המערב דתיים הומניסט ההלניסטית קצה טיימס Laodicea pastors הכנסייה לומר כי התנ”ך הוא ספר על העידוד ועל החוכמה שאלוהים רוצה שיהיה לנו. הם אומרים שזה ספר שמדבר על הצרכים שלנו, ומספקת הדרכה לכל מה הצרכים שלנו. בכל פעם יש לנו בעיה, אם נסתכל בתנ”ך זה מספק את הפתרון. זה נשמע בסדר, וזה נכון, אבל אנחנו צריכים להיות זהירים. בראש ובראשונה, התנ”ך הוא ספר פולחן. זה לוקח את המוקד מן האדם, וממקם אותו על אלוהים. התנ”ך הוא לא מודאג כל כך עם ההצלחה שלנו, כספים, חלומות, עדיפות, אלא יותר על הפולחן של אלוהים. כמו שישו אמר, אם אנחנו מחפשים הראשון ממלכתו, הוא יספק את כל הצרכים שלנו פתרונות לבעיות. אם המוטיבציה שלנו היא לחפש את הדברים האלה, זה הופך לעבודת אלילים. אבל אם אנחנו סוגדים לו, הוא מספק את כל הדברים האלה. אנשים להתפלל לפני ארוחות, אבל התנ”ך, בספר דברים, זה אומר שאחרי אנחנו מילא, מודה.

החובה לבין התשוקה של החיים שלנו הוא לחפש אותו פולחן. בשנת 137 תהילים, פסוק 1, זה אומר על נהרות בבל. בבילון היא שם נרדף בגלות, ולהיות מחוץ לרצון האל. זה מתחיל שם עם אנשים להיות מתוך רצון האל. זה לא מקום פולחן פגאני, אבל ליד הנהר. אנשים היו בגלות, ולכן הם לא נכנסים הערים. יחזקאל, כשקיבל את החזון שלו, זה היה ליד הנהר. פול לא להיכנס הערים להתפלל, אבל הוא נערץ על הנהר. כפי שכתוב ההתגלות, קול המים הוא שם נרדף ההערצה של העם של אלוהים. יש לבכות על שיקום. אנחנו שם אלוהים רוצה שנהיה, ו אנחנו עושים את מה שאלוהים רוצה שנעשה? אם לא, חיינו תלך שולל ורוחני. זה אומר שהם בכו כאשר הם זכר ציון. ציון מתייחס ההבטחות של אלוהים, וקיום רצונו. כי אנשים הם מתוך רצונו, הם בוכים. השאלה היא, האם את רצונו של אלוהים? הם לא יכלו לעבוד את אלוהים. אנחנו צריכים לשאול את עצמנו אם הפולחן שלנו היא אותנטית. מה שהרבה אנשים חווים, אלוהים הוא לא חלק ממנו.

בפסוק 2, זה אומר שהם תלויים הנבלים שלהם על הערבות, ולא יכולתי לעבוד. הערבות הם על ידי הנהר. כל כך הרבה אנשים היום הם רגישים לרצון האל. המציאות שונה מאוד. הוא אינו מקבל את הפולחן, כי הפולחן שלהם אינו מבוסס על האמת. הרבה המערבי דתיים הומניסט ההלניסטית כנסיות קצה טיימס Laodicea הם פשוט לסגוד הרוק של השטן מוזיקה רול, רגשות, פועם ואמנים.

בפסוק 3, שוביהם ביקש מהם לשיר. הרבה אנשים יצאו מן הערים, כי הם רצו להקשיב למוזיקה. היום, זה אותו דבר: הם אוהבים את הקצב ואת הרגש. תפילה היא לא כדי לרצות אותנו, אלא כדי לרצות את אלוהים. היום, פולחן מושפעת התרבות ההלניסטית: מה הוא פופולרי, fads; במקום מה הוא לימד בכתובים. זה היה בשביל לרצות את שוביו, לא אלוהים. פסוק 3 אומר לשיר לנו, לא לשיר על אלוהים. ציון אמצעי ההבטחה של אלוהים, אשר פירושה גם שיקול עבור האויב. אבל האויב לא מבין את זה, אז הם רצו רק לשמוע את המוסיקה. אם הם מצאו את המשמעות של השיר, הם לא רוצים שום קשר עם זה. בלב הפולחן הוא משהו שהאדם לא אוהב – הקורבן. לא מה שאנחנו רוצים, אבל נותן את עצמנו.

יש אי יכולת של פולחן, כאשר להיות מתוך רצון האל. פסוק 4 אומר עד כמה אנחנו יכולים לשיר כאילו אנחנו בארץ זרה? יש הסדר הנכון. ראשית, אתה צריך להיות בצוואה שלו, ולאחר מכן להתפלל. אנשים אומרים למה להתמקד ציון, משום שכל העולם הוא אלוהים? אבל, בעתיד יהיה מרוכז על ירושלים. זה אומר ישעיהו 66, מ שבת אחד למשנהו, כל האנשים ילכו לירושלים כדי להתפלל. מיקום.

הפסוק אומר 5 ירושלים. אלוהים יש תוכנית, ואנחנו לא יכולים לדלג על השלב. ב-End טיימס, אלוהים יש תוכנית עבור ירושלים. פסוק 5 מדבר על יד ימין. תנ”כ ית, יד ימין אומר מעשים. אם מעשינו הם לא שם, אז לא יהיה לנו סיפוק.

פסוק 6 אומר אם נשכח את ירושלים, ואת ליבנו, הדיבור שלנו, והראש שלנו לא נקבעים על רצונו של אלוהים, אז יש לנו בעיה. אולי הם רוצים מדינה משלהם, אלא אם רצונם הוא לא שם, אז אלוהים נותן את הגאולה לאחרים. שוב ושוב, הגאולה של אלוהים עבור מרכזים לעמו על הארץ שאלוהים הבטיח להם.

פסוק 7 מדבר על העתיד. זה אומר לזכור את בני אדום. אדום הוא בירדן. הפלסטינים היו אדום. הסכסוך בין היהודים לבין הפלסטינים הוא סכסוך בין ג ‘ייקוב (ישראל) אחיו התאום עשיו. הפלסטינים הם צאצאי עשיו. זה אומר לזכור מה Edomites עשו בירושלים. היום של המו”מ על ירושלים חורבן בית המקדש על ידי בבל. הם רצחו אלפים, ושמחים על הסבל של העם של אלוהים. אז זה אומר לזכור את הפלסטינים, כאשר הם אמרו להרוס את ירושלים. היום, העולם הערבי מתמקד ירושלים, לא משום שהוא מוזכר בשום מקום בקוראן. זה כי ירושלים היא רצונו של אלוהים, והם רוצים לעצור את תוכנית של אלוהים. תוכנית אשר שונה מאוד מסדר היום של אללה בקוראן אומר. השאלה היא היכן היא תהיה שלך? האם ההצבעה למועמדים שאינם עושים רצונו של האל או אחרת? ירושלים לא היה כל כך חשוב בעולם המוסלמי, עד שהיהודים באו.

פסוק 8, אומרת בתו של בבילון. בתנ”ך, בן או בת פירושו בעתיד. בהתגלות, הוא מדבר על בבל את העיר הרעה של העתיד, בימים האחרונים. זה אומר שזה המיועדים להשמדה. זה אומר מה הם עשו לנו יוחזרו להם. זהו זמן הנקמה. אנשים אומרים שהם לא יכולים להתייחס אל אלוהים של הברית הישנה בגלל פסוקים כאלה. זה בגלל שהם לא יודעים איך לפרש את כתבי הקודש.

בפסוק 9, זה אומר מאושרת מי לתפוס את התינוקות שלהם מקף אותם על הסלעים. אם הם חושבים שאלוהים הוא אדם הנוטל שמחה במוות של ילדים, הם טועים מאוד. הנה, אנחנו מדברים על אימפריה הרשע כי הוא ניצב מול האל, ואת התינוקות שלהם הם צאצאי מי הם מכופף על הרע. זוהי שירה עברית. סלע עומדת על ישו, שהיה ידוע בתור הסלע, אבן הפינה של הגאולה. אז, איך הם אנשים רעים הולך להיהרס? הם יהיו התנפצו על סלע. זה יהיה המשיח, אשר יחזור לשפוט את הרשע, עם חרב, כפי שהוא ניבא בהתגלות.

כאשר אתה מבין את התוכנית של אלוהים, וללכת לפי האמת, אלוהים יהיה מקום שאתה בעמדה של פולחן. תוכלו למצוא את האינטימיות שלו, בכיוון שלו, וגם להיות נמען של הנאמנות שלו. אם הפולחן אלוהים רוח ואמת, תוכלו למצוא את מלוא מה אלוהים בשבילך. פרופר הפולחן.

Advertisements