אמרתי שאני לא ילמד יותר בנוגע קצה טיימס כנסיות פושרים Laodicea, אבל הרגשתי שאלוהים מוביל אותי לדבר על הנושא המסוים הזה, כי זה משהו מאוד יקר ללבו. הרבה ערך מערבי כמרים ההומניסט הדתי מנהיגי הפרוש יהיה כנראה להאשים אותי ביקורת על הכנסייה, אבל אני צריך לומר את האמת.

לאחר הביקור מאות כנסיות, ארגוני, הכנסייה para, משרדי המכללה, משרדים של אנשי עסקים, וכו ‘, גיליתי שיש שני סוגים של כנסיות ב-End טיימס. יש סוג אחד כי הוא כנסיית האל, לבין סוג אחר אשר כנסיית השטן. היום, אני אתן לך את השיטה כיצד להבחין בין השניים.

ראשית, נתחיל עם הכנסיות של השטן. יש לו שני סוגים של כנסיות. זכור, כמו שאני תמיד אומר לך, השטן פועל בשני הקצוות, התקפות משני הצדדים בכל מצב, כפי שאתה יודע מן המאמרים הקודמים: מה שאני בדרך כלל מכנים “בשני ראשים של השטן לתקוף” האסטרטגיה.

אחת הכנסיות של השטן ואנו מכנים “מוזר כריזמטיים” כנסיות. בכנסיות האלה, הוא מביא כל מיני אנשים מוזרים מהרחוב שאוהבים כישוף, קסם, רוחניות, עתידות, גירוש שדים, ניו תורתו גיל. אנשים אלה נוטים לעשות דברים איומים לך, לומר דברים איומים, לעיתים קרובות הכסף פולחן עצמי, וסוגד את הדרמה, ולא אלוהים. הם יגידו לך שיש לך שד אותך, לגרום לך גל מעשר לאלוהים לפני לשים אותו בתיבה מציע, ויש להם מגידי עתידות להסתובב אומר לך כי אלוהים אמר להם שיש לך להתחתן כך וכך . השטן משתמש תמיד האנשים האלה להפיץ את התעמולה לעולם כי כל הכנסיות האוונגלית קר, משפטית, מת מבחינה רוחנית, אין לי אמון עבודת האל הקדוש של רוח, ופעל טקסים דתיים לא נשמרים.

הסוג השני של הכנסייה של השטן “שיצר הוא” מוזר האוונגלית “כנסיות. הוא אוהב לחקות את אלוהים בכל פעם, בדיוק כמו שהוא יהיה לחקות את תחייתו של ישו על ידי תחייתו של השילוש הלא קדוש של האנטי המשיח על ידי החזקת הרוחני של השטן בימים האחרונים. אז, השטן גם מחקה כנסיות של אלוהים. בכנסיות האלה, הם לעתים קרובות מאוד נוקשה, בשרים, משפטית, דתית בלבד נחמד על פני השטח, אבל אין הבנה רוחנית של רוח הקודש. הם כמו הפרושים אשר הם מצופים על פני השטח עם כריסטיאן מחייכת ומדברת הנוצרית. הם אנשים נחמדים. השטן משתמש תמיד האנשים האלה להפיץ את התעמולה לעולם כי כל הכנסיות כריזמטיים מושפעים שטנית, פולחנית, לא תנ”כ י או מבוססת היטב על דבר אלוהים, ועל ללמד תורות שקר. הם לרדוף את רוח הקודש, מנסה לשרוף אנשים על המוקד, אשר מתנות בפועל של רוח הקודש, איסור נגינה בכנסייה, אנשים האיסור מן המביעות שמחה המלא שלהם האדון עם הריקוד שלהם במהלך התפילה, האיסור להרים ידיים לאלוהים, ביקורת על הנסים של אלוהים, איסור הנחת ידיים על אחרים להתפלל עבורם, לא מאמין ריפוי גאולה אלוהית או רוחות רעות או מתנות של חוכמה נבואית. הם מה אלוהים קורא את המתים, זיוף, דתיים, הכנסייה פושרים-End טיימס כי יש צורה של דת, אבל להכחיש את הכוח של רוח הקודש, כך הוא יהיה לירוק אותם מפיו. אלו הכנסיות האוונגלית הם כלי תעמולה של השטן להרוס את עבודת הקודש של אלוהים רוח על הארץ. הם היו לעתים קרובות נתקל רע עם “השטן מוזר כריזמטיים” אנשים, כך הם נוטים לכיוון החוצה בקצה השני של בז ודעות קדומות, ולעתים קרובות גם להשפיע על אחרים עם התעמולה שלהם על “השטן של מוזר כריזמטיים” כנסיות.

בצד השני של הקו הקרב, יש לך שני סוגים של כנסיות של אלוהים. אלה הם מלאים, המאמינים האמיתיים שנולדו מחדש, שיש להם רוח הקודש, ועל נשמרים. הם מלאים רוח, מאוד בוגרת בידע של דבר אלוהים ואת האמת, הם הטבילו ברוח, יש קשר חזק עם אלוהים ולכן יש להם אלוהי החוכמה לדעת את הדברים של רוח הקודש. יש להם תובנה מדהימה אל מסתרי התנ”ך מובלים על ידי הרוח בדרכים נס.

הסוג הראשון של הכנסייה של אלוהים מה אנחנו נתקשר הכריזמטי “נדל” כנסיות. כנסיות אלו מלאים ברוח הקודש. הם נמצאים בשימוש על ידי אלוהים בדרכים נס, אשר באה לידי ביטוי המתנות של רוח הקודש (ריפוי, גאולה מן הרוחות הרעות, נבואות, דברי חוכמה והבנה טבעיות). יש להם הוראה מעולה של מילה אחת של אמת הם נאמנים לאלוהים. ויותר מכל, יש להם רמה גבוהה של הבנה וקבלה של כל דבר האלוהים. ובכך, הם מקבלים מתנות מדהים של רוח הקודש, וכן יש רמה גבוהה יותר של אמונה להיות בשימוש על ידי רוח הקודש. הם מלאים אהבה בלהט כמו השליח פאולוס היה לפני 2,000 שנה. הם אחד אלוהי הנוצרים ביותר זה כופר באדיקות-End טיימס.

הרבה אנשים איבדו את הכוח לראות את פלאי אלוהים באמת בעבודה מאמינים במשיח. אין כוח האוונגליזם, והם רואים כי מלכות אלוהים בא עליהם, עברו מחושך לאור. מאז הם השתמשו ביותר על ידי אלוהים, אשר רואה את השטן (מאז הוא לא טיפש), השטן נוטה לתקוף לרדוף אלה כנסיות. הוא משתמש לעתים קרובות את הבשרים, מת, הפרוש הדתי “מוזר האוונגלית” כנסיות לבקר אותם, להפיץ שמועות שווא, כי כל הכנסיות כריזמטיים ללמד כי אתה צריך שיהיה לך את המתנה של לשונות ואתה צריך להיות הרוג על ידי רוח כדי להינצל. השטן עושה כל מיני האשמות שווא והוצאת דיבה, באמצעות “שלו מוזר האוונגלית” כנסיות, מבוסס על התנהגות של “שלו מוזר כריזמטיים” כנסיות: “בשני ראשים של השטן” האסטרטגיה לתקוף, באמצעות כנסיות שני שלו השטן להילחם אחד עם השני, בדיוק כמו שהוא אירית קתולית שלו בצפון אירלנד האנגליקנית הכנסייה האנגלית הורגים אחד את השני, כדי להראות לעולם כי הנוצרים הם אם כל חטאת, אלימה, משוגעת שטני. זה בדיוק כמו השטן משתמש עתיקים שלו בבל פטימה אמא מרי הדת הקתולית לפולחן לנהל מסעי הצלב שלו נגד מספר דומה האל העתיק הערבי הירח הדת המוסלמית פולחן, כדי לתת לדת שם רע, כדי שאנשים לא יקבלו את ישוע המשיח לתוך ליבם .

הסוג השני של הכנסייה של אלוהים הם “האוונגלית נדל” כנסיות. כנסיות אלה כנסיות בוגרת מאוד, ויש להם את רוח הקודש. יש להם הבנה טובה של האלוהים ואת האמת. הם אוהבים את האחים והאחיות של כנסיות כריזמטי מתרשמים לעתים קרובות כיצד אלוהים הוא שופך את רוחו אלה כנסיות כריזמטי, בשימוש בדרכים נס לעיתים קרובות.

הם נוטים למשוך אנשים המעדיפים שקט יותר, דינמי שאינו פיזי, מוסיקה הפולחן בקול נמוך. הם לובשים חליפות ועניבות לכנסייה. הם התנהגות יותר לעבודה רגילה, כגון נתינה, אכפתיות עבור חולה, ביקור אסירים, להאכיל את חסרי הבית. הם חיים פחות דרמטיים, חיים קיצוניים. הם מורכבים יותר של אנשים בגיל העמידה וקשישים מצד חברות אמידים, לעומת הנוצרים יותר כריזמטי נוטים להיות צעירים יותר בגיל, רדיקליות באמונה שלהם, ויוצאות עבור האל, כי הם עמדו בפני המוות כבר כאשר הם לא גנגסטרים נוצרים נרקומנים כמו השליח פאולוס, אשר ליברלית יותר לבטא את השמחה האמיתית שלהם במהלך הפולחן עם כל הגוף שלהם ואת הנפש וכלי נגינה.

זה לא מדהים אותי, כי עובדי אלילים שאינם נוצרים הם רימו לעתים לחשוב כי כריזמטי נוצרים אוונגליסטים הם מוזרים או דתי גם על ידי השטן. מה כל כך מדהים אותי (וזה יכול להיות בגלל זה הוא כופר-End Times) היא שהרבה נוצרים קצה טיימס הם בקלות רבה כל כך שולל על ידי השטן לתוך להביא דעות קדומות סכסוכים בין גוף המשיח (האחת אמיתית הכנסייה), והם עיוורים לגמרי את תחבולות של השטן: שלו כרגיל “בשני ראשים התקפה” האסטרטגיה. ב-End טיימס, יש לך מלחמת האזרחים המתחוללת בגופו של ישו (מצד שמאל של ישוע נלחמים עם יד ימין שלו), כי השטן יש להם כל כך התמקדו בשני המזויף שלו “מוזר” כנסיות הוא מורכב, במקום של אלוהים שני “נדל” כנסיות.

יש אחווה פורמלי של חברים בכנופיות מסוימים של מנהיגים דתיים מזדמנים אבל מתחת לאדמה, לסרוג שמרגישים קשר אחד עם השני, לכסות את זה, ויש להם שנאה בלתי נראים ו brewing כעס בחלק העמוק של הלב עקב שלהם מוסתרים הומניסט גאווה גאווה על מה שהם מזהים בתור תרבותם ואת חבריה, כלפי משרתי האל שמדברים הלב של אלוהים אמת. הם מסכות עצמם עם תורתו טוב מדור דתיות עתיקת היומין שלהם, אבל לערער את עבודתו של אלוהים על ידי עשיית קצה טיימס אלוהים אנשים חושבים שהם די בממוצע לעומת הכנסיות של דורות עברו, כי גם החטאים, וכי הם אינם מושפעים הקצה המערבי טיימס חשיבה הומניסטית מעריכי, שבו הוא הומניסט החשיבה עצמה. אלה מנהיגים דתיים להביא מחלוקות, ולאמץ כוח וכסף.

הם עיוורים ועירומים, לקבל שום משחה על העיניים שלהם כי הם יכולים לראות או גלימות את הבגדים עצמם של מערומיהם, אשר הם אינם מודעים, ואין להם הבנה אמיתית של האמת. המוחות שלהם מלאים רק עם הידע המקראי. הם מחזיקים בעמדות הגבוהים השפעה והכרה, וגם להרגיש שהם אדוניהם של האמת, ואת הרוח שלהם היא אפילו בעבודה בעודנו מדברים אלה, סוף טיימס. הם רק מדברים אמיתות דתיות. הם רק מרמים את עצמם.

הם מובילים רבים להתפשר ואדישות, במודע המבקשים בבקשה אנשים שלהם כדי לשמור על הפופולריות, וגם אין הבנה אמיתית של דברים של אמת שטחית אלוהים בלבד. להפך, הם נגד רצונו של האל לעמו. הם לבטל את אזהרתו של אלוהים של האהבה המיסטית ואת כופר. הם חיפוש יומם ולילה כשל בנאום משרתים של אלוהים, כך שהם יכולים להצדיק את עצמם באופן לא מודע, לא יודע שיש אמת עמוקה יותר, כי חומקת מהם, כפי שהם לתקוף כי האמת, חשבתי שהם מצאו הצדקה ביקורת Phariseeic שלהם . הם למחוק השתי קטעים שלמים של דבר אלוהים. לכן אין להם הבנה של האמת לאמיתה.

הם אלה שחיים מוגן, סגור, עולם קטן של כנסיות משלהם קליקות ואת השכונות האומה, יודע רק אנשים טובים בדרך כלל סביבם, לא בפני הונאות שטני או השפיל את מבטו בעיניו של המוות; בורים של תרבויות אחרות ערכי החשיבה לבין העולם החיצון שלהם: אין נטייה של הסמויה של האויב: אין לי מושג של מוחות אחרים, הם בורים של המשמעויות העמוקות של האמת של אלוהים; לחיות חיים נוחים בחדרים הדתיים המתגוררים ומשרדים הכנסייה בטוח; לאכול ארוחה מאוזנת כל יום, עם יין טוב במקרר שלהם; מרגישים שהם עושים את העבודה של אלוהים פעם בשבוע בימי ראשון; להזדהות עם קבוצה כנסייה מסוימים; לשבת על כיסאות שכיבה שלהם מאחורי שולחן נחמד; מאמינים כי המציאות כולה של החיים הדתיים שלהם; ומאמינים שיש להם אמונה להוביל רבים המשיח.

אלה יהיר, שטיפת מוח תרבות, אנשים דתיים המערבי ההומניסטי להטיף המשיח חי, אבל הם לא יודעים מה זה באמת לחיות המשיח. הם לפי האינסטינקטים האלימים שלהם למרוד גנטית, וכן טופס כנופיית האליטה לשמור על כוחו. החיים שלהם מתפתחת סביב השכונה שלהם, בדרך לארצו של החשיבה שלהם, את ערכי התרבות שלהם הם נולדו לתוך, מוצאם האתני, תפילות הלילה שלהם, מחקר המקרא האקדמי, ועל החיים הדתיים המעוצב שלהם churchiosity. הם אלה שעושים אנשים רוצים להקיא. השכר הם מלחמה נגד אלוהים אמת של משרתים של אלוהים. הם משתמשים התנ”ך של Scholar של אלוהים משנתו, ולאסוף הרבה חברים בכנסייה, ועל יתד מסביב כאילו הם המורים הגדולים.

אלה גברים המוחות המושחת לתת לכל מאות אחרים של אלפי דולרים המעשר של כבשים הנפקות, לחיות בבתים מפוארים עם מכוניות נחמד, כל אשר ניתנו על ידי זיעה של אלוהים קשה של אנשים, עבור משרד הבשורה של אלוהים אל העמים אלה עושה עבודה של אלוהים. הם לא יותר מאשר נוכלים גובי המס, ויש להם את החוצפה לבקר משרתים של אלוהים. אלו אפיפיורים הסנהדרין לגרש את כל מי שמתנגד להם. כשהם חוזרים בכל הבית, המכונית, שעון, ארנק, תכשיטים, בחשבון הבנק, פריט המותג, בהשקעה פרוטה, אז ורק אז הם יראו למלכות שמים.

עם זאת, בקרב אלה, אין שריד מי נאמן יש לבבות הזכות שלא מרמים את עצמם. הם מבוססים היטב היסוד של האדון. הם פתוחים אלוהים בלב שלם, ולא יודע איך לזהות אותו. הם מאמצים את האמת, להבין את המשמעות מאחורי דברו ומצבים: לא מסונוור השטן.

אורחים יקרים, אנחנו צריכים להתעורר מתרדמתו הרוחנית המילניום שלנו, לשובו של האדון ישוע המשיח שלנו הוא קרוב. לקדש, לטהר, לחנך להתכונן לשובו של המלך הקדוש שלנו. האויב אינו מבחוץ, אבל הוא בתוך הכנסייה: מחלוקת אדם דתי דוקטרינרית כי השטן הביא יחד עם כל שאר הדברים, כגון קבלת הכנסייה הומניסטית של המערב הסביבה conservationism “” בני אדם יכולים, לשמור על הארץ גאווה צבוע בעת נשמות הם perishing; קבלת הכנסייה ההומניסטי סוציאליסטית עצמית צדיק התנועה הפציפיסטית idealisms וכניעה של רובים כדי להגן מפני ממשלות האנטיכריסט; קבלת הכנסייה ההומניסטי של סקס בחינם, נישואים הומוסקסואליים; הכנסייה קבלת הומניסט סמכות המערבי שווה פמיניסטית בין המינים תנועות השחרור והרס של הכנסייה של אלוהים כדי המשפחה; קבלת הכנסייה ההומניסטי של זכויות הפלה חינם הבחירה; קבלת הכנסייה הומניסטית של המערב תיאוריות אקדמיות האבולוציה; קבלת הכנסייה ההומניסטי של הסמכה מערבי לתואר בסמינר מערכות אדם מתודולוגיות כריסטיאן ייעוץ אקדמי; הכנסייה קבלת הומניסטית של המערב “להתעשרות” דרך במנטליות הדת; קבלת הכנסייה ההומניסטי של החשיבה המערבית “” ללכת ל-המדע וה בני אדם – על, ריפוי, קבלת הכנסייה הומניסטי של “אוניברסליות – כל הדתות הן שוות” סוג זה של חשיבה, קבלת הכנסייה ההומניסטי של טראנס התרמה לצרוח מטאל פאנק חיקוי של השירות פולחן של השטן; הכנסייה קבלת ההומניסטי של אנטי ישראלי ואנטי אמריקני אנטי קפיטליסט פרו אידיאליזם המוסלמי השמאל הפרו קומוניסטי הכנסייה הסוציאליסטית; וכן הלאה וכן הלאה וכן הלאה, כאשר הכנסייה הופכת להיות רעה יותר סוטה ו satanized ככל שאנו מתקרבים לגיל שיקול התלאות .

אלה מערבי ערכי מעולם לא היו חלק מן הכנסיות של אלוהים, ולא צריך להיות בתוך הבית הקדוש של אלוהים. חשיבה אלה ההומניסט המערבי הובאו לאירופה על ידי היווני ההלניסטי יהודים מנהיגי הכנסייה הרומית, המתגוררים בכל רחבי העולם העתיק, שהיו במרכז האינטליגנציה האקדמית והכלכלית / המנהיגים הפוליטיים של תקופתם, דרך פולחן הלניסטית יוונית שלהם האלים של אנשי אקדמיה ו האינטלקט ושוויון פילוסופיה דמוקרטית המודיעין המדעי האנושי השחרור המיני; המקור מרכז תרבות וערכי המערב.

כתוצאה מכך, הם הורסים את כדור הארץ עם ערכי השטני שלהם, ובסופו של דבר להשמיד את כל האנושות דרך יצירותיהם במהלך תקופת התלאות. הם אפילו לחבל את הקודים הגנטיים של הבריאה של אלוהים ואת החיים עצמם כפי שהם עושים את עצמם לאלים, וגם הם סוגדים ערכי הלניסטית יוונית שלהם מעוותת ערכי הכנסייה המערבית. רוח של אנטי המשיח יוביל את הערכים הללו הצדקנית המערבי.

מרחק עצמך מהם, אנשים קדושים של אלוהים אהב יותר מכול. מנהיגי צדקני דתי המערבי יהיה כנראה לצלוב אותי יחד עם המשיח ואמר כי: ו הקודש המערבי כנסיית המדינה יהיה כנראה לשרוף אותי על המוקד בעוון כפירה, אבל זה לא ימנע ממני את האמת. תן לי את ישו או לתת לי את המוות! הממלכה מחולקת לא הולך לעמוד.

אומה אשר צבאה יורה למטה חיל האוויר שלה בסיוע אווירי קרוב והוא שוקע ההפגזה החוף הימי שלה הוא לא הולך לבצע את משימתו. כמו כן, בשדה הקרב להילחם השדים של השטן, כאשר אתה נתקל לוהט החצים של האויב, כדי לאסוף את אחיך המשיח על הכתפיים שלך לסחוב אותו בחזרה אל מקום מבטחים של השוחה שלך, אתה לא מתכוון לשאול אותו אם הוא כריזמטי או אוונגליסטים. לא אכפת לך. הוא אחיו של ישו נלחם יחד איתך. אתה הולך לסכן את החיים שלך כדי להציל את שלו, בדיוק כפי שאתה יודע שהוא יהיה סיכון חייו כדי להציל את שלך. את אוהבת אותו, כמו את החיים שלך. אתה לא משאיר את אחיך מאחור. אם הוא הולך להיות קדוש מעונה למען ישו, אתה הולך בשמחה לתת את החיים שלך מנסה להציל אותו, בדיוק כמו אחי ישו שלנו נתן את החיים שלו כדי להציל את שלנו.

יש קשר חזק של אמון אהבת אחים כי מתפתח קרב שבו שום דבר לא יכול לשבור. זוהי הסיבה מדוע אלוהים אפשרה הרוע בעולם הזה במשך זמן, כך אנו גדלים עמוק בתוך האהבה שלנו המשיח זה לזה, ולהביא כבוד אלוהים דרך אמונה ואהבה. זוג נשוי אשר בפני קשיים וסכנות יחד הוא בלתי נפרד. רבים קצה טיימס נוצרים פושרים אפילו לא יכול לראות את מסתרי עמוק או למטרות או הלב של אלוהים, והם מסונוור הרע הונאה היומיום ואת דתיות וערכים סביבם.

יש לנו משימה משותפת הפקודה מן המשיח, וכי הוא ללכת אל כל העמים לעשות תלמידיו ולגדל אותם ישו. יש לנו משימה הברית, ואחד רוח, לב אחד. התעורר מתרדמת של ערכי ההומניזם המערבי, מי נאהב על ידי אלוהים! אנחנו הולכים לקחת את כל אחד בבית שלנו אחים לגן עדן כאשר אדוננו מופיע עבור התלהבות של הכנסייה שלו, ואנחנו לא מתכוונים לעזוב אח יחיד מאחור, האם אנחנו חייבים ללכת לקרב פנים אל פנים עם השטן של כוחות. הגיע הזמן להפסיק את הלחימה נגד האל והאמת שלו.

לא סתם יש קונצרטים עם הבשורה אונגלי נוח משלך או כנסיות כריזמטי, אבל יש קונצרטים משותפים עם ציונים כל כריזמטי אונגלי כנסיות יחד. הצטרף מיליונים. אתם משפחה! רוק האצטדיון שבחים כלפי האל הקדוש ביותר, להפיל את חומות יריחו נאמן יחד כממלכה אחד העם והצבא ועל המשפחה של ישו! יהי השתפכות האחרון של רוח אלה של סוף ימי!

לאסוף קשישים שלך צעיר הילדים מהבית בכל לך אנשים של אלוהים; לנער את יסודות בית האלוהים שבחים כלפי הקב”ה עם תוף מרים, ריקוד, שמחה, קתרוס, על נוכחותו של אלוהים שוכנת בלב השבחים של בני עמו, ואדיר נשק הוא שבח נגד כוחות החושך אשר יכסה את אוזניהם ואת לברוח, כמו האנשים של אלוהים פולחן עם כוח לשלוח את ההודעה הבשורה העמים. זה עכשיו, כי אנחנו צריכים לקום יחד, אומה של אלוהים, תן האמת להיות אמת.

“השבח לאל במקדש שלו, משבחים אותו השמים האדיר שלו … לשבח אותו עם תוף וריקודים, לשבח אותו עם החוט וחליל … תן את כל מה שיש לו שבחים נשימה יהוה.” (תהילים 150)

Advertisements