זה נראה הרבה אנשים זועמים או להיבהל איבה על ידי העולם נגד העלייה של ישראל לספינות פעילי לשבור את המצור הישראלי. אתה צריך לראות את הדברים דרך עיניו של רוח הקודש. אם אתה רואה את הדברים מנקודת מבטו של אלוהים, תוכלו לשמוח, כי אתה יודע כי הגאולה קרובה שלך, ולחזור “ישו הוא ממש מעבר לפינה.

 

אם אתה זוכר דרשות יום ראשון על חזון אחרית הימים, אלוהים ניבא יחזקאל 38 כי הצאר החדש (גוג הנסיך Rosha) רוסיה (ומגוג) ואת הצבא שלו, איראן, טורקיה, קואליציה לוב, סודן תתקוף את ישראל בנשק גרעיני . נשיא איראן, מחמוד אחמדינג’אד סבור כי הוא כבר נקרא על ידי אללה כדי ליצור תוהו ובוהו בעולם על ידי לתקוף את ישראל בנשק גרעיני לבין מחיקת ישראל מהמפה, כך שהוא יכול להוביל האימאם ה -12 או המהדי, המשיח המוסלמי או . כפי שנתניהו אמר, הוא פי אלף יותר מסוכן ומטורף מאשר היטלר.

 

המוסלמים מאמינים כי ניבא שלהם המוסלמי המשיח יבוא בתוך הכאוס כדי ליצור שבע שנים של שלום, בדיוק כמו שהנוצרים מאמינים כי אנטי ישו מי יהיה משתלטת רוחה של השטן יבוא לעולם במשך שבע השנים האחרונות של העולם לרמות את היהודים, המוסלמים דתות אחרות כי הוא המשיח שלהם, להרוס רבים. הנשיא האיראני אמר כי הוא מצפה כמה מיליוני נפגעים האיראני, אבל זה יהיה שווה את זה, אם הם יכולים להשמיד את ישראל מן הקיום.

 

אנשים צחקו כאשר חוקרי המקרא אמר כי הגוים האלה יבואו נגד ישראל בנשק גרעיני. הם אמרו כי איראן היא בעלת בריתה הקרובה ביותר עם ישראל אפשרה מטוסי קרב ישראלים על הבסיסים שלה, טורקיה היא בעלת ברית של ישראל, להיות חלק כוחות המערב נאט”ו. עכשיו, מבקרי המקרא כבר לא צוחק, כי איראן הפכה הממשלה המוסלמית בהנהגת וטורקיה יש התהפכה 180 מעלות במדיניותה נגד ישראל. רוסיה, אשר מאז ומתמיד אומה מוסלמית גדולה, יש ליישר את עצמו עכשיו עם איראן ולוב, ויש לו מספר רב של פגישות בין נשיאים, כי במזרח אירופה יש מיושר עם מערב אירופה וארה”ב כל העמים בקואליציה כי יחזקאל ניבא מיושרים עכשיו עבור המלחמה.

 

במהלך מלחמת לבנון, כוחות ישראליים שהפכו מכת מנע למצוא תוכניות לפלישה הרוסית של ישראל עם כוחות סוריים. אבל, זה היה נעצר על ידי הישראלים, כי זה לא היה העיתוי של אלוהים עדיין. רוסיה היא הגוף, איראן היא זרוע, סוריה היא יד, חיזבאללה וחמאס הן האצבעות. יחזקאל אומר לנו כי כאשר הקואליציה רוסית המוסלמי צועד על ישראל כדי לשדוד אותם, אלוהים יהרוס את צבאותיהם. הישראלים ישתמשו בנשק גרעיני רוסיה איראן כדלק גרעיני במשך שבע שנים – משך תקופת התלאות. יחזקאל ממשיך להתנבא כי ישראל תמשיך להתרחק במשך שבעה חודשים בגלל הקרינה. לאחר מכן צוותים מיוחדים אכנס להשלים סמנים שבו הם מוצאים גופות. אחריהם יבואו עוד צוות המתמחה להיפטר הגופים רדיואקטיבי. זה אומר שזה ייקח שבעה חודשים לישראל כדי לטהר את השטח. זכריה 14:12 נותן לנו תוצאה של נשק גרעיני על צבאות כי יהיה לתקוף את ישראל. זה אומר כי עם הקרינה, בשרם יירקב בזמן שהם עדיין בחיים כמו תאים אכול מבפנים, העיניים שלהם יירקב בחוריהן; ולשונותיהם יירקב בפיהם.

 

ישראל יהיו מותקפים מכל עבר. הם כבר לאחר תרגילי ולהתכונן טילים רבים מגיעים מכל הצדדים. העולם הוא בטירוף מנסה לפרוק הנשק הגרעיני של ישראל, ובמקביל לאפשר לאיראן לפתח נשק גרעיני. אנשים של השטן עובדים בטירוף, שלא ביודעין, על מנת להשמיד את עם ישראל, כדי שהיהודים לא יכולים לקרוא ישו בסוף תקופת התלאות, שעליו שניה בא ישוע תתרחש. זוהי מזימה של השטן לעצור נבואתו של אלוהים לבוא נכון, ובכך לעצור הרס שלו. כמובן, השטן לא יוכלו לעצור את תוכניתו של אלוהים.

 

יחזקאל 38:13 מספרת לנו כי סעודיה ובריטניה (שסמלה הוא אריה) ואריות תינוקה משמעות העמים צעירים שהגיעו מבריטניה (ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד) ימחו נגד הרוסי והמוסלמי עמים, אך לא יעשו שום דבר. ערב הסעודית ימחו כי ישראל היא רק חיץ נגד איראן. אחרי ישראל נופל, ערב הסעודית יודע כי איראן כעת להשתלט על בארות הנפט של ערב הסעודית. לכן הם פנו בחשאי לישראל להגיד להם שהם יכולים להשתמש במרחב האווירי שלהן לתקוף את אתרי הגרעין של איראן, בעוד אובמה אסר ישראל מלהשתמש במרחב האווירי של עיראק כדי לבצע את הפיגוע, כי הם לא רוצים להיראות ציפוי עם ישראל, כי הם פרנואידים של להרגיז את הטרוריסטים.

 

אם אתה מסתכל על המפה, טורקיה לאפשר לכוחות רוסיים האיראני לצעוד על ישראל. זו הסיבה שרבים חוקרי המקרא היו אומרים, “תיזהר טורקיה, כי כאשר טורקיה הופכת נגד ישראל, אתה יודע להחזיר את האל היא מיידית, לצפות בטורקיה.” זה היה החלק האחרון בפאזל הזה נבואי. אלוהים אומר כי הוא אומר לנו לפני שזה קורה, כי כשזה יקרה, נדע כי הוא אלוהים.

 

אנשים רבים מוטרדים להכפיש האחרונות של ישראל על ידי השמאל התקשורת הליברלית, בדבר תקיפה כביכול שלהם על ידי כוחות ישראליים על ספינות סיוע חפים מפשע. אתה צריך לראות את הדברים דרך עיניו של רוח הקודש. דברים אלה תוכננו ידוע אלוהים לפני בריאת הזמן עצמו. זה חלק תוכניתו סוף פעמים. הוא אמר כי הוא יפנה את כל אומות העולם נגד ישראל, כך ישראל תצטרך לחזור לאלוהים שלהם, ישו הנוצרי, שאותו הם צלבו על הטוען שהוא המשיח. אלה 2000 שנים היה הגיל של הגויים או הגויים (הכנסייה). אחרי פרפורי אלוהים כנסיית הקדושים מתוך האדמה לפני פסק הדין התלאות, אלוהים כעת למקד את תשומת הלב שלו על עם ישראל מחדש, של ישראל יאמינו בישוע ולקבל נשמר. מאז בארה”ב כבר לא יהיה להגן על ישראל, ישראל תצטרך לסגת אל אלוהים להגנה. זה חלק של אלוהים, תוכנית כל העמים, כולל ארה”ב יפנו נגד ישראל (70 בשבוע האחרון של ישראל או האחרון 7 שנים; הזמן צרות של יעקב או בעיות של ישראל).

 

כפי שאתם יודעים, הרע ביותר, רשע, אנשים הם חוטאים צדקני הומניסטים כמו הפרושים, בדיוק כמו אביו השטן שלהם מי הוא המחבר של הומניזם מתחסד קצה טיימס. זו הסיבה שהם אידיאליסטים סוציאליסטים שמאמינים שאנחנו צריכים לזרוק את כל הנשק הגרעיני שלנו יהיה מוצף על ידי הדיקטטורות הקומוניסטיות, נגד המלחמה פציפיסטים אלימה לירוק ולבעוט ולזרוק אבנים על השוטרים להגן על השלום; איכות הסביבה קנאי שהאהבה לווייתנים ביוקר שזורקים בקבוקי חומצה על דייגים יפנים אשר מיוצרים באותה תמונה של אלוהים כדי לשרוף צלקת אותם ולגרום להם לסבול מכוויות קיצוניים; רדיקלים פמיניסטית המטיפים לשוויון אנושי תוך קריעה נשק את העוברים, כמו גם נוצרים מערביים כמרים הומניסט המתיימרים לדעת את אלוהים שתמיד מטיף מילים מחמירים נגד גברים תוך הטפה שנשים הן חכמות יותר מגברים (סקסיסטית נשי סדום מסוג כמרים המערבי המלמדים של השטן שטיפת מוח קצה טיימס המערבי דוקטרינות הומניסט לצבור פופולריות, צדקני ההומניסט המערבי בחברה המערבית של סוטה פושרים להקיא כמו צבועים הנוצרית: אלוהים אמר כי הם לא מתחרט על דרכיו הרעות שלהם משום שהם חוששים נשים יותר מאשר הם חוששים אלוהים אם הם חששו אלוהים הם לא יהיו ללמד מה שהם מלמדים, הם היו מפוחדים מדי מכדי להטעות את הצאן ולמלא את דעתם עם מטרה של השטן) (End-Times “Laodicea” כנסיית אמצעי: לאו = אנשים, Dicea = סרגלים, כלומר הכנסייה = הנשלט על ידי אנשים או בני אדם או חשיבה ההומניסטית המערבית); פעילים הומוסקסואלים המטיפים כבוד האדם בעוד הם מראים לעתים קרובות פעמיים אישים התפרצויות של התנהגויות אלימות בדיוק כמו האנשים פולחן, וכו ‘הם כולם אותו סוג של אנשים, כאשר אתה מסתכל על דפוסי החשיבה שלהם ואת דפוסי ההתנהגות שלהם. הנבחר של הנבחרים, לבין האליטה של ​​האליטה של ​​הצבא של השטן, ממש לפני פסק הדין, בדיוק כמו לפני המבול של נוח כי טיהר את העולם בעבר הרשע.

 

אלה הם סוג של אנשים יכול להיות נשלט על ידי השטן הקלה ביותר, כי הם ברמות קיצוניות של, חטא הצדקנות וההומניזם, וכן, המרוחקת מאלוהים לב צדיק. אז השטן מקומות בהם כל חברות התקשורת, הכנסיות הנוצריות ממשלות סוציאליסטיות, כדי לשטוף את מוחם של האנשים בעולם שאין להם טעם של רוח הקודש. התקשורת כמובן עושה את זה נראה כמו צבא ההגנה לישראל לתקוף אנשים חפים מפשע מנסה לספק סיוע הומניטרי לעזה תושבים. כשאתה מסתכל לא מעיניים של הבשר, אבל דרך עיניו של רוח הקודש, אתה יכול לראות את מה שאלוהים עושה. הוא מאפשר לשטן ללכת קדימה עם תוכניתו קצה טיימס, כדי למלא את הנבואות שלו. אלוהים רוצה את כל העמים, כולל ארה”ב להפוך נגד ישראל, כדי שישראל תהפוך בחזרה ישו. לכן הוא מאפשר השטן להביא את כל מדינות נגד ישראל באמצעות הרע ביותר אופקים אנשים בעולם. אלוהים ברית כדי להציל את שארית ישראל.

 

כמה נוצרים מערביים מומלץ כי בתשובה ארה”ב לסגת לתמוך בישראל, אבל זה לא יכול להיות רצון האל. ארה”ב עומד כבר עד לסופה, משום שהם מעדיף מלך חוטא לכלל אותם, בדיוק כמו ישראל לא בימי קדם לפני פסק הדין נפל עליהם. אנטי המשיח להיפגש סדר קצה טיימס שלו. רבים שאינם מאמינים להזדהות עם אומות אזרחויות מסוימות ערכים תרבותיים. עם זאת, אנו, האחים היקרים, שייכים אזרחות מלכות אלוהים, אז אנחנו לא צריכים להיות כה טרודים מדינותינו. במקום זאת, אנו יכולים רק להיות ממוקד על רצון האל ואת סדר היום שלו: הקציר הישועה האחרונה של נשמות, כי החזרה של ישוע כל כך קרוב. אנחנו רוצים לקחת כמה שיותר אנשים לגן עדן כאשר ישו חוזר. הוא בשליטה ריבונית. הוא מכיר את החששות שלנו, הוא עדיין על כס. אנחנו וגוי קדוש הקדושים נקרא על ידי אלוהים, להגדיר בנפרד.

 

אלוהים אומר כי העם של העולם הזה הם ממולח יותר מאשר אנשים craftier של אלוהים. טורקיה היא בכוונה לקבל ספינות סיוע ביחד עם פעילים של ארגונים התומכים בארגוני טרור. לכן הם תקפו את החיילים הישראלים שלום באלות, סכינים, רימונים ורובים הלם. זה אילץ את ישראל כדי להגן על עצמם נגד במספרים גדולים כל כך מנסה להרוג אותם. זה היה יוצר נפגעים בקרב הפעילים. ואז, טורקיה תהיה הזדמנות ליצור מחאה בעולם נגד ישראל. נשיא ארצות הברית והאו”ם מי נגד ישראל, משום שהם כלים של השטן, באופן טבעי לגנות את ישראל. סופר אינטליגנטי אנשים בלי החוכמה של אלוהים והשכל הישר יהיו כולם שולל על ידי השטן, והם יתחילו לשנוא את ישראל, כפי שהם שטיפת מוח על ידי התקשורת הליברלית של השטן.

 

ספינות סיוע הומניטרי ראשוני לא לשאת נשק טרור, כי טורקיה רוצה להראות שהם ספינות סיוע שלום בלבד. לאחר מתרכך ישראל מחאה ציבורית ולחצים ארה”ב באו”ם העולם להפסיק המצור על עזה שלהם ולתת סיוע באמצעות אניות, אז הם יתחילו הברחת נשק לארגוני הטרור ברצועת עזה בספינות הבאות. ארצות הברית היה מוכן לעצור ספינות המועצות מלהיכנס קובה בטילים על ידי יצירת מלחמה, אבל הם לא מאפשרים ישראל למניעת הברחות דרך המצור שלהם. אומות העולם מיד להגיב אם מישהו ירה טילים אל אזרחים שלהם, אבל הם לא רוצים ישראל להגן על עצמה על ידי תגמול. הם פשוט רוצים את ישראל לעשות דבר ולהיהרג. יתר על כן, הם מנסים לפרק את ישראל בנשק גרעיני, כך שהם עשויים להיכחד בידי המוסלמים המאמינים כי ישראל צריכה להשמיד מן העולם. אם ישראל מנסה להגן על עצמה, הם ממהרים לגנות את ישראל. הוא מראה כי האנשים של העולם וממשלות אשר אין להם את רוח הקודש של אלוהים נמצאים תחת שליטה מוחית-של השטן ולשתף רוחו של השטן. הרשע תמיד יש את המוח זהה: הם רוצים טוב להניח את הנשק ולהיהרג על ידי הרוע, בדיוק כמו השטן אלוהים רוצה לוותר כדי לאפשר לו להיות אלוהים.

 

לכן, לראות דרך עיניו של רוח הקודש, הכל הולך לפי התוכנית הריבונית של אלוהים קצה טיימס נבואה. לכן, אין סיבה להתרגז או להיות מעורער, אחים יקרים. אלה הם זמנים להתרגש ולשמוח, בשביל זה אומר לחזור ישו הוא מאוד, מקרוב מאוד, התלהבות שלך צודק בדלת, כשאתה רואה את כל הדברים האלה קורים. לראות את הדברים דרך עיניו של אלוהים ואת ההבנה שלו, וגם להעסיק את עצמך עם חששות של אלוהים. אתה כבר לא של העולם, אבל אתה הכהנים הקדושים שגרירים אל המשיח. שלום שלו שמתעלה כל הבנה למלא את לבכם, והרוח שלו עשוי לתת לך הבנה לתוך כל הדברים במאי. לברך איש את רעהו בנשיקה קדושה.

Advertisements