היו שני משיחים, גבר ואישה, כדי להיות הוגנים, או המשיח היה היה ביסקסואל. התנ”ך יהיה שקר, כי לא היו 12 תלמידי זכר; אלא, 6 תלמידי הנשי, מדי; כי אלוהים אינו respecter של המצב האנושי, או מעמד חברתי; ורוח הקודש אינו מוגבל על ידי בני האדם או החברה או התרבות או עידן. התנ”ך לא יהיה נכון, כי ישוע הנקרא אלוהים “שלנו” אבינו שבשמים, “לא” השמימי אמא ואבא. “התנ”ך לא היה אומר את האמת, כי לא יהיה seraphims, הכרובים, המלאכים, סמכויות, מושבות או נסיכויות, וכל המלאכים יהיה שווה סמכות. מיכאל המלאך הנמוך ביותר יהיה שווה סמכות. השטן ואלוהים יהיה שווה סמכות.

אתה רואה, כשאתה באמת לומדים את התנ”ך, כלומר כאשר אתה רואה כיצד עיוור אלה פוסט פוסט ization השטן 1968 כמרים ערך המערבי היפי הם; ו נמצאים בשימוש על ידי השטן כדי להפיץ מנשר הומניסטי שלו בתוך הכנסייה; לנתק הגנה של אלוהים מן הפשרה. הם קוראים את התנ”ך בכל יום, מלאים בידע בסמינר, אבל הם לא יכולים לראות מה כתוב שחור על גבי לבן. בליבם מדלג מעליהם. לכן אלוהים ניבא סוף טיימס Laodicea הכנסייה יהיה עיוור, אבל הם לא מבינים שהם עיוורים. אלה כמרים לתגובה היפי הם דוגמה טובה של צביעות Phariseeic. מצד אחד, הם מטיפים לשוויון בין המינים. אבל מצד שני, הם מטיפים שוויון: כי לווייתנים ערך אינם שווים לבני אדם נחות. לווייתנים הם להיות מוגנים; בקבוקי חומצה ובקבוקי תבערה יש הושלך לעבר דייגים יפנית מוגנים; שעובדים יום ולילה בים מסוכן להאכיל גרגרנות הסביבה שלהם. זהו פוסט שטיפת מוח המערבי ההומניסטי של 1960 על ידי השטן. הומניזם של השטן גורם לאנשים להרגיש שהם חשובים, טוב מולד, שוות, ואצילי יצורים.

זו הסיבה שרוב הנשים הנוצריות במערב לא להגן על הבית או לגדל ילדים. הם מעדיפים לעבוד, לגייס כסף עם גברים. הם מאפשרים לאחרים, אשר מלמדים תיאוריות אבולוציוניות, לגדל את ילדיהם. לא פלא שהם מאבדים את ילדיהם חשיבה הומניסטית המערבית. לא פלא שהם מאבדים את האומה לשטן. לא פלא הכנסייה End-Times היה ניבא להיות הכנסייה הרשעים ביותר. התנ”ך אומר שיש להם צורה של דת, אבל להכחיש את כוחה. התירוץ שהם תמיד עושים הוא: אלוהים אינו מספק מימון מספיק עבור המשפחה שלנו, ולכן אני צריך לעבוד. הם עלבון אלוהים להאשים אותו. והם תוהים בליבם למה אלוהים לא מביא את ארצותיהם חזרה מוסריות. השאלה היא: מה היא תפיסתם של אלוהים? האם לא אלוהים עצמו את היקום? האם הוא לא הבעלים של כל הכסף? הוא לא יכול להכפיל את הלחם כדי להאכיל חמשת אלפים אנשים על הכנרת צידא? האם הם רק לקרוא את התנ”ך כמו באגדות נחמד? לא פלא שהם למחוק את קטעים שלמים של תנ”ך שאינם בכושר ההומניזם המערבי שלהם. כמרים אלה לסובב את התנ”ך כדי להתאים את אמונתם. אתה תוהה לפעמים, מה היא לב לבה של החשיבה המערבית? איך הם תופסים אלוהים? איפה הערך האמיתי שלהם? הם שונאים את המילים שלי, כי הם שונאי האמת. מסיבה כלשהי, הם עדיין עבדים מזג DNA הגנטי שלהם ושל אבותיהם. הם במצב מלחמה לא איתי, אבל עם אלוהים. סטריינג ‘. באמת מוזר. הם ייכנסו צרה גדולה להיטהר באש; מ למולך (הבעל) את אלוהיהם; האדון של הפמיניסטיות ההומניסט המערבי קוריאנית מנהיגים שמאן הנשי; יחד עם מי להפיץ את האויב “Post-התלאות Rapture” הדוקטרינה.

מילה של זהירות: אלוהים הביא את זה לתשומת לבי. אם אתה מורה של Word, ואם אתה הולך לקחת את האמיתות הללו וחתיכות לנתח וחתיכות; לסובב ולשנות אותם, לפעמים בכוונה 180 מעלות כדי ללעוג להם להראות בוז, על מנת להתאים ערכים המושחת שלך הטפה; אני מאוד מציע לך לפרוש בעקבות Twitter שלי פייסבוק ואתרים הבלוג. זה טוב אם אתה לא מבין אותי, או לדעת את האמת; עבור הבאת שיפוט יותר על עצמך ועל משפחתך, על ידי לדעת אותם. אתה תהיה גרועה יותר, שאינם מאמינים שפשוט להפסיק הבאים המאמרים שלי. אתה חרפה אלוהים ידי לעג לפתוח ומעשיך. אם אתה רק אחרי 98% או 99% של האמת שלו, זה כמו לא עוקב אחריו, בכלל. אתה שולל את הצאן, במכוון. אני אומר את זה לטובתך. מכיוון שאלוהים יודע שאתה הולך לדלל דברו; לקחת חתיכות בלבד; רך אותם. זה טוב אם אתה אף פעם לא לימד אותם, אם לא הולכים באומץ להכריז עליהם, פשוט.

לאחרונה ארבע כנסיות התגלית 2-3 נבדלים, כי תגלה כי ההבטחות אינן ב-סקריפטים פוסט, כמו בשלוש כנסיות קודמות. אלה ארבע כנסיות מתייחסים מפורשות השנייה-Coming של ישו: כלומר ארבע כנסיות יהיה קיים עד הסוף ההיסטוריה של הכנסייה. אלה, כנסיית Thyatira היא הכנסייה היחידה שיש לה התחייבות שהם יהיו יצוק לתוך הצרה הגדולה, אם הם לא מתחרט על הפולחן שלהם של איזבל. זה מרמז כי אחרים 3 כנסיות שלא יהיה נזרק לתוך הצרה הגדולה. הכנסייה של פילדלפיה הוא מיוחד כי יש לו הבטחה ספציפית כדי להסירו לפני הצרה הגדולה. כמו אלוהים ניבא בהתגלות 2:20-26, בנוגע כנסיית Thyatira; אלה המורדים המערבית הפוסט 1968 היפי מסורס כמרים נשי הרסו את דבר אלוהים (אלוהים) על ידי החדרת תורתו השטני שלהם; והם מובילים את עדריהם לקיים יחסי מין לבין עבודת אלילים הומניסט פגאני עם איזבל; או למולך האלוהים של הפמיניסטיות ואת ההומניזם המערבי הרוח לפני המבול. אלוהים נתן מספיק זמן כדי האלה כמרים להתחרט על דרכיהם. הם ישמחו לדעת כי אלוהים הוא מי החיפושים התודעה, והוא יגמול להם על ניאוף כל שהם גרמו את הכלה של ישו (הכנסייה).

עם זאת, למי כבוד האמת של אלוהים ואת הסדר שלו ואת סמכותו; לו הוא ייתן את הזכות למלוך יחד איתו. תהילה השבח אדוננו ישו; על חסדו אהבה מחזיקה מעמד צדקת לנצח. ברכות העשיר שלו לכם, יקירי האחים. אמן.

הכנסיות נרדפים בדרך כלל כנסייה צייתנית המשיח, כמו. הכנסיות המערבית הם בדרך כלל כנסייה ממרים פושרים. זה שוב, האירוניה של אלוהים; עבור הכנסיות המערבית מוצפים התקשורת הנוצרית כסף, אבל חתיכות הכנסיות נרדף לקרוע התנ”ך לשתף ולהעביר מסביב, ואם ייתפס, הם הוכו קשות על הבשורה. אלה שיש להם הרבה יש קצת, ומי מעט יש לי הרבה.

בכל אופן, בחזרה אל ה”ב ום “כישוף שווא-הנביאים מגידי עתידות בשנת 1968 פירסום קצה טיימס”, כפי שחזה ישו אלינו. ישנם סטודנטים רבים של הכנסייה & ביה”ס ויקה שכותבים ספרים ורומנים על כישוף כדי לפתות את העולם. הם הובילו על ידי הפקודה של השטן מובילה, בדיוק כמו הנוצרים מובלים על ידי רוח הקודש כדי לעשות את רצון האל על פני האדמה. רוח הקודש הראה לי מה האויב עושה, והוא הורה לי ללמד אותך את הדברים האלה; כך שאתה יכול לקחת את החרב שלך תפילה להילחם רוחנית. הם לוקחים את השליטה של הממשלות שלנו, מערכות כלכליות, כנסיות, ואת המוסר החברתי של סוף טיימס. חשוב לך להענות לקריאה של אלוהים לנשק.

המכשפות מאמינים כי היקום הוא חי, בדיוק כמו השטניות ניו-העשרה המאמינים כי “חיל” קיים ביקום של הדאואיזם לבין יין / תיאוריות ויאנג. הם הגורו המיסטיקה המזרחית חסידיו כי לעתים קרובות לצפות בסרטים הוליוודיים, לקבל קסום עם הכוח הזה “צ ‘י” של המזרח, וגם ללכת טיבט ללמוד להיות נזיר. פגשתי הרבה זמן שלי במזרח. לעתים קרובות הם המערבי קווקזי, גברים, צעירים ממשפחות אמידות, שאוהבים מדע בדיוני ופנטסיה; והם כולם חולקים מאפיין משותף של detesting הערכים הנוצרים ומסורות של סבא וסבתא שלהם, לאחר שנאלץ ללכת לכנסייה בימי ראשון בבוקר ו להקשיב לשרים צבוע מת רוחנית.

המכשפות רבים מתייחסים הצופר שלהם לאלוהים כמו “לוציפר” “השטן” או (השם של השטן לפני הנפילה שלו), בדיוק כמו הבונים החופשיים לעשות טקסים סודיים שלהם כאשר הם לוקחים השבועות אליו. הם מאמינים אמא בתולה, בדיוק כמו הקתולים. הם מאמינים בגלגול נשמות, בדיוק כמו הבודהיסטים, ורוחות קשר באמצעות לוחות סיאנס. הם מאמינים כי הקסם הוא כוח של היקום או הטאואיסטית הכוח “צ ‘י”. הם מאמינים בקארמה בדיוק כמו הינדים, אשר הם מכנים “חוק השבות משולשת.” הם בסיס הדוקטרינה שלהם סביב הומוסקסואליות וביסקסואליות. הם משתמשים בסמל של השטן של “פנטגרם”, או “חמשת האלמנטים”, שבו הוא סמל מסורתי של השטן של דתות פגאני; וכן “טריפל אלת הירח” סמל, כמו המוסלמים.

הם בצורת עיגולים, ולהקים משנה במרכז לשטן, בדומה הסיאנסים של spiritualists. בדומה כת השטן, יש להם אלת שלהם להחזיק את גופם על מנת לקיים יחסי מין עם בחור פמיניסטיות, כדי לרומם את האנרגיות הקסום שלהם. שבת היא צורה להפוך את “המכשפות של השבת של אלוהים. הם מקורו של הדרואידים הקלטית, אשר הגיעו ארבעה פסטיבלים של כתות המצרי פגאני; והם ואחריו קבוצות מסון הקשורים כמו שבט של תובל קין. אחד מאותם פסטיבלים להיות ליל כל הקדושים, נחגג על ידי הכנסיות ההומניסט המערבי. הם חופפים עם החגים הגרמניים ואת סלטיק.

Wiccans הבריטי, בדיוק כמו רוב הבונים החופשיים, יש הדרגה הגבוהה ביותר של תואר שלישי, המסוגלים להקים קבוצת כנס משלהם. ובדיוק כמו הבונים החופשיים, יש להם טקס הלקאה או הלקאה, ללעוג המשיח של מצליף על הצלב. טקסים אחרים לערב, בדיוק כמו הבונים החופשיים, מדקלם של “תפילת האל” הנחשלים לאלוהים מעושה. פופולרי בקרב המכשפות סלטיק הם נישואים המשפט במשך שנה או יום. הם לנדור החתונה פמיניסטית, “כל עוד האהבה נמשכת,” כדי ללעוג נדר המסורתית הנוצרית, ערך המשפחה החתונה של “עד שהמוות יפריד בינינו.” יש להם תינוק שירותי הקדשות, בדומה Chrisitans, שנקרא ” Wiccaning, “לשטן.

הם בצע את “ספר הצללים”, שהוא כמו התנ”ך של המכשפות. המחבר, ג ‘רלד גרדנר, השתמשו הרבה חומרים מן הכתבים של חברו: נהנתן השטן, liberalist, ביסקסואלים, הנסיין בסמים, אחד המייסדים של הבונים החופשיים חינם, אליסטר קרולי, שהיה ידוע בתור “האיש המרושעים בעולם “על ידי התקשורת הפופולרית. קובן כל רצוי יש שלושה עשר חברים, אשר הוא מספר השטן בתנ”ך. זה בערך כמו הכנסייה של מכשפה. זה כבר השפיע מאוד על ידי spiritualists העידן החדש. כישוף Wiccan היא הדת הנוצרית הגדולה ביותר אי – סגדו בארצות הברית חיל האוויר. הפדרציה פגן הוא מנסה לאחד את Wiccans, עובדי אלילים ו דרואידים יחד באנגליה, סקוטלנד, אירלנד, וויילס.

אם אתה מקצה טיימס פושרים דתיים Laodicea ההלניסטית חבר המערבי הכנסייה עושה כישוף, אתה צריך להפסיק עכשיו, ומפנה עורף להם. במקום זאת, אתה צריך לקחת את האלוהים ואת האמת, ולהתפלל כנגד השפעתו של השטן.

Advertisements