קחו את אהבת אלוהים בשבילך, אחי היקר. אתה המשיח! זה לא מי אתה, או מה שאתה עושה, אבל אתה כל הזמן על ידי כוחו. הישועה שלך נמצאת בידיים שלו. הוא גורם לנו לעשות ולא לחיות על פי רצונו. כאשר אתה עושה משהו, אתה מגלה שזה כבר היה רצון האל. מה שלא תעשה, אתה מגלה שזה היה תוכנית של אלוהים. אמנם זה מתוך רצון חופשי שלך, כי אתה בוחר ללכת בעקבותיו ולציית לו ולקחת את הצלב.

לאלוהים יש תוכנית בשבילך. אברהם היה איש רע, בדיוק כמו לנו. אבל הוא בחר להיות אברהם אביו של בני משפחתו, וכן להיות אב האמונה לכל מי יקבל הציל דרך ישו. זה לא לפי הביצועים שלנו. אף אחד מאיתנו לא היה להינצל אם היו על הביצועים שלנו. אלוהים פועל עלינו לחיות, לציית ולאהוב אותו. אנחנו נותנים, אנחנו משרתים, אנחנו סולחים, יש לנו שלום, על ידי כוח של אלוהים. אלוהים יהיה להשיג התוכנית הסופית שלו ודרך לך. אף אחד לא יכול לעצור אותו. השטן היה אוהב, אבל הוא לא יכול.

התנ”ך אומר, כי למרות שאנחנו נאמן, אלוהים נשאר נאמן. הוא ידע לפני שאתה הוא יצר את היסודות של האדמה הזאת. הוא אהב אותך עוד לפני שנולדת בכלל. אלוהים הוא אלוהים של העבר, ההווה והעתיד. הוא רואה שאתה כבר עומדים לפני כס המלכות שלו בשמים, שיבח ו לסגוד לו לנצח. אנחנו לא רואים את העתיד, אבל הוא יודע את העתיד שלנו. אנחנו צריכים להתרכז בעתיד. אם התשואה שלו היא קרובה, איך אתה הולך להשקיע הנצח?

זהב שאנשים הורגים אחד את השני עבור על פני האדמה הזאת תהיה מה ברחובות של עדן יעשה. הדברים של העולם הזה אינם רלוונטיים בהשוואה לתפארת של גן עדן. פול אומר עדן, כי היה בלתי ניתן לתיאור במילים. זה המקום שבו אתה נוסע. זה העתיד שלך בתור ילדה של אלוהים. אז, לחיות כמו ילדים של אלוהים. לא מהעולם הזה, אבל כמו הצליינים עוברים בעולם הזה לזמן קצר. בקרוב, תהיו עם ישו בגן עדן. הברית החדשה אומרת לאהוב את אלוהים עם כל הלב, הנשמה, כוח, המוח, ואת האהבה לרעך כמוך.

היהודים יודעים שהם שנאו והרגו על ידי כל האנשים של השטן ואומות. עם זאת, הם המום ומופתע כאשר נוצרים להגיד להם שהם אוהבים אותם. הם לא יכולים להבין מדוע הנוצרים אוהבים את היהודים. הם לא יכולים להבין את רוח הקודש של אלוהים הנוצרים אוהבים את היהודים. מי אוהב את אלוהים אוהב את העם היהודי, כי רוח אלוהים נמצא בהם. השטן שונא את היהודים והנוצרים, כי הם רק שני עדים של אלוהים בעולם. ב זכריה 12 זה אומר שכאשר ישראל מוקפת אויביה מכל הצדדים, האדון ישוע המשיח יחזור עם הקדושים הנוצריים שלו, להרוס את אויביה של ישראל, וישראל כל תראה הידיים פירסינג של המשיח על הצלב, להתאבל בתשובה לחזור אל אלוהים, וכל בני ישראל יישמר.

העם היהודי להיות מקנאה כאשר הם רואים את האהבה שאלוהים שלהם עבור הכנסייה שלו, כיצד נוצרים שלו אוהבת אותו, ואת הנוצרים יחסים אינטימיים עם יש אלוהים, שבו יהודים לא יכולים להבין כי הם דוחים את רוח הקודש, המשיח שלהם. התנ”ך מספר לנו כי אלוהים אפשרה את האומה הישראלית לדחות את המשיח שלהם העונה, על מנת המלאות של הגויים (שאינם יהודים) ניתן לשמור. אבל אחרי שהנוצרים לקוחים מתוך האדמה ואת התלאות, אלוהים יפנה את תשומת לבו אל ישראל, העם הישראלי יחזור המשיח שלהם, ישו.

תן לי לשאול אותך שאלה. האם אתה חושב שאלוהים היה בוחר להיות מובס, מוכה, שיפדה, ירקו, עירום, לעג, ולמות על הצלב כדי להציל אותך, כך הוא יכול פשוט להשאיר אותך למות מרעב ולא להיות מסוגל לשלם בית להשכרה שלך? אה, אנחנו קטן אמונה! אתה יכול לענות על השאלה הזאת בעצמך. הכל מותר לטובתנו, ואת התנ”ך אומר כי אלוהים משתמש בכל המצבים עבור טוב עבור אלה שאוהבים אותו.

“כי אני יודע המחשבות שאני חושב כלפיך, אומר יהוה מחשבות שלום ולא של הרשע, כדי לתת לך בעתיד תקווה.” (ירמיהו 29:11)

Advertisements