סימנים של ה ‘טיימס סוף (חלק 1)

אנחנו חיים בימים האחרונים? התשובה היא מהדהדת “כן!” כאשר אתה קם בבוקר, אתה רוצה לדעת מה מזג האוויר הולך להיות. בדיוק כפי שאנחנו יכולים לקרוא את מזג האוויר, אמר ישו לנו יש סימנים של פעמים לשובו. הוא שאל את הפרושים, למה זה כי הם יכולים להגיד את מזג האוויר, אבל לא יודע את הסימנים של הזמנים. מהן הסימנים? רישום זה מחדש מפגש יחד של ישראל לארצם. היא איומים אחרים על ידי הסובבים מדינות למחוק את ישראל אחרי שהם שוב לאסוף. ואז צונאמי, רעידות אדמה, שוק התרסקות כלכלית, הנמוג ארה”ב מעמדת מעצמת העל, ומעבר למטבע אחד בעולם. יש הרבה יותר, אבל אלה הם חלק מן הסימנים.

התנ”ך אומר לנו כי ב-End טיימס, לבבות של גברים ייכשל בהם. זה אומר שיהיו מספר גדל והולך של רעידות אדמה. לדברי החברה הגיאולוגית של ארצות הברית, הם לא רק הגדלת מספר, אבל הם רעידות אדמה הרוצח. בכל עשור, הם היו הגדלת מספר ופראות. בסין 69,000 אנשים מתו. בשנת 2005, בפקיסטן 80,000 אנשים איבדו את חייהם. דצמבר 26, 2004 רעידת האדמה הייתה כל כך חזקה שהיא עברה את כל האי סומטרה 100 מטר דרומה, והיא היתה רעידת האדמה החזקה ביותר ב -4 שיא. 290,000 בני אדם נהרגו. ישוע אמר תראה עלייה רעידות אדמה. הם נקראים כאבי הלידה בתנ”ך: הגדלת עוצמת ותדירות.

מארק 13 נותן לנו תמונה גדולה של תרחיש קצה טיימס. הוא מחולק בעצם 3 חלקים: פסוק 5-13 היא ההתחלה; פסוק 14-18 הוא האמצעי; ו פסוק 19-27 הם האירועים שהובילו בסופו של דבר. האירוע הגדול הבא הוא מה שנקרא “ההתלהבות של הכנסייה 1 התסלוניקים 4. המילה בשימוש היא “rapturos” בלטינית, כלומר נהיה הדביק לשמים. המתים במשיח יקומו הראשון, אז אנחנו אלה עדיין בחיים יהיה להפוך רוחנית מפוארת גופנו כהרף עין.

ממש לפני או אחרי זה, כוח גדול המכונה ומגוג או רוסיה בראשות גוג או פוטין, תתקוף ישראל. זמן קצר לאחר מכן, ה-Anti המשיח יבוא. הוא יהיה כריזמטי, נואם גדול, לבושה יפה, מספקים פתרון כלכלי, ליצור הסכם שלום בין ישראל & פלסטין. היהודים והעולם יהיה ברד אותו כמשיח שלהם, כי הוא יהיה לבנות מחדש את בית המקדש בירושלים. הוא יהיה מורכב המשיח. יהודים דתיים רבים מאמינים כי המשיח שלהם יהיה לבנות מחדש את בית המקדש שלהם. הוא יעשה משם עם המערכת המוניטרית, ואף אחד לא יוכל לקנות או למכור, ללא שבב שלו שנעוצים הזרוע שלהם או המצח. חצי דרך התלאות של 7 שנים, והוא יקים את התועבה “שלו שממה” בבית המקדש, מה שהופך אותו פולחן לכולם. הוא יהיה לרדוף אותם נוצרים התלאות מי יקבל הציל במהלך התלאות, כמו גם את היהודים. זה יגיע לשיאו הקרב של מלחמת גוג ומגוג בעמק מגידו, כאשר ישוע כנסיית raptured שלו יחזור במהלך ההתגלות השנייה שלו. ישוע יהיה להגדיר שלטון האלף שלו על פני האדמה הזאת. לאחר מכן, שמים וארץ חדשה ולא ייווצר. דברים אלה לא התרחש בדיוק כמו התנ”ך יש אמר.

ישוע אמר לתלמידיו כי לא אבן אחת של בית המקדש יישארו על גבי זה. בדיוק כפי שישוע ניבא, טיטוס הכללי הרומית שרפו את בית המקדש בשנת 70 לספירה למטה, וגם פירקו את האבנים להגיע זהב נמס. זה התגשמה בדיוק כפי שישוע אמר. זהו רק אחד – אחד בלבד של סיבות שבגללן אתה יכול להאמין בישוע.

אנשים הופכים להיות מעוניין יותר הנבואה בתנ”ך, כפי שהם רואים את התוהו ובוהו הסובב אותם. גם הספקנים רואים כי איראן מאיימת לחסל את ישראל, וכי יש להעביר את מטבע אחד בעולם. הם חושבים, “חכה, לא שמעתי את זה איפשהו לפני?” לאלוהים, מדבר על העתיד הוא אוהב לדבר על העבר עבורנו. הוא חי מחוץ לזמן. בספר ההתגלות, יש ברכה מיוחדת עבור מי שקורא את זה. אנחנו צריכים לסיים חזק את הטיול שלנו עם אלוהים. עדיין יש זמן להצטרף למסע הצלב כדי להציל נפשות. התנ”ך הוא הספר היחיד מעז לנבא את העתיד, עם דיוק מושלם שוב ושוב ושוב.

סימנים של סוף טיימס (חלק 2)

יש אנשים ישנים בכנסייה היום. תתעוררי! סימני פעמים הם לפניכם. ישו חוזר, שוב. מעולם לא היה זמן יותר מזה, כאשר אנחנו צריכים לדעת את התנ”ך, ולטייל באופן הדוק עם אלוהים. אנחנו צריכים להיות שפוי וברור לעבר העובדה המשיח יכול לחזור בכל עת.

ראית פעם מישהו על רכבת הרים? זה לא הזמן להראות את השעמום כאשר אתה מפחד על החיים שלך. ובכן, אנחנו מוקפים סימנים כי קצה טיימס של לורד התוכנית עשויה לעבור בקרוב במלוא המהירות. זה הזמן של הדרמה במחזה שהעולם לא ראה מעולם. זה לא הזמן אל החוף בתוך חיינו הרוחניים. יש עדויות של הימים האחרונים סביבנו, ואנחנו צריכים להיות מוכנים.

אנחנו לא צריכים רק לדבר על הדברים האלה על ידי הראש שלנו אקדמית. אבל זה צריך להעביר לבנו. כמו כאשר גילה אלוהים את הנביא דניאל מה עומד להתרחש בעתיד, הוא ירד על ברכיו, הוא היה המום, הוא לא היה מסוגל לומר מילה. הבנתו של אירועים קצה טיימס עבר אותו עמוק, אותו צריך לקרות לנו. למעשה, אם אנחנו באמת מבינים מה התנ”ך אומר על החזרה הקרובה של ישו, זה אמור לגרום לנו לרצות לחיות חיים אדוק יותר. אנו קוראים 1 ג ‘ון 3:2-3, “חברים יקרים, עכשיו אנחנו הילדים של אלוהים, מה נהיה טרם נודע. אבל אנו יודעים כי כאשר הוא מופיע, נהיה כמו אותו, שנראה אותו כמות שהוא. כל מי זה בו מקווה מטהר את עצמו, בדיוק כפי שהוא טהור. ”

יש שיאמרו, “הו, אני לא מבין את כל הדברים האלה הנבואה בתנ”ך.” חכה רגע, אתה לא רוצה להתעלם מן הדברים האלה. כי התנ”ך יש הרבה מה להגיד על זה. למעשה, ישנה ברכה מיוחדת הבטיח למי לשמוע ולשמור את המילים של נבואה זו.

רוב הכמרים הם נדהמים כשהם יגלו כי אתה הולך ללמד מתוך ספר החזיונות. חבל על עדריהם, משום שיש כל כך הרבה ללמוד, ויש ברכה מצורף. אלוהים כנראה רצה אותנו ללמוד הנבואה בתנ”ך, כי 30% מן התנ”ך מוקדש לנושא זה. לכן, 30% של הדרשה שלך צריך להיות על הנבואה בתנ”ך. אם אתה לא מלמד הנבואה בתנ”ך, אתה גונב את הברכות מן העדה שלך. אלוהים רוצה מאיתנו יודע כי הוא יחזור את השני זמן, בדיוק כפי שהוא קיים את הבטחתו לגבי הראשון שלו בא.

הבה נבחן את ההיסטוריה הקצרה של העם היהודי. השורשים שלה לחזור אברהם, כאשר אלוהים הקים ברית עם אותו צאצאי שלו. בספר בראשית 17, אנו רואים את אלוהים הופיע אליו ואמר, “אני אלוהים אדירים. אני להקים בריתי כמו לברית עולם ביני ובינך לבין צאצאי שלך לאחר. ארץ כנען כולה, אני אתן לך כמו החזקה נצחית, וכן צאצאי שלך; ואני אהיה להם לאלהים. “הם לא ניחן בכל הארץ שאלוהים נתן להם, כולל פלסטין, ירדן, מצרים, סוריה, עיראק, וכו ‘לא רק מבטיח אלוהים את הארץ הזאת לאנשים שלו, אבל הוא גם עשה את זה הצהרה עמוקה לפני כן בספר בראשית 12:03: “אלוהים אמר לאברהם, אני יברך את מי יברך אותך, ומקלל את מי לקלל אותך. וכל העם הארץ יהיו מבורכים דרכך. “אלוהים בירך את העולם דרך העם היהודי. זוהי דרך היהודים, כי התנ”ך שלנו בא. זוהי דרך היהודים שהמשיח שלנו נכנס. אם אינך מאמין כי ההבטחה, אתה יכול פשוט לשלוף את ספרי ההיסטוריה שלך, ולהסתכל כל אומה אשר ניסה להשמיד את היהודים. ואז, אתה יכול לשקול עד כמה אלוהים בירך בארה”ב בגלל התמיכה של ארה”ב בישראל, אלוהים בירך אותה, כי אלוהים בירך את היהודים. אם ארצות הברית את תמיכתה של ישראל, היא טעות חמורה. זוהי הדמוקרטיה האמיתית היחידה בחלק זה של העולם. אבל אפילו יותר מזה, אלוהים הקים את המדינה, והם עדיין אנשים של אלוהים הוא יש תוכנית עבור אותם בעתיד. זו לא סוגיה פוליטית, אלא סוגיה המקראי כי אנו עוסקים כאן. אז זה מה התנ”ך אומר לנו, ואנחנו צריכים לשים לב קפדנית זה.

אז, אברהם היה יצחק בנו. יצחק היה בן יעקב. יעקב היה יוסף בנו. יוסף ואחיו הגיע למצרים. הם התרבו, ונמלטה אל הארץ המובטחת. עם זאת, הם חטאו ולא ביצעו עבודת אלילים. אז הם נלקחו לעבדות לבבל. הם חזרו לישראל, וכן היו תפוסים על ידי הרומאים. המשיח המיוחל של ישראל בא, אבל הוא נדחה ברובו על ידי בני עמו. כפי הכתובים אומרים, “הוא בא אל שלו, אלא שלו עצמו לא קיבל אותו.” ישו היה נבגד, הוא נצלב, הוא קם לתחייה ביום השלישי, וכן הוא לשמים. ואז בא טיטוס, נשרף בית המקדש השני, והם היו מפוזרים על ארבע כנפות הארץ. אבל אלוהים עשה חיזוי שישראל יגיעו לארץ, להיות לא התפזרו בארבע פינות העולם, והיא תחזור לארץ, שוב. אבל במשך שנים, היתה ישראל לא בארץ. הכתובים אומרים שכאשר מחזיר ישראל לארץ, אתה יודע כי הוא “סופר להתחבר” של הימים האחרונים. לא רק ישו לחזות את זה, אבל יחזקאל ניבא את זה בפרק 37 שאלוהים ייקח את בני ישראל מכל האומות הם נפוצו, ולהביא אותם אל אדמתם ולהפוך אותם אחד העם. אחרי השואה הנוראה של מלחמת העולם השנייה, אנו רואים יהודים מתחילים לחזור למולדתם שוב. אנחנו רואים את הנבואות של יחזקאל ואחרים להיות מילא לנגד עינינו. אלוהים הבטיח בימים האחרונים, הוא יאסוף העם היהודי שלו מכל רחבי הארץ; להחזיר אותם לארץ; שהם יהפכו האומה שוב; וכי הוא יביא אותם בחזרה אל העיר ירושלים. כל נבואתו של אלוהים התנ”ך מגיע נכון, בדיוק כמו שהוא אמר זה היה.

איך זה אמור להשפיע עלינו לנוכח העובדה הזו. אנחנו צריכים להתעורר, אנחנו צריכים קודר, ואנחנו צריכים להתאים את. ב 05:06 1Thessalonians זה אומר לנו מה שאנחנו צריכים לעשות, שחיים בימים האחרונים: “אז, לא נתנו לנו להיות כמו האחרים, מי הם ישנים, אבל הרשו לנו להיות ערניים שליטה עצמית.” ההוראה שובו של ישו הוא מבחן הלקמוס של איפה אתה נמצא מבחינה רוחנית. עבור מי צודק עם אלוהים, כאשר אתה שומע שישוע יכול לחזור בכל רגע נתון, זה מניע אותך, זה מטהר אותך, זה גורם לך לרצות להיות בסדר עם אלוהים. עבור מי לא בסדר עם אלוהים, כשאתה שומע את זה, זה מפחיד אותך, זה אזעקות לך. עבור מי מחכה וצופה, את שובו של ישו, הוא מוזמן. עבור מי היא לא איפה הם צריכים להיות רוחנית, החזרה של ישוע היא לא משהו שהם מצפים, בכלל. אז, איך אנחנו צריכים לחיות, לאור העובדה כי ישוע יכול לחזור בכל רגע?

מספר אחת, אנו להתעורר. הוא אומר בפסוק 6, “לא נתנו לנו לישון כמו שאחרים עושים.” יש היום אנשים שאינם ישנים בתוך הכנסייה. יש סיפור מעניין בספר מעשי השליחים. פול לימד במשך שעות. איש אחד ישב ליד החלון בשם Eutychus נרדם, נפל ומת. פול הפסיק את השירות, התפללתי למענו, העלה אותו מן המתים, וחזר ללמד את הדרשה. אנחנו צריכים להיות נרגש, בדיוק כמו שאנחנו רגילים לחכות סנטה קלאוס בערב חג המולד, כשהיינו ילדים. ציפייה שמחה. זה מנתק אותך מהעולם. אם אתה תמיד מחכה המשיח, אתה עטוף מקווה מפואר.

שנית, אתה צריך להיות פיכח. דבר אחד אנשים שיכורים לעשות הוא להתנהג כאילו הם לא שיכור, אבל הם עושים דברים טיפשיים. יש הרבה דברים שיכולים להרעיל אותך בחיים. כדי להיות אמצעי פיכח להיות בראש צלול, ער ודרוך, בכל עת.

לבסוף, אנחנו צריכים להתאים את. בפסוק 8, זה אומר שאנחנו צריכים לשים על החזה של אמונה ואהבה, ואת הקסדה של תקווה לגאולה. אלו הן הוראות ספציפיות השליח לשים השריון שלנו. אנחנו במלחמה רוחנית. אם אנחנו לא מבינים את זה, אנחנו הולכים להיות קורבן. אחד הסימנים של קצה טיימס היא שאנשים ייפלו מהאמונה, מתן תשומת לב כדי לפתות את הרוחות כדי דוקטרינות כי השדים ללמד. מעולם לא היה זמן חשוב יותר לקרוא ספרי תנ”ך שלנו ללכת צמוד עם אלוהים. יש תורות שקר חטאים מוכן מלכודת לך לצייר לך להתרחק אלוהים.

אל הרומיים 13:11-14 אומר, “וגם לעשות את זה, להבין את ההווה. שעה הגיע לך להתעורר מתרדמת שלך, כי הישועה שלנו הוא קרוב יותר מאשר עכשיו, כאשר אנו הראשון האמנתי. הלילה כמעט נגמר, היום היא כמעט כאן. אז הבה לשים בצד את מעשי החושך ולבש שריון של אור. תנו לנו לנהוג בהגינות, כמו היום, לא באורגיות ו שכרות, לא מוסריות הוללות מינית, לא מחלוקת וקנאה. במקום זאת, להלביש את עצמכם עם ישו, ולא חושב על איך לספק את המאוויים של אופיו החוטא. “תנו לנו להיות המשיח, גברים ונשים, מכף רגל ועד ראש. תתעוררי, להתפכח, ואת החליפה עד לשובו של המשיח קרוב. ואתה ייספרו ראוי לברוח שיפוט הקרובים. (מאמר גם בדף הבית של פייסבוק & בלוג WordPress.)

סימנים של סוף טיימס (חלק 3)

כאשר ישראל חזרו כאומה ב -14 במאי 1948, השעון קצה טיימס התחיל לתקתק. אין עדיפות לעולם של אומה לחזור למולדתם. ישוע אמר כי הדור הזה כי רואה את זה קורה, לא יחלפו, עד שכל הדברים האלה קורים.

אלוהים אמר כי ירושלים תהיה שלהם, ויהיה מקור הסכסוך. הביקוש מנהיגים ערבים רבים כי ירושלים לבין הגדה המערבית, יוחזר להם, או שלא יהיה שום שלום. אבל אלוהים נתן את העיר הזאת להם, והם לא צריכים לתת אותו. לפיכך, הסכסוך.

ירושלים תהיה מרכז של הסכסוך. עיר קטנה על המפה. לוק 21:20 אומר שכאשר אתה רואה בירושלים מוקף צבאות, תדע כי הזמן שלו להשמדת הגיע. ב זכריה 00:02 אלוהים אומר הוא יעשה ירושלים & יהודה המשקה המשכר לכל העמים סביב לשלוח את צבאותיהם מצור זה, הוא יגרום ירושלים אבן מעמסה כבדה על העולם כולו. נבואות על ירושלים להבהיר את עיר הקודש תהיה במרכז הקונפליקט העולם ב-End טיימס. הפלסטינים הערבים בישראל יתמקד יותר ויותר על ירושלים. ירושלים היא העיר לצפות. עיר של גורל נבואי שמכין לפעול מתוך התפקיד האחרון שלו. אלוהים אומר ישראל, אשר רק 9 קילומטרים רחב בשלב מסוים, יהיה במרכז האירועים קצה טיימס, וזה קורה בדיוק כפי שהתנ”ך אמר שכך יהיה.

יחזקאל 37 מנבא כי ישראל יחזור כאומה. יחזקאל 38 מנבא כי רוסיה, איראן, טורקיה, סודן, לוב, וכו יפלוש ישראל. לרוסיה יש כעת 5 עסקאות נשק עם לוב. רוסיה רק לאחרונה הפך לבעל ברית עם איראן. רוסיה חתמה לאחרונה על עסקה מיליארד דולר כדי לשלוח טילים וכלי נשק לאיראן. ישנם למעלה מ -1,000 מדענים איראנים שאומנו ברוסיה על ידי מדענים רוסים. סגן שר החוץ הרוסי אמר שרוסיה היא נחושה להגדיל את הקשרים טכני עם איראן.

למה כל האנשים האלה שונאים את ישראל, כל כך הרבה? מדוע האיסלאם שונא ישראל? מדוע השטן שונא ישראל? כי השטן יודע שאם הוא יכול לחסל את ישראל, אז נבואתו של אלוהים לא יכול להתגשם. הנשיא האיראני הבטיח למחוק את ישראל מהמפה. נשיא איראן נקראה על ידי מועצת הביטחון של האו”ם כדי להסביר את החלטתו כדי ליצור נשק גרעיני. הוא סיים את נאומו בתפילה לאללה קורא להחיש את הופעתו של המשיח המוסלמי, נגד הנוצרים, ישו. הוא מאמין כי המשיח המוסלמי יכול רק להופיע, כאשר הנשיא האיראני יוצר כאוס בעולם על ידי לפוצץ את הלב של ישראל. זה לא ככה זה הולך לשחק החוצה. זה הולך לשחק את הדרך שאלוהים אמר שזה יהיה. מי פולשים בישראל יושמדו על ידי ישו.

כאשר זה קורה, ואז כל השאר יקרה כמו אפקט דומינו, בזו אחר זו ברצף מהיר. כאשר בישראל נשמר על ידי אלוהים, ישראל יבין כי ישוע הוא המשיח, וכן יישמר. אבל זה לא יכול לקרות עד המספר המלא של הגויים (שאינם יהודים) נשמרים. כי כאשר נוצרים גויים לאחרונה מאמין במשיח מקבל נשמר, אז את העבודה שלנו על פני כדור הארץ נעשה, ואנחנו נהיה raptured לשמים.

אף פעם בהיסטוריה של האנושות ראינו את האירועים, הטכנולוגיה, מתח וכאוס כל לבוא ביחד כפי שאנו רואים אותו לבוא יחד עכשיו. התלהבות יכולה לקרות בכל רגע. לאחר ההתלהבות מתקיים, כל הדברים האלה תיפול כמו דומינו כל שנערמו. תתעוררי למה שקורה סביבך. ער. אתה בקרב רוחני. אלוהים הוא חוזר שוב. אנחנו צריכים לשים לב מה אומר התנ”ך. לורי תקשיבי גרג של MP3.

Advertisements