היום, אני הולך ללמד אותך את אמנות הלחימה. המאבק שלנו הוא לא נגד בשר ודם, אבל הוא נגד רוח שטנית, כי השלטון האדמה. אתה לא יכול להשתמש בנשק קונבנציונאלי כנגד יצורים רוחניים. אלוהים אומר לנו איך לנהל מלחמה רוחנית האפסיים 6:10-20.

“בסופו של דבר, להיות חזקה באלוהים הכוח האדיר שלו. שים על שריון מלא של אלוהים, כך שאתה יכול לנקוט עמדה שלך נגד מזימות השטן. במשך המאבק שלנו הוא לא נגד בשר ודם, אלא נגד השלטון, נגד השלטונות, נגד כוחות של העולם הזה חשוך נגד הכוחות הרוחניים של הרשע בתחומי שמימי. לכן הניח על שריון מלא של אלוהים, כך שכאשר היום הרע מגיע, ייתכן שתוכל לעמוד על שלך, אחרי שעשית הכל, לעמוד. המשרד תעמוד אז, עם החגורה של האמת אבזם סביב המותניים שלך, עם החזה של צדקנות במקום, ועם הרגליים מצויד מוכנות שמגיע בשורת השלום. בנוסף לכל זה, לקחת את המגן של אמונה, שבה אתה יכול לכבות את כל החצים הבוערים של הרע. קח את הקסדה הישועה ואת חרב הרוח, שהיא דבר האל. ולהתפלל ברוח על כל הזדמנויות עם כל מיני תפילות ובקשות. עם זאת בחשבון, להיות ערני תמיד להמשיך להתפלל עבור כל הקדושים. תתפלל גם בשבילי, כי בכל פעם שאני פותחת את הפה, מילים אולי נתנה לי כל כך כי אני פחד לחוות את המסתורין של הבשורה, שבה אני שגריר בשלשלאות. תתפלל שאני יכול להצהיר את זה בלי פחד, כמו שאני צריך. ”

ראשית, נתחיל עם הראש. למה הראש שלך חשוב? כי אתה ראש מכילה את המוח, ומי הכללים הנפש, כללים לחיים שלך. זו הסיבה שהתנ”ך מצווה עלינו להביא את כל המחשבות לתוך כניעה המשיח. לדחות את מחשבות רעות ומטונפות, כי מילוי מחשבות של כופרים: מחשבות של חמדנות, תאווה, גאווה וצדקנות, הומניזם, קנאה, אנוכיות, שנאה, כעס, קנאה, עצלות, חשמל, וכו ‘ במקום זאת, אתה למלא את דעתך עם המחשבות האלה כי הם אלוהי, אהבה וסבלנות, ענווה, טוב לב, נתינה, שליטה עצמית, עדינות, שמחה, שלום, אמונה, וכו ‘

הסיבה שזה אומר לשים על הקסדה של הגאולה היא כי אם אתה לא בטוח הישועה שלך, אתה תהיה תמיד חושש, לא בטוח, ולא הותקף על ידי השטן באמצעות גינוי. הוא ישאל אותך אם אתה באמת חושב שאתה נשמרים נוצרי אמיתי, אחרי שאתה נכשל, חטא, שוב. אחר כך, אתה תמיד תהיה מדוכא, לא בטוח הישועה שלך, חלש תמיד, כי אתה לא תעשה את העבודה של אלוהים. אתה צריך להאמין באמונה בחסד אלוהים וסליחה, אשר עולה על כל חטא ניתן להתחייב. חטא לא יכול להפריד אותך אהבת האל. חטאי כל טופלו על הצלב על ידי ישו: חטאי העבר שלך, חטאי ההווה שלך, ואת חטאי העתיד שלך. הדבר היחיד כרגע היא שהאויב יכול לקחת את העבודה שלך עדים על ישו, כי הוא לא יכול לקחת את הנשמה שלך. לכן הוא מתחיל לתקוף את דעתך, האם אתה באמת הציל או לא. לכן חשוב להתחיל לשים על הקסדה של הגאולה. אתה יכול להילחם ללא זרוע או רגל, אבל אם האויב מכה בראש שלך, תוכל ליפול ולהישאר למטה. רק כשאתה שם על הבטחת הגאולה שלך, אתה יכול להתחיל לשתף את הבשורה לאחרים, לעזור לאחרים, נותן עבודה של אלוהים, עידוד אחרים, ללמד אחרים, גוערת ו להטיף לאחרים, אהדה עם אחרים.

הבא, אתה צריך את החזה של צדקנות על מנת להגן על הלב שלך. אם אינך חיים צדיק, אז הלב שלך יהיה תקף על ידי האויב. אתה תמיד מרגיש אשם, מרגיש שאתה ראוי, תרגיש כמו צבוע, תרגיש למטה, ואת האויב יזכיר לך של אלכוהוליזם או זנות או ניאוף או חמדנות או גאווה או גניבה. אתה צריך להיות האדון לטהר לקדש את החיים שלך, כך אתה קדוש כאשר הוא קדוש. אתה עלול להיכשל הרבה פעמים, אבל מה שהאל רוצה הוא בשבילך כדי להמשיך קדושתו, כמו שאתה עכשיו הילד שלו, וכן עדות של צדקתו.

הבא, אתה צריך לשים על החגורה של האמת. החייל הרומית העתיקה היה מפשיל את בגדיו ולתחוב אותו לתוך חגורתו כדי למנוע נגף על גלימתו. החגורה בתים החרב שלך של Word והרוח. אם אתה לא מדבר לחיות בכנות, העד שלך עבור המשיח אינו יעיל. אתה צריך לדעת את האמת בתנ”ך כדי ללמד אותו. אתה לא יכול להיות כושל להסביר את האמת ואת התנ”ך, על ידי כך למשוך את המכנסיים שלך כל הזמן. אתה לא יכול להילחם בלי חגורה של האמת. אתה תהיה נבוכה מאוד כאשר אתה צריך להילחם עם יד אחת ומשך את המכנסיים שלך. תמיד יש החגורה שלך, לך אולי לא יודע מתי תצטרך להילחם.

כמו כן, עליך להפעיל את הנעליים שלך, נעול עם בשורת השלום. בלי תנועה, אתה תהיה הגנה. אם אתה לא יכול לזוז, אתה לא יכול להילחם. לעתים קרובות חיילים לא להוריד את הנעליים שלהם, משום שהם לא רוצים להיתפס לא מוכנים. אתה חייב להיות מוכן ללכת לשום מקום, לחלוק את בשורת השלום. להיות זמין ומוכן כאשר שיחות לורד, ולציית ייעודו. זה עשוי להיות שיתוף את ההודעה הבשורה לחבר או משפחה או המלצרית. אם אתה לא משתף את הבשורה, ואז אתה לא משיג את הוועדה רבה שהאל נתן לך, אתה מבזבז את הזמן שלך על פני האדמה. האכלה העניים, לחבוש את הפצועים, מקלטים בבניין הם טובים, אבל אם אתה לא משתף את הישועה הבשורה, ואז את נשמותיהם של אנשים להיות אבוד לגיהינום.

המגן של אמונה חשוב כי בלי זה, אתה מגן על הלוהט החצים של האויב. כאשר השטן זורק מחשבות רעות ורגשות לתוך המוח שלך ואת הלב, אתה תקבל מדוכא מרגיש גינה. כאשר השטן זורק במצבים קשים הנסיבות, ואז אתה מיואש ליפול לתוך דיכאון. כאשר השטן זורק אנשים רעים בדרך שלך או מניח את המכשולים המשפטיים בדרך שלך, אתה תוותר. לכן אתה צריך לשים את מגן האמונה שלך, סומך יהוה בכל הדברים, ולא לקום. מאמין שאלוהים הוא נאמן, כי הוא כל יכול, כי הוא הוא הריבון על כל הדברים בשליטה, הוא אוהב אותך, הוא איתך ולא נוטשים אותך. להאמין ולבטוח, כאשר אתם חשים אי אפשר להאמין ולבטוח. אם אינך יכול, מתפללת לאלוהים שייתן לך לב של אמונה לתת לך אמונה. לשבח אותו בדיוק כשאתה לא מרגיש מהללים אותו, הן את המצבים הטובים והרעים.

לבסוף, מרים את הנשק רק פוגע בשריון שלך. אם רק להגן על עצמך, אתה בסופו של דבר נהרגים. אתה צריך ללכת על המתקפה. ההגנה הטובה ביותר היא ללכת על העבירה. ישוע אומר כי הוא כבר ניצח את השטן על הצלב. הוא כבר נתן לך את הניצחון. אתה כבר יודע את התוצאה של המלחמה. אתה יודע שאתה בצד המנצח. אתה יודע כי אלוהים שברא את היקום הוא בצד שלך. אתה יודע, כי הוא מי הוא שאתה עולה על מי שהוא בעולם. ישוע אומר להיות רגוע עבור הוא הצליח להתגבר על העולם. ישו נאבק הפיתויים של השטן התקפות במדבר עם האלוהים כל הזמן. כל אימת השטן זרק הכתובים בו, כי היה חלקי שווא, השיב ישוע זה עם האמת מן התנ”ך.

לכן חשוב כי אתה יודע את התנ”ך, שהוא האלוהים, ואת החיים והרוח של אלוהים. בלי לחם החיים, אתה בקרוב להרעיב רוחנית. אתה תהיה חלשה. אתה תהיה בורים. האמונה באה מתוך שמיעה, שמיעה מגיע האלוהים. הדרך למלא את עצמך עם רוח הקודש הוא למלא את עצמך עם דברו את האמת. האמת תשחרר אתכם. רוח הקודש יהיה להעצים אותך ולתת לך את החוכמה. בלי רוח, אתה כלום השטן. אבל עם רוח הקודש, אתה יותר הכובשים דרכו שאוהב אותך. ישוע הוא Word ודרך Word, היקום נוצר. האפסיים אומר לנו להתפלל תמיד את רוח הדברים. להתפלל ללא הרף. יש לך גישה אל כס מאוד של אלוהים מי הוא אדיר. תחשוב על זה למעשה. תפילה היא הנשק החזק ביותר בעולם. זה יכול לשנות מצבים ההרים להעביר על ידי אמונה ואמונה. אלוהים והמלאכים הם רק מחכה לך להתפלל. הוא רק תפילה משם. השתמש בחרב שלך.

Advertisements