אלוהים אדירים של הרוח הוא כובש הרבה יותר ממה שאתה חושב. כאשר מת ישו המאמינים לחיות הם raptured מתוך האדמה, האדם יישאר הטבע שלו: הרג, עינויים, אונס, שוד, וכו ‘לעזאזל הכל יהיה ממש להשתולל. לא תהיה שום רוח הקודש מסתיר בלב הרוע של האיש. זה יהיה חופשי לעשות ככל העולה. יהיו מלחמות ופשעים ושחיתות כפי שמעולם לא ראית לפני, בזמן הקרוב התלאות גיל.

אם אתה מתקשה להאמין לי, אז אתה יכול להסתכל על מה שקרה האיטלקים ביוון. אלה מכם שראו את הסרט, “המנדולינה של קפטן קורלי,” יודע מה בני אדם רגילים כמונו לא לחברים אדם אחרים, שנעשו תמונה זהה של אלוהים. הסרט הוא על סיפור אהבה בין קצין איטלקי (ניקולס קייג ‘) ואת בחורה צעירה היוונית (פנלופה קרוז), חייל איטלקי מקריב את חייו כדי להציל את המפקד שלו, ואת הידידות ושיתוף הפעולה על פני תרבויות שונות, יוונית, איטלקית, יפה עם נושא המוסיקה.

בחודש ספטמבר 1943, סירבו האיטלקים להילחם עבור הגרמנים כבר, וביקש שלום, יין, מוסיקה ו רומנטיקה במקום. חיילים גרמנים הסתערו לתוך La Spezia וגנואה לבצע את הקצינים האיטלקים הפקודה. על האי היווני של Kefalonia, הגרמנים גרמני האוסטרים הסתערו לעיר ונטבחו על עשרת אלפים האיטלקים, ששמע על הטבח ב La Spezia וגנואה וסירב להיכנע לגרמנים. עד אז, האיטלקים היו חברים ובעלי ברית של הגרמנים, נלחמים זה לצד זה. חשבונות של מה שקרה נרשמות על היומנים בגרמנית על ידי ניצולי האיטלקי.

הטבח נמשך שבוע נורא. חיילים גרמנים שנהרגו כל האיטלקים נכנעו, על המקום. מאוחר יותר, הם התחילו לקחת אותן קבוצות העירייה בסן תיאודורו להרוג אותם. האיטלקים היו נורו על ידי הגרמנים, הגרמנים והאוסטרים בזמן שהם נכנעים, או הוצאו להורג מיד לאחר נלקח אסירים. חלק מהם התחילו לבכות, כמה התחילו לשיר בסגנון איטלקי, ואחרים החלו להתפלל לאלוהים. הם צעקו את שמות אמהותיהם נשים וילדים, כפי שהן התחבקו והוא התפתל על הדשא כדי לברוח מהכדורים. פריטים אישיים של האיטלקים הוחרמו כל על ידי הגרמנים.

לדברי הגרמנים, הם הכריחו את אחד החיילים האיטלקים שנהג לשיר את “אריות” עבור הגרמנים בפונדק בעיר, לשיר להם בעת חבריו היו להיות טבח. גופים האיטלקים נזרקו לתוך גלי ענק. כל שנותר בחיים היה נורה בראשו. החיילים הגרמנים והאוסטרים הסיר את המגפיים האופנה האיטלקי מן האיטלקים מתים ללבוש את עצמם. חלק האיטלקים נלקחו Frangata ו במכונות ירייה מול הגנים מוקף חומה. צעקותיהם נשמעו בכל בתי Frangata.

רישום השר סיפר כי הגרמנים הקיף הגוסס האיטלקים לשאול בקול רם אם מישהו מהם נדרש סיוע רפואי. כאשר כ – 20 ניצולי האיטלקי הפצוע זחל החוצה כדי לקבל טיפול רפואי, הגרמנים ירו בהם כל לסיים את כולם.

חלק מן הגופות נשרפו מדורות עץ ענק. זה גרם לאי מילוי עם ריח של בשר חרוך. גופים נוספים הוצאו על ספינות שפכי. ואחרים הוצאו להורג מול העם היווני, ומושלך ברחובות להירקב. הגרמנים לא הרשו להם להיקבר, וריח מרקיב שלהם מילאו את הערים.

האיטלקים חלק ניצלו על ידי אנשי העיירה ואת לוחמי ההתנגדות היוונית. שלושת אלפים ניצולי נשלחו למחנות שבויים. עם זאת, הגרמנים סירבו לנקוט אמצעי זהירות על ספינות נגד מוקשים הים, כך הספינות פגע מוקשים, התפוצץ, ואת האסירים איטלקית טבע. ניצולים אחרים של חיל המצב הדודקאנסיים אבדו דומה, בשל מדיניות זו הגרמני של שום אמצעי זהירות.

אחרי המלחמה, כל הגופים יכול להישלף הוחזרו האיטלקי הלאומי אנדרטת המלחמה, ונתן קבורה. 9646 האיטלקים 390 קצינים איטלקים נרצחו, ורק 34 האיטלקים חזרו יקיריהם בחיים. המפקד האיטלקי, אנטוניו זרקו כללי גאנדין, אשר קיבל את צלב הברזל הגרמני להילחם עבור הגרמנים בחזית הרוסית, על צלב הברזל שלו, לפני הוצאתו להורג.

זה לא היה מקרה מבודד. היו הרבה מעשי טבח אחרים במקומות שונים, כגון השמדת מיליוני יהודים; ההשמדה של 22,000 חיילים פולנים על הטבח Katlyn; ההשמדה של חיילים אמריקנים על הטבח Malmedy; באמצעות הפליטים אזרחית בלגית כ”מ גינים אנושיים “ו להשמיד אותם עם רימונים לעבר הטבח Vinkt; ההשמדה של הכפר הבלגי ב הטבח bande: השמדה של גברים, נשים וילדים בכל הזוועה Stavelot; ההשמדה ב Wereth של חיילים אפרו אמריקני שחור; הטבח נורמנדי של הקנדים; bayoneting של הבריטים Le Paradis; grenading של הבריטים ב Wormhoudt; הבוער של גברים, נשים וילדים בכנסיות ב אורדור סור גלאן-; תלויה של הכפר הצרפתי על הפנסים ומרפסות Tulle; ההשמדה של הכפר הצרפתי Ascq; ההשמדה של כמה עשרות יהודים ילדים shelterers הצרפתי שלהם Izieu; ההשמדה של נערים צרפתים, משפחות חד הילד Frayssinet כדי למנוע ירידה נוספת בקו המשפחה; ההשמדה של התושבים הצרפתים על ידי המשטרה הגרמנית ב Ugine; ההשמדה של הכפר הצרפתי Saulx עמק; ההשמדה של מאות יוונית הכפר מ 25 כפרים ליד קלבריטה; ההשמדה של מאות קצינים איטלקים קוס: ביזה, בוער, אונסים תלויה של מאות תושבי הכפר היווני דיסטומו, שם משלחות הצלב האדום נמצא הכפר תלויות על העצים, גופות נשים עירומות, פרוס את השדיים של אמהות עדיין פיות התינוקות המתים “שלהם, וראשי כמרים נוצרים לחתוך; שריפת וירי של מאות כפריים מספר היוונית ב Kommeno, כולל החתן והכלה, תינוקות, וכל כנסייה השרים; ההשמדה של מאות תושבי העיירה ההולנדית ב דה Woeste Hoeve; ההשמדה של מאות הסובייטים כמה אזרחים ההולנדי טסל; ההשמדה של תושבי העיירה ההולנדית ב Ridderkerk; והשמדתם של אזרחים הולנדים באמסטרדם, וכו ‘זה מוכיח להראות כי זה יכול לקרות בקלות, שוב, כל עוד הטבע חטאת בני אדם לא נפתרה על ידי ישוע המשיח.

אם האיטלקים היו חברים ובעלי ברית של הגרמנים במלחמת העולם השנייה, וזה קרה, אז זה יכול בקלות יקרה שוב במהלך התלאות הקרובה. כאשר רוח אנטי המשיח מגיע לשלטון, תהיה הורגים ונהרגים על ידי חברים ובני ברית. משפחה יבגוד המשפחה, ובריתות יישבר בקלות. אלוהים מרשה טבע האדם חופשי לנהל את עצמו, כי הם סירבו להאמין את האמת, הפנו את גבם לאלוהים. זה יהיה נורא פעמים.

אלה היו אנשים רגילים, בדיוק כמוך וכמוני. כל בני האדם מסוגלים לעשות נורא רע, גרוע יותר מאשר אדולף היטלר, אם ניתן לידי חטא אופיים הרע שלנו. היטלר, הימלר, או ד”ר מנגלה שעשה ניסויים מחריד על אסירים במחנות הריכוז, הם לא היחידים המסוגלים השואה. היו חיילים גרמנים, בוואריה כמה הגובל באיטליה, אשר מחו על הטבח. אבל כאשר נאמר להם כי הם יוצאו להורג, גם אם הם מחאה, הם המשיכו עם להרוג כדי להציל את עצמם. אם העם הגרמני גרמניה אוסטריה נורמלי טבחו בריתם, אתה חושב שכאשר האנטי המשיח אוכפת שלו להרוג הילולת על נוצרים ויהודים ואת כל אלה שמסרבים לקבל את הסימן “שלו של החיה: 666 ברקוד” שתל שבב שלהם זרועות מצחם, כי בני אדם יהיו אלימים פחות אכזרי?

האנטי המשיח יהיה הרבה יותר גרוע מהגרמנים. הוא יהיה מנהיג אנטי ישראלי ופרו מוסלמים, ואת התנ”ך אומר שהוא יהיה טבח מיליונים על גבי מיליונים של יהודים ונוצרים, במהלך תקופת התלאות, בצורה מוסלמית טיפוסית של עריפת ראשים. הגופים וראשי יהיה נערמים ההרים, ואת מחנות הריכוז תהיה מוצפת בריח נרקבים הבשר הנשרף. דם יזרום לתוך בריכות ובריכות. יללת גברים, נשים וילדים יהיה בלתי פוסקת. סדר יום אחד בעולמו הממשלה היא להפעיל את “זכויות האדם” ארה”ב לתוך הכלכלי מעצמת להרוס, כדי לקדם את איחוד שלו עם העולם ואת שיתוף הפעולה עם מדינות מוסלמיות.

אל תאמרו שלא הוזהרתם. הדרך היחידה להימלט מן החורבן מתקרב לכאוס הוא על ידי קבלת הדם הגואלת ישו על הצלב עבור חטאינו. הבעיה של החטא חייב להיפתר, כדי להינצל. מלבד ישו בנו, אלוהים אומר שהוא נתן לא תחת השמים שם אחר שיכול לכסות את החטאים שלך. כאשר הוא חוזר לקחת את הכנסיה שלו ואת רוח הקודש שלו מן הארץ, ואז האנטי המשיח יהיה רשאי להופיע, ולאחר מכן, זה יהיה מאוחר מדי. רוח הקודש יהיה עדיין עובד על חייהם של הקדושים התלאות, אבל תהיה קדוש מעונה על אמונתך ישו. עוצמת בדיכוי של רוח הקודש לא יהיו שם. רק כמה 144.000 יהודים נוצרים שארית יהיה אטום מוגן על ידי אלוהים מבעד למבול ו אסונות טבע. זה יהיה טבח Cefalonia אלפי פעמים. עכשיו זה הזמן של הגאולה

Advertisements