נוצרים רבים, סוף טיימס, מסיבה כלשהי, לא יודע את ההבדל בין אינטליגנציה הגשמיים וחוכמה אלוהי. הם עשויים לעיתים קרובות מתבלבלים בין השניים, גם. הם דברים שונים מאוד.

הרבה מערביים כמרים נוצרים ערך ההלניסטי אומר, “זו אשתי היפה,” או כמה נוצרים מערביים אומרים, “אני רוצה להתחתן עם מישהו שהוא חכם.” התשובה שלי תהיה, “למי אכפת?” אתה יכול לשאול המערב לתאר ארוסה שלהם. הם היו לעתים קרובות התשובה, “ובכן, היא חכמה …” אלה הומניסטים במערב חוששים נשים רוצה לפייס אותם. אף אחד לא אומר, “זו אשתו אישה אלוהי שלי,” שבה יהיה את האמת לאמיתה ולא משהו לקחת שמחה אמיתית של האל, כפי שהתנ”ך אומר. זה משום שהם סוגדים הערך ההומניסטי המערבי שלהם, אשר מגיע מן התרבות היוונית הלניסטית לעבודת הנפש, פילוסופיה, האינטלקט, אקדמאים, והמוח הוא הנשמה אליהם האדם, אם כי זה רק חבורה של נוירונים. הנפש והרוח היא מה באמת נותן לאדם את האופי שלהם ואת המחשבה ואת החיים, לא את המוח, כמו המוח המערבי מאמין. בפולינזיה המסורתית או אפריקה או מזרח אסיה, אישה שמנה סופר נחשב יפה, נשים רזות המערבי ייחשב מכוער, כי הם לא תחת הקונספט ההלניסטית המערבית היווני של יופי.

לכן, לא אכפת לי כמה יפה או חכם אדם. אם הם מכוערים וטיפשים, אם יש להם את רוח הקודש בליבם, הם בעלי אמונה, ולא אוהב את אלוהים, אדם שיש לו אלוהי החוכמה והיופי הרוחני. המוח המערבי מגדיר היופי במונחים של יופי ההלניסטית. אם אתה זוכר את ההיסטוריה היוונית, פניה של הלן הצורה היה יופי שהשיקו אלף ספינות נגד טרויה. לכן הרבה נוצרים מערביים לקבל ניתוחים פלסטיים כדי לשנות את הבריאה ואת המקדש של רוח הקודש (הגוף), כדי להגביר את הגאווה האישית למשוך עיניים של אחרים. זוהי תפיסה הומניסטית המערבי של שינוי אופיו של אלוהים conforming אותו לבני אדם. כאשר זה הופך להיות קיצוני, אז הם מתחילים לשנות את הגנים עוברים: ואז, שיפוט של אלוהים בא אל העולם, בשביל זה הוא האולטימטיבי פושרים, המדינה נתעב הרשע, וגם דרך זו של חשיבה הומניסטית פושה הכנסיות המערביות.

זו הסיבה מדוע המערב ישאל אותך איזה אישורים ורשיונות מעלות וכישורים יש לך לערוך חתונות, טבילה או הקודש. התשובה שלי היא: השרת יכול לעשות את הדברים האלה, כל עוד הוא ממונה על ידי האל. זה לא אקדמיה או אינטליגנציה אנושית. אתה לא קומיקאי אינטליגנטי על במה, אבל אתה משרת של אלוהים תורתו Word פשוט. ו-Word של אלוהים היא מאוד פשוטה. ילד יכול להטיף את הבשורה ולהבין את מסתרי התנ”ך, ואילו המדען הכי חכם בעולם או פוליטיקאי לא יכול לפענח את המסתורין של התנ”ך. לכן אלוהים אומר לו עשה את אינטליגנטית של העולם הזה כמו טיפשים, ולאור חוכמתו של טיפש של העולם הזה. היא לא דורשת מנת משכל גבוהה כדי לחלוק את הבשורה. אלוהים עשה הישועה מאוד פשוט וברור. דתות לנסות לעשות הישועה מאוד קשה עם טקסים, עובד, שירות, מתן, מאמץ, וכו ‘, אשר כל האשפה גאה לאלוהים.

לדוגמה, יש לך את כל האנשים החכמים ביותר, אשר הופכים לפוליטיקאים, אבל אין להם חוכמה אלוהי או השכל הישר. כל טיפש יכול לראות כי המוסלמים לא רוצים שלום. שלהם הקוראן מלמד בבירור על או להמיר את כל העולם לאיסלאם או להרוג את האנשים שלא להמיר את דתם לאיסלאם, הכופרים. על פי הפקודה של הקוראן, אם להיות מוסלמי, אתה יכול לחיות, אבל אם לא להפוך למוסלמי, הם מצווים על ידי אללה להרוג אותך ולסלק אותך. הם לא רוצים שלום עם ישראל; הם רוצים את השמדת ישראל מעל פני כוכב הלכת הזה. ואחרי שהם הורסים השטן הקטן שלהם בישראל, הם יהיו עכשיו להשמיד את השטן הגדול ארצות הברית.

אם המוסלמים להיעלם מן העולם הזה, ואת הישראלים להישאר, יהיה שלום בעולם. אם הישראלים להיעלם מן העולם הזה, ואת המוסלמים להישאר, יהיה המשך המלחמה והטרור שפיכות דמים בעולם, כי הפלגים המוסלמים הכיתות יתחילו להרוג אחד את השני עכשיו. הדבר המטורף הזה, הפוליטיקאים אינטליגנטי סופר אנטי המשיח אינם מסוגלים לראות את האמת הפשוטה.

האנטי המשיח ינסה לגבש הסכם שלום מדומה בין ישראל לבין מדינות מוסלמיות, ולבנות מחדש את בית המקדש בירושלים, על מנת להתקבל כמשיח יהודי מזויף המשיח המוסלמי. לכן העולם הזה הוא אינטליגנציה מלאכותית, ואת אלוהי החוכמה היא אמיתית. הם אידיאליסטים סוציאליסטית, אבל לא ריאליסטים. יש לך את כל אלה פוליטיקאים חכמים המסוגלים עליית עם המודיעין שלהם, אבל אין להם חוכמה הכלל: הם עיוור, מטומטם ולא הגיוני. השטן, השטן בכבודו ובעצמו, הוא סופר חכם, אבל הוא בהחלט לא חוכמה אלוהי או השכל הישר. כך הוא המצב הרע.

למרבה הצער, את קצה טיימס פושרים Laodicea הכנסיות הנוצריות יש הרבה מנהיגים חכמים ההומניסט המערבי מי יכול לדבר עם מילים רהוט, אבל אין להם חוכמה אלוהי אמת או תובנה של רוח הקודש. הם עיוורים עירום החשיבה שלהם היא ההומניזם המערבי מאוד, אשר מתנגד לכל מה שהוא אלוהים. הדבר המטורף הוא: הם לא מודעים לכך. הם עיוור כעטלף.

Advertisements