<u>המופיעים אנטי ישו</u>

אין גורם אחד המאחד של כל הקבוצות בעולם, אם הם הומניסטים, איסלאמיסטים, ניו-העשרה, הוויקנית מכשפות, הומוסקסואלים, כת השטן, וכו ‘זה הוא הגורם הבסיסי שהם נגד אלוהים. למרות שהם בדרך כלל יהיה ב בגרון רעהו נלחמים זה בזה, הם מאוחדים באופן זמני כדי להלחם נגד אלוהים. לדוגמה, השדים רוחניות שליטה, פמיניזם, אומר העתידות, נאוף מינית, סמים, רצח, וכו ‘ כל דו”ח שלטונו האכזרי של השטן.

פעילותן יהפוך פעיל יותר בושה, ככל שאנו מתקרבים, ניו Ager של “עידן הדלי”, כאשר הם אומרים כי יצורים תבוניים מחוץ לכדור הארץ יחזור לארץ להביא התעוררות לאנושות. המוסלמים קוראים לזה גיל הכלל “שבע שנים של מהדי.” מהדי או 13 או אימאם מוסלמי משיח (13 הוא המספר של השטן) הוא ניבא לבוא הכאוס בתוך האדמה להקים 7-שנים של שלום את כדור הארץ. ‘הבונים החופשיים חינם מאמינים כי בימים האחרונים, שלהם “7-לשנה הבונים החופשיים היהודית המשיח” היא בשל באים לעולם. “Kalki ההינדית של / משיח Javadah.” מעיין / האצטקית של “משיח קצאלקואטל.” האינדונזי של “Djojobojo.” הופי / סו ‘ההודי של “משיח”. בודהיסט של “Maitreya-המאחד העולם.” בודהיסט מהאיאנה של “אמידה”. נומד מרכז אסיה של “התחיה Burkhan העולם.” המשיח היהודי “.” המוסלמים השיעים של “הימים האחרונים האימאם ה -13 המשיח 7-שנה.” המוסלמים הסונים של “משיח 7-Muntazar שנה.” מוסלמי סופי של “Khidr המשיח 7-שנה.” Astrologist הזורואסטרית של “משיח סאושיאנט.” אסקימו של “משיח זית.” מאורי של “משיח”. כריסטיאן האדם המקראי “של האבדון, הארורה, שטנית שולטת 7-שנת נגד ישו.” כל הצבע על האיש הזה. כל האנשים בעולם מחכים האיש הרע הזה, אשר השטן יהיה להשתמש בו כדי להטעות את האנושות עם השלום המזויף, ולאחד האנשים בעולם, מובילה אותם להרס ואבדון. הבמה היא להיות מוגדר עבור הופעתו של זה אנטיכריסט.

התנ”ך אומר שהאיש הזה יבוא מאלמוניות מוחלטת. הוא יכול להיות פוליטיקאי צעיר, כריזמטי, מי הוא נואם רהוט ומעורר השראה, מבטיח שינוי גדול בעולם, מספקת פתרונות ההתרסקות הכלכלית, בתיקון של מערכות חברתיות, לאחד את 3 הדתות הגדולות בעולם יחד, והצעת זיוף הסכם השלום בין 7 שנים בין ישראל לבין פלסטין. בתוך כל התוהו ובוהו בכלכלה העולמית, כי השטן תיצור, אנשים נוהרים אליו למנהיגות, והם יהיו רעבים לשלום, אם כי השלום שלו יהיה מזויף. הוא מבטיח “שלום אנד הביטחון,” במזרח התיכון מפני פיגועים. הוא יהיה בתחילה בא כאיש של שלום, אבל לאחר מכן, הוא יהרוג המוני אנשים, בעיקר נוצרים התלאות הקדושים ליהודים. ישו נגד הרצון לכבוש את ליבם של כל העמים. הוא עשוי לקבל את פרס נובל לשלום. הוא בוודאי הניח על פניו של להיות נוצרי, אבל בתוך לבו, הוא יהיה נגד אלוהים, נגד ישראל, ואת תומכי האיסלאם, שכן הוא אמר להשתמש האסלאמית שיטות השריעה החוק להשליט סדר (לחתוך ראשים של אנשים מחוץ ). אולי הוא שורשי האיסלאם במשפחתו, ובכך צובר פופולריות בקרב מדינות מוסלמיות, מדי.

מאז התנ”ך אומר שהוא יבוא מאלמוניות מוחלטת לשלטון פתאומי על ידי ממציאים של השטן, הוא עשוי תחילה להיות רק עורך דין משהו פשוט, או להיבחר פתאום סנאט המדינה, ולאחר מכן לסנט לאומית, ובאורח פלא להיבחר הנשיאות או ההנהגה של האומה בטווח פשוט הראשונה של הסנאטור להיות. זו תהיה עלייה פתאומית ומהירה לשלטון.

הוא יהיה נרצח, ולקבל הפצע בראש מחריד, אבל הרוח שלו השטן יהיה בעל הגוף שלו, והגוף שלו יחזור לחיים, ובכך מחקה את תחייתו של ישוע. השטן תמיד מחקה את אלוהים. בעקבות ההתנקשות, הוא יאבד עין אחת, ואחד בזרועותיו יהיה נכה.

נבואות התנ”ך על כל אלה נגד הקטנות של ישו, אשר יופיע קצה טיימס, לרבות מורמונים, עדי יהוה, Moonies, מוסלמים, הומוסקסואלים, פמיניסטיות, בונים חופשיים, כת השטן, וכו ‘, כדי לפעול נגד אלוהים. הם יהיו כולם מאוחדים תחת אדם אחד – ה-Anti המשיח עצמו.

50% הנוכחי, וסיום יום Laodicea נוצרים כופר הכנסייה מאמינים כי ישנן דרכים אחרות לישועה, אף ישו היה היחיד שטען כי הוא הדרך, את האמת, ואת החיים, ואף אחד לא יכול לבוא אבא שבשמים, אלא דרכו. כאשר מנהיגי הכנסייה מתחיל להטיף לסובלנות דתית כלפי כל הדתות, ולא להכחיש את תחייתו של ישו כפי הישועה היחידה, ולהתחיל לומר דתות מנוגדות בתכלית זהים, ואת יכולה להתאחד יחד, אז אנחנו יודעים את סוף טיימס “הוא קרוב מאוד. בימים האחרונים של ההיסטוריה האנושית, אנו רואים יותר ויותר להחזיק מרסנת את רוח הקודש של על אנטי ישו הולך ופוחת. ואז, הגיע הזמן הנוצרי שנולד מחדש להסתכל למעלה, כי ישו בקרוב לבוא התלהבות עמו לגן עדן, ולאחר מכן, להביא חורבן שיפוט שלא יתוארו על העולם.

<u>תכונותיה של ישו נגד</u>

דניאל 8:9-12 אומר כי אנטי המשיח יבוא פתאום מתהום הנשייה, ואת עליית – להיות האיש החזק ביותר בעולם, לפי תוכניתו של השטן.

דניאל 7:11 אומר שהוא יהיה ציני, וללעוג את התנ”ך ואת אלוהים. הוא יהיה בציניות לגלגנית בנאומו, כמו גם שחצן וגאה.

דניאל 8:24 אומר שהוא יהיה בתחילה בא כאיש של שלום, אבל יביא חורבן על הארץ. הוא יצליח בכל מה שהוא עושה: הסכם שלום מדומה, התאוששות כלכלית, ממשלה אחת בעולם, דת אחת בעולם, אחת בעולם הכלכלה, וכו ‘

דניאל 8:23-24 אומר שהוא יעלה במהירות מן הכוח התחלות קטנות, ויהיה התככים אנשים בעולם עם הכריזמה שלו, תהילה, ואת הנאום בשבי.

דניאל / התסלוניקים / החזיונות אומר שהוא יהיה לנאץ אלוהים ואת דברו, מעושה התנ”ך, ומתנגדים עקרונות נוצריים שמרניים. הוא יעביר למכון חוקים ליברליים ומדיניות.

דניאל 7:24 אומר שהוא תקום לעקור 3 של מנהיגי 10 בעולם של האימפריה הרומית החדשה הממשלה אחד בעולם.

דניאל 8:23 אומר שהוא יהיה בפנים חמורי סבר.

התנ”ך אומר שהוא יהיה אמן ההונאה. הוא יבוא כאיש של שלום, אופי נהדר, אבל מאוחר יותר, להיות דיקטטור נורא.

דניאל 7:24 אומר שהוא יהיה שונה מכל הנשיאים האחרים.

2 התסלוניקים 2 אומר שהוא יהיה מופקר. אדם הוא בתכלית נגד החוקים של אלוהים. הוא יהיה מאוד ליברלית בחשיבה, והחזק לערכי חטא תצוגות.

הוא יקים פסל של עצמו או המשרד שלו, או מה שמכונה בתנ”ך כפי התועבה “, של חורבן,” את קודש הקודשים של בנה מחדש בית המקדש בירושלים, בטענה להיות המשיח או אלוהים עצמו. מה שמראה כי הוא יהיה מורכב חזקה “משיח” מההתחלה.

הוא יביא שלום למזרח התיכון, לאחד את דת האיסלאם נוכלים לתוך דת אחת בעולם שלו, להדהים את העולם, והוא ייזכר כמו הנשיא קנדי.

החזיונות 13, אומר שהוא יהיה נרצח, לקבל הפצע בראש קטלנית, למות, להיות נרפא באורח פלא, להיות מזויף לתחייה חזרה לחיים כאשר רוחו של השטן נכנס גופו המת, ובכך העם פולחן העולם כולו לו.

נביא השקר של דת אחת בעולם יעשה את הפולחן בעולם אנטי ישו כמשיח שלהם, כאשר הוא zombied חזרה לחיים. ‘נביא שקר הוא ניבא להיות מנהיג רוחני, כמו האפיפיור, מי יהיה לאחד את 3 הדתות הגדולות בעולם יחד: האסלאם, היהדות והנצרות. מאז הנוצרים האמיתיים כבר יהיה raptured לגן עדן, רק הכנסיות מת דתית פרוטסטנטית הקתולית הישן יישאר על פני האדמה. אלו יהיו פגז מזויפים של הנצרות כי יישאר על כדור הארץ, בתקופה של 7 שנים שיפוט התלאות. הקתוליות פירושו “אוניברסליות.” תחת האמונה הזו האוניברסלי, את האפיפיור ואת הכנסייה הקתולית הכריזה באופן רשמי כי ישנם דרכים רבות הישועה, ועל כל הדתות בעולם הם אחד ואותו הדבר.

האנטי המשיח יהיה לכפות על כולם בעולם לקבל מארק שלו על שבב והחיה “” 666 ברקוד בזרועותיהן או על המצח. הוא יהיה לערוף את כל המסרבים לקבל את הסימן הזה. כידוע, את הברקוד על הסחורה את כל אל סופרמרקטים וחנויות יש מספר מפריד בצד שמאל, ימין באמצע, שבו הוא מספר “6.” מכאן, “666”, מספר האיש.

דניאל 9:27 אומר שהוא יהיה האדם היחיד תצליח להרכיב חוזה מזויף השלום 7 שנים בין ישראל לבין פלסטין (פלשתים).

דניאל / התסלוניקים / מתיו / החזיונות אומר שהוא יהיה לרדוף את היהודים, כמו גם האנשים יקבלו ישו במהלך גיל התלאות (הקדושים התלאות). זה אומר שהוא כרת את ראשיהם אופנה האיסלאמי.

דניאל 7:25 אומר שהוא יהיה לשנות את החוקים פעמים לתפילה. בהמשך רומז פעמים ארבע חובה התפילה המוסלמית במשך היום. הוא עשוי להיבחר לראשונה למשרד, תחת מסווה של היותו נוצרי. עם זאת, הוא יצטרך הקשר המוסלמי ברקע שלו. הוא יהיה נגד ישראל, וגם הביקוש ישראל לחלק את עיר הקודש הקדוש של אלוהים בירושלים לממשלה שתי המדינות בין ישראל לפלסטינים. כאשר Antichrist מציע את הפתרון של שתי מדינות על ירושלים, על ידי התערבות בענייני מדינה אחרת של הריבון, ואילצו ישראל למסור את מחצית העיר הכופרים המוסלמים, אז זעמו של אלוהים תיפול על הארץ. מאז הוא יהיה התורשה יהודית, היהודים גם לסגוד לו כמשיח שלהם.

כאשר אנו רואים את נבואות התנ”ך, ועל מה שאלוהים אמר יקרה ב-End טיימס ממש מתחיל לקרות במהירות מסחררת, אז אנחנו יודעים להחזיר “ישוע הוא בקרוב מאוד. ישו עשוי לחזור בכל רגע כדי התלהבות הכנסייה שלו. ברגע של רוח הקודש, אשר נמצאת מאמינים נוצרים שנולדו מחדש, הוא raptured לגן עדן, אז מה היה מרסן את המראה של אנטי ישו, כבר לא יהיה. לפיכך, אנטי המשיח יוכלו לחתום על הסכם שלום מדומה בין ישראל לבין פלסטין, שבו השעון התלאות 7-לשנה יתחיל לתקתק. הייתי מייעץ להשתמש בכל הזמן שנותר לנו בחוכמה על ממלכתו, על ידי שיתוף את הבשורה שאינם מאמינים, discipling המאמינים את האמת, נותן את הכנסייה. אנחנו עכשיו על ספירה לאחור עד לאחרונה השני של המשיח בא.

Advertisements