התנ”ך אומר לנו כי הנוצרים הם מלח העולם שמשמרת את העולם רקוב ורע. זה אומר לנו שאם מלח מאבד את המליחות שלו, אז אין טעם לשמר את המזון, כך זה צריך להיות מושלך החוצה כדי להיות מובס על. הנוצרים מחזיקים את העולם מפנק, והמשיך האתיקה של אלוהים חלק מודע המצפון “החברות. עם זאת, אחרי 1967, כאשר ראה השטן כי ירושלים חזרה תחת שליטה יהודית, וישראל חזרה בזירה העולמית על פי הנבואה בתנ”ך, והוא הבין כי זמנו על פני האדמה היה קצר: הוא האיץ את קצה טיימס השטן, ization של החברה.

בשנות ה -1960, הוא התחיל הצדקנית פציפיסט והומניסט שלו נגד המלחמה תנועה אידיאליסטית סוציאליסטית, ואנטי מערבית נגד הרשות שטיפת מוח היפי, כישוף סמים תעמולה אדם ליברלי; המרד החברתי ואת תנועת סמים; הומניזם הסביבה התנועה הקנאות; שחרור הנשים הומוסקסואל פרו פעיל התנועה, הבחירה: תנועת השחרור סקס חופשי; התקשורת הליברלית וסרטים שטיפת מוח התנועה; התיאוריה האבולוציונית חינוכי תנועת המערכת: רוק אנד רול הפולחן השטני שירות טראנס כישוף “, שליטת המוח דור העתיד” התנועה (לוציפר הוביל מוזיקה לסגוד לאלוהים השמים לפני הנפילה שלו). הכול על המגרש במהירות מואצת מאז.

העולם כבר מפונקים כל כך מהר מאז 1960 של תנועת העידן החדש גיל “,” פרח ילדים פסיכדלי (מי הם עכשיו מרצים, מורים, כמרים, פוליטיקאים, תחנות כוח העסק, ענקי התקשורת, וכו ‘), לאחר שאלוהים הביא ירושלים חזרה אל העולם בשחמט הלוח; כי הנוצרים הם מלח של העולם במונחים של מוסר חברתי, הוא כבר לא מסוגל לשמור על העולם מפני ריקבון. אם יש לך קיצוני פמיניסטית חופשי שותף רב מין פעילים, פעילים הומואים, התקשורת הסוציאליסטית ליברלית פוליטיקאי ביצים סרוחות לפח, המלח כבר לא יכול לשמור את שקית האשפה כולה מן מרקיבים. יש גבול. הומוסקסואלים, פמיניסטיות, פעילים להכשיר שימוש בסמים, סוציאליסטית פציפיסטים אדם ליברלי השמאל, סרט אימה, סרט ערפדים חדש, עידן התקשורת הליברלית; יש בחברה שטיפת מוח פחות או יותר, משכילים הילדים שלנו, ואת כוח השליטה הפוליטית הרשות השופטת עתה.

לכן אלוהים צריך לקחת את הילדים שלו מן העולם הזה והבא שיפוט על העולם כדי לנקות אותו, כדי להגדיר את המילניום קדשו הממלכה; בדיוק כמו מדביר יש לרסס את המטבח כולו להיפטר של כל ג ‘וקים חיידקים. אין שום דרך לגאול את העולם כולו. השטן ברא את העולם ריח רע כל כך, בדיוק כמו בזמנים לפני המבול של נוח ו סדום / ועמורה. אלוהים היה צריך להוציא את לוט ומשפחתו, וכן להרוס את הערים של מעשה סדום & ועמורה, כי זה היה מלא רק של גברים נשיים הפוכה ונשים גברית עם ערכים של השטן: סימן המשותף של רוב האנשים שטנית, המוערך; בדיוק כמו המודרני בעולם המערבי.

השטן ניצל שטיפת מוח טכניקה איטית שלו השחיתות בארבעים השנים האחרונות, בדיוק כמו צפרדע באיטיות מרתיחה למוות אם לאט, כה לאט לחמם את המים כך הצפרדע לא שם לב. אז כי החברה מרגישה שום בעיה עם זנות בטלוויזיה; מצעד הומו פתוח ברחובות: נשים ההלבשה במכנסיים המערבי כמו גברים אשר התנ”ך אוסר סיבה, מאוד מאוד חשוב (נכתבו על ידי קבוצות כמו השמאל הסוציאליסטי השטן של פאני רייט ב מערב ב 1820 של להפגין בעד חופש הבחירה ואת המאבק נגד ערכי הכנסייה המסורתית; רק ללבוש חצאיות קצרות, כאשר לפתות גברים ולסביות חטא); הקהיה כדי שטני סרטים חדשים, גיל: עסקים רגיל לעשן חשיש במסיבות עם חברים, אנשים נורמליים מנסים כדי להונות את הכסף לקרוע מלקוחות; כמרים ללמד ערכי ההומניזם המערבי, הפכו הנשי, המוערך גברים פנימי, עם התנהגות גברי מחוספס כלפי חוץ: בדיוק כמו הומואים סדום, או קשה אחאב שהיה בשליטת אשתו איזבל, אשר בסופו של דבר מוביל משפחות שבורות לחשוב אותו מין, נישואים נרקב החברה / כנסייה. הם כמו צפרדעים, כי יש מבושל עד מוות, והם רגישים רוח הקודש. הם מדברים על המוביל של רוח הקודש, אבל לא ממש יודע מה זה לקבל את החיים רוח הקודש הכוח בחייהם או התובנה שלו. הם מבינים מה אני אומר על דעתם, אבל הם לא מבינים על ידי רוח הקודש.

הם אפילו לא מאמינים העבודות המופלאה של רוח הקודש, כך מנבא התנ”ך כי הכנסיות פושרים מת- סוף טיימס תהיה צורה של דת, אבל הם לא מכחישים את כוחה ואת מכחיש כוחו של אלוהים; ובכך לכפור באלוהים. אתה רואה כל כך הרבה קשוח כלפי חוץ, מחוספס, סדומאי כמו כמרים המערבי; בעלי אופי נשי מאוד ערכים פמיניסטית צדקנית מבפנים; וכן הועלו על ידי רשעים מאוד אמהות חזקות איזבל ההומניסט המערבי, מי שטיפת מוח אותם ערכים הצדקנית של השטן המערבי .

אני מגלה שוב ושוב, כי זה בדיוק האנשים האלה שתמיד אומרים דברים כדי לרצות את “שוויון זכויות” נשים פמיניסטיות בכנסייה, והוא אומר דברים כדי להרים את הנשים; מי כשהסכנה מגיעה, הם יהיו הראשונים כדי לבטל את האחיות במשיח, והוא בורח כדי להציל את חייהם. אחיות יקרים במשיח, האנשים האלה ized השטן, יבגוד בך ל-Anti המשיח, כדי להציל את הילדים שלהם לראשונה. אלה הם אלה שאתה צריך להיזהר, והם לא להיות מהימן. התנ”ך אומר לנו שאלוהים יהיה להקיא הומניסטים פושרים מפיו.

הם חושפים את זהותם לפי מה שהם מטיפים. הם חושבים כמו סדומאי “פרח ילדים” המושחת גברים אחאב, כמו: תמיד מרימה איזבל אשתו עם מילים. הם הפכים מוחלטת של הטבע “ישו, שהיה מאוד עדין, צנוע ואדיב כלפי חוץ, אבל גברי מאוד חזק פנימה. ישו היה מין העל לנשים, אבל הוא מעולם לא ויתר על סמכותו עליהם. אלה הכומר גברים מערביים לא כמו ישו, והם מכנים את דברו ואת השליח פאולוס חזיר שוביניסט גברי, בליבם. יש להם כל צורה של דת, אבל שום כוח של רוח הקודש או אופיו של אלוהים. הם חיים, לדבר, לנשום כמו בני אדם קצה טיימס מערבי. זה סימנים של פעמים בסוף.

תלאות הקדושים, להיות זהיר של האנשים האלה אחאב, סוג, משום שהם יהיו הראשונים לבגוד בך, כי הם הגיבור של השטן חשיבה נשית. יש להם נשמה של העולם, שטיפת מוח על ידי הטלוויזיה המערביות של השטן, התקשורת, חברים, הורים, מורים נקבה, וספרות. חדש, עידן של השטן כמרים לגנות את האנשים של אלוהים שיש דרכים מיושנים של חשיבה, אבל תודה לאל השנה 6,000 ערכים מיושנים. אנחנו חושבים את שרי המערבי נשי יש דרכים מאוד חדש בסגנון החשיבה, וזה לא אלוהים, זה העולם של השטן ערכי הצדקנית הומניסטית. אם אנחנו, הכנסייה, מתחרט על ערכי המערב שלנו, מדינות המערב שלנו ימשיכו ליפול עמוק יותר לתוך מוסריות ועל פטירתו. מלח אינו בשימור החברה, ונרקבת הולך בקצב מהיר כמו הכנסייה הולך כופר עם ערכים פוסט של 1960.

שאלה טובה שתרצה לשאול היא: למה זה לכתוב המערבי גברים דור ההיפי לדבר שוויון דוקטרינות היפי צדקני, אבל זה בדיוק בחברות אלו מוערך שטני כי שיעורי הגירושין אסטרונומיים, זה לא רק חוסר עקביות, אבל זוהי צביעות שטני. רוב הגירושים הם בארה”ב, בריטניה, ניו זילנד, אוסטרליה, קנדה, שבדיה, נורבגיה, דנמרק, פינלנד, הטפה למדינות ביותר השוויון. 3 מתוך 5 זוגות מתגרשים, גם עם ירידה של 50% נישואי משנת 1968. בינתיים, במקום הנישואין, יש להגדיל את 14 קיפול שוויון זוגות נואפים מאז הדור של 1968 כמרים “היפי, אשר שינוי השותפים סקס סדום, כמו לעתים קרובות. יש גידול של פי 8 הריונות נישואים שאינם מאז שוויון כמרים היפי ‘דור. חמישים מיליון אמריקנים כבר הושמדו למרגלות פסל מערבי של למולך, שכן שוויון הטפה כמרים דור ההיפים הגיעו. משפחות והסדר הרוחני של אלוהים סמכות יצירתיים כבר השמיד כמעט. אז, אלוהים לקח את ידו של הגנה רוחנית מן המדינות הללו מוערך שטני. מלח הוא מטיף מרקיב הדוקטרינה. מחקרים מראים כי הגירושין יש השפעה ישירה על העלייה החדה בשיעורי הרצח במדינות המערב. במקום זאת, אם אתה חי על ידי-1968 של אלוהים ערכי מראש, ואז תהיה לך שמחה בחיים ומערכות יחסים לטווח ארוך.

עכשיו, תענה לי, אם אלוהים לא יביא שיפוט זעמו על הדור הזה של שוויון שחרור זכויות האדם וזכויות נפיל סקס פוליטיקאים איזבל רוח נשית אופקים כמרים המערבי מסורס; שהפיצו את הרעל שלהם אל העולם כולו, מטיף של השטן ערכים; להביא לתוהו ובוהו הרוחני הפרעת מערבי ו. פשוטו כמשמעו, להרוס את בנותיו של אלוהים; להביא הניכור הרוחני מאלוהים; קידום דוקטרינות של השטן; ומניח אותם תחת השלטון של הרשות של השטן. למרבה האירוניה, רק מדינות מוסלמיות היו חסינות מפני הרעל השטני הזה, בגלל אחרים של השטן ערכים קיצוניים השריעה החוק לרדוף נשים. ההתקפה טיפוסית “בשני ראשים” האסטרטגיה של השטן: מהמערב וגפיים במזרח. כל המערב אינטליגנטי יבין את המתאם בין פירסום 1968 ערכי המערב ואת מדינות המערב המובילות מוסריות בעולם. מדוע לא אלה כמרים המערבי לראות כאלה עובדה ברורה פשוטה? הם מסונוורים על ידי השטן, כי יש להם גאווה הצדקנית ערכים הומניסטיים המערבי; עצמית פולחן (בבני אדם), ויש להם להתאהב עצמם; יותר אוהבי תנ”ך אלוהים. התשובה היא בעצם פשוטה מאוד. מדינות המערב הומניסטית; מבוקרת ביותר שהוסמך על ידי השטן; יעלו ב- סוף טיימס “כדי להוביל את העולם אל התכלית הסופית שלו.

אנחנו, הכנסייה, חייבים לחזור לערכי הכנסייה, לפני השטן של 1960 “מהפכה” דור ילדי הפרחים, ואחרי המבול של נוח, או את העולם כמרים תתמודד זעמו של האל פסק. אנחנו, הקצה טיימס הכנסיות המערבית פושרים, חייבים לחזור לערכי הנצרות נורמלי; לפני השטן שטיפת מוח הנוצרים מודרנית בעלת ערכים מרדנית היפי של 1960; שחרור התרופה; השחרור ההומוסקסואלית: איכות הסביבה, נשים שחרור סמכות שווה של ילדים בתנועה (המערבי הפוסט של 1960 הילדים קוראים להוריהם בשמם הפרטי במקום “אבא” ו – “אמא”); חדש, עידן המזרח מיסטיקה “תנועת הצ ‘י” כוח אוניברסלי; כישוף פולחן פופולריזציה גורו; תנועת המהפכה המינית; שירות פולחן השטן מוזיקה-n רוק אנד רול פופולריזציה: שיער ארוך המוהוק שיער פופולריזציה מרד פירסינג; אימה ליברלית אלים פופולריזציה הסרט מינית; נגד המלחמה הסוציאליסטית אנטי קפיטליסט התנועה נגד הרשות; ואנטי נוצרי התנועה נגד המסורת, שהחלה בשנת כמרים בכנסייה המערבית אחרי 1967. השטן שלח רבות של המהפכה שטני אלה של 1960 הומניסט שלום ושוויון האנשים היפי ערך לעמדות פסטורלי על מנת לדלל את ערכי המערב הכנסייה המסורתית עם החשיבה המודרנית.

כמו שתמיד אמרתי במאמרים קודמים, השטן משתמש פיגוע “שלו בשני ראשים” האסטרטגיה מן הקצוות כאחד. דוגמה טובה מאוד היא: הוא משתמש בקבוצות שני שלו קיצונית של אנשים – הומו, שונאי לבין פעילי הומו. השטן משתמש הומו שלו שונאי להסתובב מכים הומואים, לצעוק עליהם, צוחקים עליהם, יורקים עליהם, לגדף אותם. זה גורם לקבוצה אחרת של השטן של אנשים – הומואים להתאחד; להיות יותר מבחינה פוליטית והן מבחינה משפטית בוטה: להיות פעיל יותר למען הזכויות שלהם, ונעשה אלים יותר כלפי המתנגדים להומוסקסואליות. לאחר מכן, הוא משתמש בהם נגד אלוהים של אנשים עכשיו. מה שהם עושים זה לקבל נשיא פרו הומו לדחוף דרך “פשע שנאה” החוק כדי למנוע מכל אדם אפילו מטיף בכנסייה נגד תועבות כאלה בעיניו של אלוהים. הבא, הפמיניסטיות יתחילו להעביר חוקים לאסור הטפה נגד הלסביות בכנסייה; את הנואפים סקס חופשי יתחילו להעביר חוקים לאסור הטפה נגד נישואים מין לפני בכנסייה.

זהו “פיגוע המפורסם של השטן בשני ראשים” האסטרטגיה להפוך הומואים נגד נוצרים שאוהבים אותם ורוצים אותם להפוך מחטאיהם ולקבל הציל; וכן להביא שנאה חברתית כלפי הנוצרים, כאילו הנוצרים היו הומואים שונאי או משהו . אתה רואה כמה ערמומי הוא השטן, מנסה להפוך את תושבי העולם הזה נגד הנוצרים; ולקחת המחסומים האתיים משם; ומשפטית מליחות לאגד כדי להירקב העולם שלו, כדי להכין את הדרך שלו Anti-המשיח? אם יש לך רוח הקודש, היית רואה כל תכלית המהלך של השטן, ואת מזימותיו. הקצה המערבי טיימס “מדבר על הכנסייה שוויון זכויות להומואים ולנשים. הומוסקסואליות לא היתה צריכה להכניס את הכנסיות המערבית ההומניסטית צדקנית, כי זה לא יחסי אנוש הטבעית שאלוהים ברא. פמיניסטיות כמו לקיים יחסי מין עם נשים, הומוסקסואלים כמו לקיים יחסי מין עם גברים, אבל זה סטייה של השטן בכנסיות המערב.

השטן שונא אנשים כמוני מגלה עובד מוסתרים שלו ומפנה רבים בצדקת ומנהלת רבים לתפילה לגייס נגד מזימות של השטן, והוא מביא את המכות אחרי המכות היומיום על אנשים כמונו. רק לפני כמה ימים, נאבקתי כמה אלפי זבובים שצצה משום מקום ללון, להפיץ דיזנטריה בכל רחבי החדר שלי להרוג אותי. (השטן נקרא בעל זבוב או “בעל זבוב”.) היום, אני נלחם פריחות שהופיעו ומכסים בשתי הרגליים. לא היית מאמין לסיפורים על המוני עורבים חתולים מעופפים. זה כמעט כמו סיפור בדיוני, יום אחר יום.

במיוחד, נשי המערבי מרדנית מתעב כמרים הומניסט עבריין מתעב אנשים של אלוהים שמדברים את האמת. הם יעשו הכל כדי להשתיק אותם, לצלוב אותם: עבור האנשים של אלוהים מפר ערכים מערביים שלהם הצדקנית חשיבה הומניסטית. ההוכחה היא בעובדה שהם להתעלם למחוק קטעים שלמים מן התנ”ך, על ידי הפיכת כל מיני תירוצים תרבותיים והיסטוריים ועל סמנטי לבטל את התנ”ך פסוקים; כדי להתאים ערכים מערביים שלהם צדקנית. הם לא רוצים את האמת של אלוהים: הם רוצים למושג שלהם הצדק. מאז הם רוצים צדקת שלהם, שאלוהים מסר אותם עיוורון עירום. בשבילי, זה פשוט שטויות, אבל המוח שלהם ספוגה ערכים מערביים, והם לא יהפוך. הם שטופי מוח יותר מדי על ידי השטן. אלוהים הוכיח כבר כי לי. אוי המנהיגים הדתיים שלוקחים דבר אלוהים, ועל מעוות אותה לערכים מערביים שלהם.

אבל אני מדבר על מקום פנוי אשר יפנה, וניסיון עשיר התגמולים של אלוהים בשמים. למענם, אני מדבר תורת פופולרי עבור הממלכה של אלוהים. בשבילם, אני עמל יומם ולילה, ואת השנאה בפנים מהכנסייה. הם לא מלמדים Word מלא של אלוהים, למרות שזה כתוב שחור על גבי לבן; ונשים מסכים ללמד גברים לקחת סמכות על גברים; וממשיך לזלזל סדר הבריאה של אלוהים (אלוהים à à גברים נשים ילדים à à בעלי חיים). הם אוהבים את ערכי המערב הצדקנית הומניסט ההלניסטית יותר, כבוד האדם יותר, ולא האמת של אלוהים. אם מסתכלים על הדרך כמרים “המערבי של חשיבה, זה ההיפך הקיצוני של צו האל סמכות. הם חושבים במונחים של הסדר המערבי של השטן של הרשות (לווייתנים מינים בסכנת הכחדהà משפחה פודל à à ילדים נשים גברים à à à המשיח יפנית & הדייגים הנורבגי עשה ב תמונה זהה של אלוהים).

מעטים בצע את כל האמת, או לקבל ולחבק את כל האמת. מערבי יותר הם, גרוע הם. זה מראה את מצב הלב פירסום שלהם של 1960-End טיימס. הם עשויים ללמד מכרסמים את האמת, כדי להראות את אלוהים כי הם מכבדים את האמת, אבל הם יהיו מים אותו, ולא להכריז על אותו ישר באומץ. הם מרמים את עצמם: בשביל אלוהים לא יכול להיות מרומים. מסיבה כלשהי, השטן תקף את סדר הסמכות יצירי האל ביותר (ישו à à גברים נשים à ילדים). אז, אלוהים יש לשים את זה על לבי ביותר. אני מניח השטן הוא סופר חכם, והוא יודע את זה פעם אחת הוא יכול להפיל את זה על מנת סמכות הבריאה, ואז הוא יכול ליצור תוהו ובוהו בחברה משפחתית; המוביל חוסר כבוד לסמכות ערכי משפחה נורמלית יחסי מין אחר – נורמלי ההורים לרשויות חברתיים סדר: והכי חשוב, הגנה רוחנית מעיוורון רוחני, וניכור מן החוכמה & כוחה של רוח הקודש. וזה נכון: אתה לא רואה את הכוח או את החוכמה של רוח הקודש בכנסיות קצה טיימס. מלבד כמה כנסיות של השטן, כי הם מזייף.

זה נראה תמיד המפתח האנושות izing השטן, ממש כמו סדום ועמורה היו מלאים גברים הומוסקסואלים פמיניסטיות לסביות, וממש לפני המבול של נוח, נשים החזיקו גברים בוז, ורץ לקיים יחסי מין עם מלאכים וחיות נפל . זה הורס את ההרמוניה הרוחנית של העולם של אלוהים, ואת ידו על האנושות. זה קורה תמיד לפני אלוהים מביא שיפוט זעמו על האנושות. הנשים לא תחת סמכותו, נשא נפיל-התערובת עם המלאכים הנופלים. נפיל מת, וכעת הם רוחות שטניים. שדים הם לא חזקים כמו מלאכים שנפלו; ולא יכול לשנות צורה כמו מלאכים שנפלו; והם לא צריכים גופים כמו מלאכים שנפלו, כך שהם מסתובבים הארץ מחפשים גופות להחזיק. נתקלתי כמה שיש ברשותו חיות.

נראה כי זו הסיבה שאלוהים מנע ממני ללמד את אמיתות עמוק מסתרי התנ”ך אל פושרים-End טיימס Laodicea הכנסייה; כי כמו שהתנ”ך אומר, scoffers פסטורלית הנוצרים הגיעו בימים האחרונים לדרוך על מלח של אלוהים מתחת לרגליים, אשר איבדה את המליחות שלו אליהם. גם אם את אמיתות עמוקות יותר ניתנו להם, אין להם לב להקשיב. אם הם אפילו לא יכולים לקבל את הצעד הראשון, כי הוא מקבל בלב שלם כדי האלוהים של יצירי הרשות, תגיד לי איך בעולם שהם אי פעם לקבל את הדברים גדול יותר של אלוהים?

הוא הורה לי להתמקד במקום על שארית יהודי התלאות הקדושים. הלב של העולם המערבי אינו מסוגל לקבל את הלחם, אלא רק חלב, עכשיו. זה שטיפת מוח על ידי הערכים המערביים של השטן הצדקנית הומניסט במוחם של העברת “1960 של פרחים לילדים” כמרים בעידן זה מה שיוצר את הכולסטרול מחריד הרוחני השטני הזה חוסם העורקים של המוחות הרוחניים שלהם. יש להם שמות כמו “המורים של מילה של אלוהים,” אבל אין להם תובנה רוחנית אל תורתו האמיתית של אלוהים. זה כמו סולם על העיניים שלהם, ויותר מכך, הם לא מבינים שיש להם קשקשים על עיניהם. הם רק להעתיק את התובנות שכמה חוקרים נכון התנ”ך של אלוהים יש.

אבל, גם חוקרים רבים בתנ”ך בגיל זה אינם מלאים בידע שלהם יועציה המלא של החוכמה של אלוהים; ואת מסתרי העולם; ועל העתיד. אני לא אומר את זה כדי להישמע צדקנית, כי אני, אבל אחד מהם, אדם חוטא רשע, אבל אני פשוט קובע עובדה לבין האמת. אלוהים הראה לי שאם אני נותן להם את האמת, הם יהיו רק ללעוג אותו ולרמוס אותו מתחת לרגליים: עם פרשנות משפטית שלהם של מילה של אלוהים ו אלרגיה רוחני השטן יש לשים עליהם. אבל שריד יהודית תלאות הקדושים יבין את הספר שלי. זה חייב לבוא אחרי שאנחנו נעלם מעל פני האדמה. אני מדבר בחידות, וזה שטויות להם, כמו גם את האויב.
 
כמרים אלה אינם מסוגלים להבין את גודלה ואת הנשימה של החוכמה של אלוהים מילה של אלוהים שיצר את היקום, בגלל עקשנותם לדבוק לכתוב הומניסט שלהם-1960 של התנועה לשחרור החשיבה המערבית, ובכך לכיבוי הערכים המסורתיים של אלוהים. הם רק ללמד את תורתו טוב האמת שטחית: רק מתאבן: לא אוכל אמיתי המנה העיקרית. ואני אפילו לא מדבר על העדות הנוצריות רגיל שאינו שנולדו מחדש. אני מדבר על אלה אמיתי כנסיות נוצריות שנולדו מחדש, כי הם הבאים אלוהים. אז הוא במצב של קבע וסיום כנסיות פושרים Laodicea התנבא על ידי ג ‘ון הקדוש.

הבעיה עם קצה של קצה טיימס אחרונה של הימים האחרונים הוא כי הכנסייה לא איבדה רק המליחות שלו, אבל את המלח של העולם הוא גם נרקבים יחד עם האשפה. הנוצרים אומרים כי זנות מותר אם אתה הולך להתחתן עם בן הזוג; הומוסקסואליות היא בסדר; הטפה כי הרשויות שווה פמיניסטיות הן אתית; סמים זה בסדר אם זה להרוג את הכאב באמצעים מדעיים האדם; האבולוציה בתנ”ך: צביעות של הטפה מיחזור הסביבה הומניסט הוא טוב, למרות מצד שני, הם בוטה לנהוג במכוניות נחמד לחיות מעשה ידי אדם, בתים לאכול מזון מעובד אנושי ללבוש בגדים המיוצרים באמצעות דלק אנרגיה ולקרוא עיתון עשה שימוש בכימיקלים ללבוש קוסמטיקה / קרם גילוח אשר מבוצעים על ידי חומרים כימיים; וכו ‘

לכן, אם הנוצרים אינם לשמר את העולם נרקבים, על ידי כך את המלח של העולם; אבל הם די רקוב עם העולם, אז זה אומר שאנחנו מתקרבים במהירות סוף העולם. לוט ומשפחתו, שהיו מלח של החברה, היו שקועים לגמרי בתוך התנהגות לא מוסרית ואת החשיבה של תושבי סדום המקיפים שלהם, כך אלוהים לקח את לוט ומשפחתו; והרסו את העיר באמצעות שני המלאכים שלו. סדום היתה כמו החשיבה המערבית העמים, אמיד מאוד צדקני. זה מה שמשך הרבה זה.

כאשר העולם מאיץ לעבר רשע ורע, כי זה דבר אחד, אבל כאשר הכנסייה ההומניסט המערבי אחרי ה -1960, מצטרף בדרכים הרע החשיבה שלהם, אתה יודע ישוע לחזור בקרוב; כי העולם עומד להשמיד את עצמו באמצעות טרור ומלחמות; זן חדש, הג ‘ונגל ואת המכות אורח חיים מוסרי; רעב שחיתות פוליטית, ושיעורי האבטלה, השחיתות הכלכלית לקרוס; שיכרון סביבתיים מסרטנים; התמוטטויות נפשיות ירידה של ערכי המשפחה ועל הסלמה שיעורי הפשיעה האלימה; תרופה למגיפה רגשית התעללות, וכו ‘

ישו הוא הנכון בפינה. להחזיר את המליחות שלך, הכנסייה, ולהיות מוכנה ככלה מעוטרת כסות לבנה של צדקנות של החתן שלך המלך. הוא ישובו בקרוב לגאול אותך, לשפוט את העולם. הרבה יותר מהר ממה שאתה חושב. הרוח אומרת לפנות דרך המלך, ולעשות ישר דרכו של צדקת! Maranatha! אז בוא, ישוע

Advertisements