1) מדוע אלוהים אוהב לאפשר הסבל בעולם הזה?

זה לא אלוהים שגורמת סבל. הסבל נגרם על ידי קללת החטא בעולם, אשר באו על בגלל הנפילה של האיש. כולנו נולדים עם טבע החטא. אתה לא צריך ללמד ילד על חטא, משום שהם נולדים חוטאים, כמו ההורים יודעים. אם אתה אומר ג ‘וניור לא לחצות את הקו הזה, וברגע הבא אתה מסתכל אחורה, הם לשים אצבע אחת מעל לקו. אדם הפר אלוהים בגן עדן, ולכן הבריאה כולה קילל. אנו רואים הוריקנים, רעידות אדמה, מלחמות, מחלות ורעב. הדברים האלו לא בגלל רצונו של אלוהים, אלא הוא תוצאה טבעית של נפילת האדם, אשר הוא נתן שליטה על כדור הארץ. עם זאת, אלוהים אומר לנו בדברו התנ”ך באמצעות אדם אחד (אדם) חטא נכנסה לעולם, אלא באמצעות אדם אחד (ישו) כל יכולים להינצל אם הם באים אליו. אהבה אינה תכנות רובוט, אבל נותן בריאתו בחירה חופשית לבחור לבוא אליו או לא.

2) מדוע אלוהים מרשה רוע השטן בעולם?

חשבת על זה ככה? מה אם השטן מעולם לא היה קיים? אם לא היו השטן, לא תהיה תהילה לאחר מכן בשמים. לאלו מכם אשר נלחמו לצד אחים, אתה יודע כמה קרוב מלוכדות לך להיות כמו חבריו. לפעמים, איגרות חוב אלה חזקים יותר קשרי משפחה. אתה לומד לסמוך על האיש לידך על החיים שלך, הוא בוטח בך כי אתה סיכון החיים שלך לבוא להציל את שלו. אז גם הוא החיים הנישואין. כתוצאה מכך, תחושה חזקה של אהבה ואחווה מפתחת. היית בא האדון כשהדברים שלום יפה, או שאתה בא אלוהים כאשר אתה מעונה בידי האויב? אתה לומד לסמוך על האל. אתה לומד מי הוא אלוהים, את אופיו, ולגדול באמונה. בגלל קרבות רבים, אלוהים יהיה מפי הנאמנות שלו אולי. זה לא כי אלוהים רצה לוציפר נופל מן השמים, אבל אלוהים משתמש בכל הדברים לטובת אלה שאוהבים אותו, וזה כולל שימוש השטן ככלי שלו. בסופו של דבר, השטן יושלכו לאגם האש עם כל השדים מאמינים שיום אחד, והוא יודע את זה גם.

3) אם אלוהים הוא אלוהים אוהב, למה הוא היה השופט הרע ואת השטן?

השאלה היא: מי אנחנו, גבר סופית, כדי לשפוט את אלוהים האינסופי ואת הקדוש אדירים? מה אנחנו, כי אנחנו צריכים לקרוא האל הרע לשיפוט הרע? כדי לשפוט את הקדוש צדיק לחלוטין אלוהים מעשיו, הוא רע כשלעצמו. אלוהים הוא קדוש. הקודש בלי רע. האם אנחנו מאמינים או לא, זאת השאלה שאתה צריך לשאול את הלב שלך? זה יחשוף איזה לב יש לך. אלוהים הוא קדוש. זה אומר שהוא לא יכול להרשות הרע. ברגע הוא מאפשר הרע או חטא, אז הוא כבר לא אלוהים הקדושים מושלמים. הוא לא יכול להכחיש את קדושתו. אני בהחלט לא הייתי רוצה רשע, האל הרע. הוא כבר לא יהיה אלוהים. הוא לא יכול להיות לא אלוהים, כי הוא אלוהים. עם זאת, אף הוא אלוהים צדיק, הוא גם אלוהי האהבה. לכן הוא בא להציל אותנו, שנבראנו בצלמו, ומת על הצלב עבור חטאינו, כך אנו יכולים להינצל. השאלה היא, האם אדם, להיות ג ‘וק או ameda, למות למען ameba? קשה אפילו לדמיין אלוהים נותן את מקומו בגן עדן של פאר מושלמת, לבוא אל הארץ הזאת כמו תינוק: הזעה, נעשה רעב, תחושה מסמרים לתוך ידיו על הצלב, מול ההגבלות; כדי לתקשר הישועה לאיש. הוא צריך לבוא בתור האיש המשיח למות עבור הגבר, בגלל אהבתו לטבע קדוש.

4) מה על הפיגמים באפריקה או שבטים בניו גיני שלא לשמוע את בשורת הגאולה?

אלוהים אומר כי אלה מהם הרבה נתון, כך נדרש. הבשורה ככל שאתה שומע יותר, אתם את הדין. לא הייתי דואגת הפיגמים, אלא, אני יהיה לדאוג הלב שלי ואת היעד של הנשמה שלי. מה אני הולך לעשות עם החדשות של ישועה, כי אלוהים נתן לי? תנו לאלוהים לדאוג הפיגמים. איזה דאגות הלב על הפיגמים, כתירוץ? התנ”ך אומר לנו כי הבריאה כולה מדברת את קיומה של התהילה של אלוהים, בבריאה שלו, כך איש יש תירוץ לא מכיר אותו. הפיזיקה הקוונטית מאוד ואיך הדנ”א של תקשורת עם תאים את יופיו של הטבע צועק הבריאה של אלוהים ותהילה.

5) האם לא כל דת להגיע לאותו יעד?

לא, כי הוא קרא את התיאוריה של אוניברסליות “” מ מרמה של השטן. אלוהים אומר שיש רק אמת אחת. לא יכול להיות מספר אמיתות, כי אם אמת אחת נכונה, אז את האמת אחרת תהיה שקר, אם זה סותר את האמת הראשונה. אתה לא יכול להתקשר שחור לבן, שחור לבן. אם אלוהים אמר לנו ישוע הוא הישועה רק כי הוא יספק, ואין להקריב אחרים על חטאינו, ואת זה הוא הדרך, את האמת ואת החיים, ואף אחד לא בא אל האב אלא דרכו, ואז זה מבטל את כל השאר. מוחמד, בודהה ואת אמא של מרי מתים. רק ישו היה קם לתחייה, והוא יושב עכשיו לימינו של אלוהים, כי הוא אלוהים עצמו. אם אתה מאמין שהדת אומרת כי אלביס פרסלי הוא הולך להציל אותך, ואלוהים אומר אחרת, אתה תהיה על התעוררות גסה בגן עדן.

6) למה אלוהים לברוא את היקום ואת לנו?

עבור התענוג של אלוהים. הוא נהנה ברכה אותנו ולקבל הפולחן מן הילדים אוהבים שלו. זה הטבע הקדוש שלו. זה בגלל טוב לבו. הוא מגיע התהילה.

7) האם יש גלגול נשמות?

מס ‘אלוהים אומר שכל הגברים נועדו לחיות פעם אחת, ואז למות, ועל שיפוט הפנים. אדמה זו היא הקרקע בדיקה של ליבנו. אנחנו הכלי מכובדת או כלי בקלון. אהבה היא בחירה חופשית. סבתא לא מחדש לתוך מקק.

8) כיצד ניתן בחינם, הרצון להתקיים ייעוד של אלוהים?

התנ”ך אומר לנו כי עבור אלה אשר הוא ידע היה בוחר בו, הוא נועד גם כדי להינצל. זה גורל כי הוא אלוהים הריבון, או אחר, הוא לא יהיה הריבון. עם זאת, הוא אלוהים הוגן לחלוטין, ולכן הוא נתן לנו חופשיות הרצון לאהוב אותו, או לבחור שלא. אין תוכנית אדם לאהוב אותך אוטומטית כמו רובוט, כי הוא לא אוהב. אם אינך בטוח אם יש לך כבר נגזר מראש לפני הבריאה עצמה, אז אתה צריך לבחור להאמין באלוהים, אז אתה מקדם אותם על ידי אלוהים כדי להינצל. אם אתה מסרב להאמין בו, ולעשות את דברו להיות שקר, אז אתה אף פעם לא היו גזירה משמים על ידו. אתה בוחר אם היו גזירה משמים על ידי אותו או לא על ידי הרצון שלך חינם. אלוהים יודע את העתיד, העבר וההווה.

9) איך אתה יודע כי התנ”ך הוא דבר אלוהים?

התנ”ך אומר לנו כך, אלא גם מוכיח את זה דרך מאות נבואות אשר התגשמו על ישו “מגיע הראשון, ומה שקורה עכשיו בעידן הנוכחי שלנו לגבי ביאתו השנייה שלו. אלוהים אומר לנו שאם prophesizes מישהו וזה לא התגשם, אז הנביא הוא נביא שקר, והוא לא מאלוהים. נביא של אלוהים הוא 100% מדויק. אלוהים יודע לב כנה. הוא אומר תשאלו ותקבלו, דפיקה וזה ייפתח לכם, ואתם מבקשים למצוא את האמת. מדענים רבים ומלומדים יצאו לחקור את התנ”ך כדי להוכיח שזה שקר, אבל הם הגיעו לנקודה שבה הם לא יכלו להכחיש את התנ”ך היתה האמת יותר, וכתוצאה מכך, בסופו של דבר להיות אדם מאמין. הם אומרים שהם רוצים יותר אנשים היו לוקחים את הזמן ולא היה לי לב כנה כדי לבדוק את עצמם, במקום להיות אדישים. השאלה שוב היא איפה הלב שלך? אלוהים הוא נאמן, אם אתה באמת מבקש לדעת את האמת. אין שום תירוץ. תורתו של ישו מוכיח את האמת. את האמת על אלוהים ועל תורתו של האיש טוב עולמות בנפרד. הבודהא לא לימד לעשות משהו לאדם אחר שבו אתה לא רוצה לעשות לך. ישוע לימד לעשות לאחרים כפי שהיית רוצה שאחרים יעשו לכם. שתי התורות אותו, אבל היא שלילית, ואחת היא פעולה חיובית. האמת של אלוהים אינו בר השוואה תורתו של האיש. כאשר רוח הקודש נכנס לך, אתה יודע. אדם שאלה ילדה בת 3 שנים, איך היא יודעת שאלוהים קיים. היא אמרה כי הוא חי אותה. האיש היה המום. אבל זה נכון מאוד. אם בורא היקום נכנס לך, היית יודע שאתה יודע.

10) למה היא האמונה תנאי לגאולה?

התנ”ך אומר שאלוהים בחר אמונה כמצב של צדקנות. בלי אמונה, אתה לא יכול להיוושע. זה אומר בלי אמונה אי אפשר לרצות את אלוהים. וגם אמונה ללא בתערוכה של אמונה אמיתית דרך הפעולה היא לא אמונה אמיתית. אם יש לך ילד שאוהב אותך ואת הילד מאמין לך כמו אב בוטח בך, אז הילד בעל הלב הימני. אם הילד הוא לא הילד שלך, לא סומך עליך, וחושב שאתה שקרן ורשע, ואחר כך שהילד אינו הילד שלך, אבל ילד לא חוקי. אם אלוהים בתנ”ך, אומר כי אתה חוטא צריך לקבל ישועה דרך לשפוך את דמו על הצלב, אבל אתה ממשיך להגיד את זה כי זה שקר, אתה לא חוטא, ואתה לא צריך ישועה, ואת הצעד על גופתו של ישו ללכת לעזאזל, אלוהים לא יעצור אותך. זה הלב שלך מחליט להאמין לו או לא. הוא אומר כי הכבשים שלו יודע את קולו של הרועה שלהם לבוא אליו, אך אלה לא העט שלו, לא יבוא אליו.

11) מה קורה כאשר אני הופך מאמין?

התנ”ך אומר לנו כי הרוח שלך היא חתומה על הגאולה על ידי רוח הקודש של אלוהים. תוכלו להיגאל, כאשר הוא חוזר התלהבות עמו לגן עדן. המתים במשיח אשר נרדמו יעלה הראשונה, ואלה מהם עדיין בחיים יבואו, וברגע אחד להפוך גופים הנצחית שלנו, יהיה שלטונו ואת לחיות איתו לנצח. עם זאת, בחיים על פני כדור הארץ, גם אלוהים מבטיח חיי שפע מבורך.

12) האם צ ‘אק סמית באמת קירח?

כן, אבל אתה יכול להיות בטוח שהוא יהיה הרבה שיער כשהוא מגיע לגן עדן, וגם הרבה יותר צעיר, יותר מדי, עם הרוחניות החדשה פיארו גוף רב עוצמה. אם אתה קירח, תקבל הרבה שיער בשמים, מדי. אמן.

Advertisements